Jsem stíhačka, nebo by vás to taky mrzelo?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.11.21 10:06

Jsem stíhačka, nebo by vás to taky mrzelo?

Ahoj, už jsem tu našla pár diskuzí, no nicméně, zeptám se sama. Přítel si pár let zpět psal s jednou holkou o sexu a uchylárny, pak tu konverzaci asi smazal a ted jsem viděla (měl předemnou otevřený messenger, tak mu říkám, co jsi řešil s touhle holčinou a on začal mlžit, no tak jsem řekla, že takhle ne a ať mi to ukáže), jak jí psal, jeslti neví proč smazal tu jejich konverzaci a že se tam toho dalo spoustu najít a jaká je to škoda :cert: (a toho usmívajícího se čertího smajlíka). Samozřejmě se vykrucoval, tak jsem mu řekla, že nejsem hloupá a at radši řekne pravdu, než nějaký narychlo zplácaný lži. :roll:
Když jsem se jí koukla na instagram, viděla jsem, že jí „lajkuje“ spoustu fotek (některé si podle mě i uložil) a mně bude do očí tvrdit, že se mu nelíbí, že spolu byli akorát před lety venku… Přitom je to typ, co se mu líbí - zadek, prsa, krev a mlíko. Já jsem bohužel dost štíhlá a spíš než výstřihy a minisukně nosím sportovní oblečení…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1471
16.11.21 10:09

Samozřejmě, že by mi vadilo, kdyby si manžel psal s jinými ženami. Tohle ve vztahu není normální chování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.21 10:11

No a řekla jsem mu, ať ji přestane sledovat na Instagramu, že z toho mám blbý pocit a pokud je mu tak jedno a nelíbí se mu, tak mu to přeci nemůže vadit … Tak prý řeším hrozný blbosti a byl elent …

• Citovat
  • Nahlásit
83
16.11.21 10:13

To určitě není v pořádku. Musíš vědět ty jak moc ti to vadí? Co si představuješ ve vztahu…co chceš a nechceš zkousnout. Jak dlouho spolu jste? Jestli sama za sebe se chováš tak jak máš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6841
16.11.21 10:18
@Anonymní píše:
No a řekla jsem mu, ať ji přestane sledovat na Instagramu, že z toho mám blbý pocit a pokud je mu tak jedno a nelíbí se mu, tak mu to přeci nemůže vadit … Tak prý řeším hrozný blbosti a byl elent …

zakazovat cokoliv druhemu cloveku je pro mne poduroven, stejne tak mit chlapa, ktery si vypisuje sexysticke kecicky s jinyma… za mne stihacka nejsi, ale zenska, co nema sama k sobe uctu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1459
16.11.21 10:19

Nevím, normální to není. Pokud jde o IG záleží také na tom jestli lajkuje všem všechno nebo jen té dané holčině. Jinak to, že si ukládá fotky z IG, no to mi normální nepřijde, ale pro něj to určitě má nějaký důvod. Evidentně se chce na ní dívat, jestli se mu líbí nebo k ní navíc jako bonus ještě něco i cítí, to už ti tady nikdo neřekne. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
16.11.21 10:25

Každý má jiné priority a očekávání od vztahu. Znám ženy, které by nad tímhle mávly rukou… já osobně bych s takovým člověkem nebyla. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21789
16.11.21 10:28

Není normální ani to, že mu chceš něco zakazovat a přikazovat, ani to, že si vypisuje s jinou ženou :nevim: Jsi v pitomé situaci, buď si zachováš hrdost, přítele kopneš do zádele a najdeš si nějakého, pro kterého budeš dokonalá jen ty (alespoň v prvních letech), nebo holt tohle překousneš a už navěky se budeš třepat, jestli si s holkama krev a mlíko jenom píše, nebo i něco horšího. Případně budeš za stíhačku a za semetriku, která mu něco zakazuje, což povede jen k jeho větší opatrnosti při záletech, ať už virtuálních nebo fyzických :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
16.11.21 10:30

Zakazovat druhému cokoliv je blbost…. Takhle mu to vyhovuje, tak ať si najde holku které to vadit nebude. Ale omezovat někoho není fér…. Navíc když to dělá teď, tak to bude dělat stále… budeš mu každý den kontrolovat telefon? Asi ne… tak si najdi někoho, kdo má morální zásady alespoň podobný těm tvým :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2471
16.11.21 10:37

V pubertě bych dělala scény a dožadovala se nápravy, jako teď ty. Teď v dospělosti, být bezdětná a jinak svobodná, pouze bych se na něj usmála a odešla bych. A začala si náležitě užívat svobodného života. Protoze nejvíc je nas*re, když vidí, že jsi šťastná bez nich, nejlépe časem s někým jiným. A bude to dělat pořád, tebe má evidentně u zadku. Čím jsem starší, tím jsem větší odpůrce tohohle plýtvání času na někoho takového, když po světě lítá tolik jiných lidí. Neztrapnuj se! :kytka: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
16.11.21 10:40

Jak už bylo napsáno výš, pokud mu to samotnému není blbé, je to špatně. Každopádně to ukazuje na jeho preference a pokud ho přitahují partnerky jiných proporcí než máš ty, je to problém. S tím jak vypadáš se moc udělat nedá a přece se nebudeš měnit kvůli někomu, kdo si za tvými zády píše s jinou. Já nejsem zastánkyně rozchodů ale v tomto případě bych ho vyměnila za model, který bude u partnerky preferovat sportovní typ postavy a oblečení.

Rozhodně budeš mít spokojenější a plnohodnotnější vztah alespoň co se týče sexuální přitažlivosti pro partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3378
16.11.21 10:44

Některým ženám by to asi nevadilo, ale mně velmi. Zadaný chlap, co má potřebu vypisovat si intimně s jinými ženami, si v podstatě vnitřně myslí, že v žádném vážném vztahu není. Jinak by to nedělal. Takže já bych mu to potvrdila, ať to má “ofiko” :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.21 10:47

No neustále poslouchám, jestli přiberu, prý 5-10kg. Měřím 170cm a vážím 54-55kg …

• Citovat
  • Nahlásit
21789
16.11.21 10:50
@Anonymní píše:
No neustále poslouchám, jestli přiberu, prý 5-10kg. Měřím 170cm a vážím 54-55kg …

Tak přibrat by ti určitě neuškodilo, ale rozhodně ne kvůli někomu jako je on probůh :roll: Jedině kvůli sobě a svému lepšímu pocitu, totéž co se týče oblíkání. Ale něco ti povím. Tenhle typ chlapů si nepřestane honit ego na dalších holkách ani kdyby měl doma tu nejpřitažlivější (pro sebe) kočku v okolí. Proč si začal s tebou, když evidentně nejsi jeho typ? To jsi mu byla přidělena nebo co? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1459
16.11.21 10:54
@Anonymní píše:
No neustále poslouchám, jestli přiberu, prý 5-10kg. Měřím 170cm a vážím 54-55kg …

Tohle je prostě špatně, tak buď je s tebou kvůli tobě nebo kvůli čemu? Když mám někoho ráda, tak ten vztah přeci nemohu podmiňovat něčím. Když si najdu buřta a najdu si ho takového, tak po něm přeci nemůžu chtít hubnout, když si najdu vyžlu, tak po půl roce přeci do ní nebudu rvát koblihy jenom aby přibrala. Nejdřív to je zhubni, pak přijde s tím, že chce aby z blondýny byla tmavovláska, pak ti řekne, že místo tepláků máš nosit šaty… blbost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat