Dotazník o očkování proti chřipce u těhotných

18.11.19 10:25

dotazník o očkování proti chřipce u těhotných

Jsem studentkou medicíny, prosím o vyplnění dotazníku o očkování proti chřipce u těhotných. Děkuji :) https://www.survio.com/…4Y1Q5C6N1R4R

Příspěvek upraven 18.11.19 v 11:30

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56563
18.11.19 10:27
@Veru156 píše:
https://www.survio.com/…4Y1Q5C6N1R4R

Co se kapánek rozepsat, co co jde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56563
18.11.19 10:28

Hele, to je fakt uplně dementní. Sem hodíš jen odkaz, napíšeš, že jsi studentka medicíny a víc ani popel. Pak se doklikam na 4. otázku a zjistit, že to je nejspíš jen pro těhny. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7286
18.11.19 10:28

@Veru156 Zaprvé bys tady měla napsat čeho se dotazník týká a jaké respondenty hledáš. Zadruhé nemůžu vyplnit, protože na otázku č. 5 tam není pro mě žádná vhodná možnost - chřipku jsem měla, ale ne každý rok a ne často.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1256
18.11.19 10:35

To neni uplne povedeny dotaznik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1794
18.11.19 10:40

Jsem myslela, že taky můžu vyplnit, když už jsem byla těhotná. No teď už nejsem, takže jsem skončila u otázky č. 3.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1794
18.11.19 10:44

No když klikám dál, tak mi vadí, že nejde dát více možností. Třeba u 8 bych vybrala 4.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2669
18.11.19 11:03
@Veru156 píše:
https://www.survio.com/…4Y1Q5C6N1R4R

Bylo by žádoucí napsat, že je to dotazník pro těhule..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10700
18.11.19 11:05

Když pominu, že by bylo vice než vhodne k tomu něco napsat. tak máš ten dotazník dost blbě udělaný, jsou tam otázky u kterých jsem odpověď nevybrala. @Veru156

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35190
18.11.19 11:37

Hele studentko mediciny, udelej si bakalarku na nejakou opravdovou praci a vyplnovani dotazniku prenechej studentum humanitnich oboru, vosek a pseudovysokych skol. Kdyz si udelas sama nejake mereni treba jen na blbejch dvaceti lidech, sice neudelas diru do sveta vedy, protoze ti nevjde statistika, ale bude to pro tebe daleko uzitecnejsi zkusenost a jsem si jista, ze takova detska hra na vedu bude oponenty daleko lepe prijata, nez dalsi dotaznikovy vyplod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56563
18.11.19 11:44
@Pudloslava píše:
Hele studentko mediciny, udelej si bakalarku na nejakou opravdovou praci a vyplnovani dotazniku prenechej studentum humanitnich oboru, vosek a pseudovysokych skol. Kdyz si udelas sama nejake mereni treba jen na blbejch dvaceti lidech, sice neudelas diru do sveta vedy, protoze ti nevjde statistika, ale bude to pro tebe daleko uzitecnejsi zkusenost a jsem si jista, ze takova detska hra na vedu bude oponenty daleko lepe prijata, nez dalsi dotaznikovy vyplod.

Na medicíně se bakalářka nedělá, ne? To bude diplomka na 3. LF, počítám ne? Na tu nejsou asi nějaká velká očekávání a nejspíš to chce sfouknout nějak snadno. Což dotazník splnuje.
Ale je fakt děsnej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
298
18.11.19 11:45

Jakou budoucí odborník byste mohla něco málo tušit o etice dotazníkových šetření, tohle je prostě hrozný amatérismus… Už z principu budou lidi prskat :andel:. Je jich na netu kopa a to, co z nich vzniká, rozhodně není věda na úrovni. Ach jooo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35190
19.11.19 09:12
@Lama Lama píše:
Na medicíně se bakalářka nedělá, ne? To bude diplomka na 3. LF, počítám ne? Na tu nejsou asi nějaká velká očekávání a nejspíš to chce sfouknout nějak snadno. Což dotazník splnuje.
Ale je fakt děsnej.

na 3 LF dělali i bakalářku, dělala jsem dvema holkam konzultanta. Uroven referat. Ale teď si fakt nevzpominam, mozna to nebyly medicky, je tam spousta oboru..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama