Jsem stará na vysokou školu?

Anonymní
6.1.21 02:34

Jsem stará na vysokou školu?

Dobrý den, je mi čerstvě 26. Mám dokončené BcA. vzdělání a uvažuji ještě o magisterském. Přemýšlím však, jestli už v tomhle věku není moc pozdě. Co myslíte? :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.1.21 02:42

Určitě není pozdě! Naopak, jdi do toho..Držím palce, ať v životě dokážeš, co si přeješ :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
957
6.1.21 02:52

Není. Jednak dneska běžně studují i starší (někdo lidí si dodělává výšku při práci, někdo naopak studuje víc škol)
a jednak na to není pozdě nikdy. Navíc nikdo nepozná, jestli je ti 22 nebo 26, takže ani nebudeš za starší považována. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
6.1.21 03:03

Není pozdě ani v 50! Akorát si to budeš muset platit sama, ale o to víc, budeš mít motivaci to dokončit
Jdi do toho! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6193
6.1.21 04:27

Na dodelani skoly ci vzdelani neni nikdy pozde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.21 04:42

Představ si, že po magisterském studiu se dá pokračovat doktorským! A nikoho nezajímá, kolik ti je a že jdeš na cviko z práce. Hlavně že máš hotový úkoly 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19320
6.1.21 04:59

Jo, je pozdě. Jsi stará, všechno už máš za sebou, v 26 letech nemá smysl se už vůbec o nic snažit. Tohle jsi chtěla slyšet? Nebo jsi potřebovala obdiv a číst, jak jsi šikovná a úžasná? Protože se mi nechce věřit, že někdo, kdo má vysokoškolské vzdělání může položit takhle stupidní dotaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
6.1.21 07:39

Moje mamka s oblibou říká že věk je pouze číslo ;) takže záleží jak se ti chce do dalšího studia.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51673
6.1.21 07:41

Je to trapny dotaz trolla :roll: nebo prerostleho ditete.
Na skolu nejsi stara, ale uvazovat vlastni hlavou a za sebe. Tak to ano.

Příspěvek upraven 06.01.21 v 07:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1460
6.1.21 07:50
@Anonymní píše:
Dobrý den, je mi čerstvě 26. Mám dokončené BcA. vzdělání a uvažuji ještě o magisterském. Přemýšlím však, jestli už v tomhle věku není moc pozdě. Co myslíte? :andel:

A víš, čím se chceš živit nebo jak to vzdělání uplatníš?

Ve věku problém nevidím, ale jestli to MgA nebo co to je za obor k něčemu bude.

Jestli jsi doteď ztrácela čas studiem bez uplatnění, tak proč přihazovat další dva roky.
Hranolky v KFC se dají smažit i bez toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5774
6.1.21 08:28

Jestli se musíš ptát tady, jestli nejsi ve 26 letech stará…tak věř že u tebe na studium bylo pozdě vždycky :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
6.1.21 08:44

Honem školu dodělej teď, po třicítce už prý život úplně končí. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 08:46

Kamarádka má 30 a dodělává si doktorát. Já jsem studovala dálkově a měla jsem spolužačky kolem 40 let a jednu 50letou. Takže stará opravdu ne.

• Citovat
  • Nahlásit
645
6.1.21 08:50

Nikdy není pozdě!! Jdi do toho a pak ještě klidně pokračuj dál!!! Vzdělání je něco, co ti nikdy nikdo nevezme :D Já bych mohl být tvůj fotr a i tak uvažuji, že si ještě něco střihnu :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
720
6.1.21 09:32

Dotaz je asi na denní studium. Určitě do toho jdi. Stará nejsi. Spolužáky (možná i některé učitele) bude tvůj věk a proč nenavazuješ hned zajímat pouze první den. Pak už to všem bude jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat