Reklama

Jsem strašně nešťastná v životě, mám i deprese

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 15:56
Jsem strašně nešťastná v životě, mám i deprese

Hezké odpoledne, jdu se svěřit a zeptat se, jestli někdo z vás taky trpí depresemi? Já jsem začala před půl rokem a je to čím dál horší.
Mám manžela, 2 děti, bydlíme v menším městě, nikoho tu ale moc neznám. Manžel vydělává tak akorát, já práci nemám, nic tady nemohu sehnat a dojíždět kvůli dětem nemohu. Zkoušela jsem tady rozjet i podnikání, ale moc se mi nedaří, přemýšlím, že to ukončím. A to je asi ten důvod, proč se mi rozjely deprese.Je to ale čím dál horší, užírám se tu. Manželovi jsem řekla, že se chci odstěhovat do města, že to tady nesnáším, ale máme tu barák a on do města prostě v žádném případě nechce. Navíc děti tady mají už „zajetou“ školu a kamarády. Ale já mám pocit, že tady umřu. Vůbec nevím co mám dělat a je mi strašně mizerně.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

mp25
Kecalka 113 příspěvků 04.01.17 16:01

A co treba se „zkamaradit“ pres jine maminky - od spoluzaku tvych deti. Nebo napriklad cviceni pro zeny - vecer muze deti pohlidat manzel.

Jak to mas k tobe domu daleko?
v jakem oboru podnikas?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62563 příspěvků 3 inzeráty 04.01.17 16:06

No, pokud už děti chodí do školy, tak bych to spíš viděla na to, že dojíždět nechceš, než že bys nemohla…

zudina
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 04.01.17 16:13

Opravdu kvuli detem nejde dojizdet? Asi bych si nasla praci co nejdrive..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 16:30

Já to měla to samé, jako by jsi psala o mě, akorát mám jen jedno dítě. Měli jsme dům bez hypotéky, krásný, já neměla ani jedinou kamarádku nikoho, jen dceru. Chlap za žádnou cenu nechtěl odejít. Nakonec jsem to psychicky nedala, rozvedla se a odešla zpět, kde jsme šťastná, kamarádky, práce…mám, ale bojuji (jestli se to dá tak blb. říct) o dítě, ale nelituju toho, tam bych umřela

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 04.01.17 16:36

Tak dojíždění pokud jsou děti ve škole je možné ikdyby jen na 4 hodiny denně. Lepší než sedět doma a užírat se. Buď ráda, že to manžel utáhne a nic ti nevyčítá. Poohlédni se například po homeopatikach na deprese. Nebudeš stata a budeš normálně fungovat. Už jsi byla u psychologa?

Tarjei
Závislačka 3797 příspěvků 04.01.17 16:51

Chápu, pocit „to by člověk vyskočil z kůže“. máš koníčky?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 16:56

No je to složitý. Bydlíme v oblasti, kde opravdu práce není, manžel jezdí do fabriky 30km odtud, jezdí autem, jinak tam spojení není a pracuje v kanceláři. Jezdí ale i tak dost pozdě a já kdybych jezdila do práce, vracela bych se kolem 17.hodiny a družina je jen do 16 hodin, bohužel. Děti jsou ještě malé, aby šly z družiny domů a byly doma (6 a 8 let).Ale mám pocit, že to asi nedám, budu muset něco vymyslet. Někdy je mi lépe, dá se to snést a někdy zas naopak hrozně, že bych nejraději sbalila věci a fakt se odstěhovala.

Bábrdl
Generální žvanilka 20976 příspěvků 04.01.17 16:57
@Anonymní píše:
Já to měla to samé, jako by jsi psala o mě, akorát mám jen jedno dítě. Měli jsme dům bez hypotéky, krásný, já neměla ani jedinou kamarádku nikoho, jen dceru. Chlap za žádnou cenu nechtěl odejít. Nakonec jsem to psychicky nedala, rozvedla se a odešla zpět, kde jsme šťastná, kamarádky, práce…mám, ale bojuji (jestli se to dá tak blb. říct) o dítě, ale nelituju toho, tam bych umřela

A to byl jediný problém?
Přijde mi to drsné, řešit to rozvodem a vystavit dítě tahanicím a problémům.

SlecnaSally
Kelišová 6312 příspěvků 04.01.17 16:59

Tak přesně tenhle styl života mě děsí..Prrr jen ta představa. Naprosto tě chápu. Jak dlouho to takhle cítíš?
Myslíš, že domek by se neprodal? Děti si na školu zvyknou všude

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 17:00
@Bábrdl píše:
A to byl jediný problém?
Přijde mi to drsné, řešit to rozvodem a vystavit dítě tahanicím a problémům.

Já to chápu. Kdo nezažil, nepochopí.

mp25
Kecalka 113 příspěvků 04.01.17 17:00

@Bábrdl taky mi prijde, ze se zbytecne resi problemy, ktere nejsou problemy. Kdyby pisatelka resila zdravotni problemy, nemoci apod. Urcite je tam vice zenskych, s kteryma nekam muzes zajet. A nemuze prijet nejaka kamaradka k tobe? Nebo rodina?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 17:00
@SlecnaSally píše:
Tak přesně tenhle styl života mě děsí..Prrr jen ta představa. Naprosto tě chápu. Jak dlouho to takhle cítíš?
Myslíš, že domek by se neprodal? Děti si na školu zvyknou všude

Prodal, ale jde o to, že manžel nechce. Mně to tu nevadilo, dokud byly děti malé, měli jsme pořád tak nějak co na práci, ale poslední dobou na mě všechno padlo.

strýček sally
Ukecaná baba ;) 2279 příspěvků 04.01.17 17:03

Tak se běž podívat na místní hřbitov a podívej se jestli se ti tam bude líbit. To ti rozhodně ušetří dilema zda umřít nebo ne. ;)

Tarjei
Závislačka 3797 příspěvků 04.01.17 17:06

Ženský nebuďte ropuchy, ona se fakt trápí…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

„Novotný má veliké problémy a já mu zařídím ještě větší,“ vzkazuje Řepka

Alespoň drobná záplata za půlroční vězení a tučnou pokutu? Pavel Novotný na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama