Jsem student a jsem těhotná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jajabobek
Nováček 1 příspěvek 03.01.17 21:25
Jsem student a jsem těhotná...

Dobrý den s přítelem čekáme dítě, ale já jsem ještě student a přítel pracuje, ale dostává výplatu jen 10000, protože platí insolvenci. Jinak se jeho výplata pohybuje okolo 17000.Dítě bylo plánované, protože kvůli mým zdrav. problemum už pak nemusím mít vůbec děti. Tohle jsem se dozvěděla před půl rokem kdy jsem přišla o naší malou dceru, která se narodila začátkem 5 měsíce. Řekli mi že pokud neotehotnim do určité doby, musí mi odebrat vaječníky na kterých se mi tvoří cysty. Dále odvádí alimenty na svou dceru z prvního vztahu. Na měsic mu zůstává necelých 4 tisíce. Oba bydlíme u rodičů ale chtělo bychom požádat o městský být. A jak je to s mateřskou? Viděla jsem na internetu že pokud já před porodem nepracuji 270 dní tak to jde klidně napsat i na přítele, ale peníze budou chodit mě. Přítel má odpracovaných asi 5 roků. Děkuji

Příspěvek upraven 03.01.17 v 22:42

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Tereza1986
Kelišová 6747 příspěvků 03.01.17 21:30

To bude vtip, nevěřím tomu :mrgreen:

Enmamma
Závislačka 2991 příspěvků 03.01.17 21:30

Chápu, žes ze zdravotních důvodů spěchala s otěhotněním. Ale nikdo mě nepřesvědčí, žes nemohla jít před tím na 270 dní pracovat, abys měla aspoň tu mateřskou, takhle vás budou oba muset živit rodiče, jinak byste oba i s dítětem skončili u popelnice.

krakatice
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 03.01.17 21:30

Na mateřskou nárok nemáte, máte nárok na rodičák, který vám začne běžet dnem porodu. Vzhledem k přítelovým příjmům ho nejspíš dostanete na 4 roky.

Happyfamily
Povídálka 21 příspěvků 03.01.17 21:33

To si děláš srandu? Tak že vy si nezodpovědně pořídíte dítě i když víte, že na něj nemáte a chcete aby Vás živil stát? Ať si tvůj přítel najde lepš práci a ty brigádu

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 03.01.17 21:33

No, jelikoz se prijmy pociteji co mu papirove zamestnavatel plati a ne co on musi vsechno platit, tak asi jine pridavky mit nebudete krome rodicaku. Dobre je si tohle zjistovat pred a ne az kdyz jsi tehotna.

Fofrník
Závislačka 3487 příspěvků 03.01.17 21:34

To je zase výkvět inteligence. :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: :pocitac: :zed:

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 03.01.17 21:35
@jajabobek píše:
Dobrý den s přítelem čekáme dítě, ale já jsem ještě student a přítel pracuje, ale dostává výplatu jen 10000, protože platí insolvenci. Dítě bylo plánované, protože kvůli mým zdrav. problemum už pak nemusím mít vůbec děti. Dále odvádí alimenty na svou dceru z prvního vztahu. Na měsic mu zůstává necelých 4 tisíce. Oba bydlíme u rodičů ale chtělo bychom požádat o městský byt. Myslíte, že bysme měli nějakou naději o přidělení…? A jak je to s mateřskou? Viděla jsem na internetu že pokud já před porodem nepracuji 270 dní tak to jde klidně napsat i na přítele, ale peníze budou chodit mě. A myslíte, že bysme měli nárok i na nějaké příspěvky.? Děkuji moc :D

A co na to rodina?

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28980 příspěvků 03.01.17 21:40

Další adept na živení z eráru.

truelly
Závislačka 2771 příspěvků 03.01.17 21:40

Proooč :zed: :zed: :zed: ne, nevěřím, že ty zdravotní důvody neumožnily jít do práce a něco přispět do rozpočtu!
Chudák dítě, další socka na obzoru.

Lychee13
Závislačka 3058 příspěvků 03.01.17 21:43

Jasnej troll. :palec:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28980 příspěvků 03.01.17 21:44
@Lychee13 píše:
Jasnej troll. :palec:

jj

Happyfamily
Povídálka 21 příspěvků 03.01.17 21:44

Jaký jsou zdravotní důvody k tomu pořídit si dítě brzy? @Enmamma

Lekninka91
Extra třída :D 10368 příspěvků 03.01.17 21:46

To je terno :lol: :lol: Jestli to není fake, tak lituju dítě takových blbů :roll:

Aletheia
Kelišová 6322 příspěvků 03.01.17 21:51
@Happyfamily píše:
Jaký jsou zdravotní důvody k tomu pořídit si dítě brzy? @Enmamma

Hele to je docela rozšířený. Spolužačka na vysoké taky s pláčem jednou došla že má PCO a že musí okamžitě otěhotnět nebo nikdy nebude mít děti, že jí to tak doktor řekl… Naštěstí teda neotěhotněla protože má rozum a zjistila si že to tak úplně není. Ale co za mýty koluje je občas fakt na hlavu.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >