Jsem těhotná a chci přestat s kouřením

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 22:04
Jsem těhotná a chci přestat s kouřením

Zjistila jsem dnes, že jsem těhotná a jsem v 8 tt, vykourila jsem doposud krabičku denně. Chci s tim přestat, ze dne na den. Nemůžu potratit když to tak udělám? Bojím se, aby to nebyl šok pro mimi. Děkuji za vaši pomoc.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Alušáček
Závislačka 3670 příspěvků 04.05.19 22:09

Nehledej výmluvy a přestaň hned, ty nesmysly kolem, že to bude pro dítě šok, pro tebe stres a přestává se pustupne bla, bla.. vymyslely závislačky neschopné přestat. Dítěti škodí každá vykourena cigareta, ne ta nevykourena.

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 04.05.19 22:11

Normálně přestan šok to nebude

Kriss Tina
Extra třída :D 10155 příspěvků 04.05.19 22:13

Šok to bude max pro tebe, tím že přestaneš kouřit určitě nepotratis, naopak.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 22:14

Nemusíš být na mě nepříjemná. Jen se chci ujistit abych o dítě nepřišla. Výmluvy rozhodně nehledam, kdybych hledala rozhodně se na to tady neptam.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 22:15

@kavulenka díky moc

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 22:16
@Kriss Tina píše: Šok to bude max pro tebe, tím že přestaneš kouřit určitě nepotratis, naopak.

Diky

tininas
Ukecaná baba ;) 1869 příspěvků 04.05.19 22:18
@Anonymní píše:
Zjistila jsem dnes, že jsem těhotná a jsem v 8 tt, vykourila jsem doposud krabičku denně. Chci s tim přestat, ze dne na den. Nemůžu potratit když to tak udělám? Bojím se, aby to nebyl šok pro mimi. Děkuji za vaši pomoc.

Ahoj.

Napíšu Ti to asi takto. V 8tt můžeš potratit z nejrůznějších důvodů. Proto i lékaři vydávají těhotenské průkazy mezi 10 až 12tt. Do té doby je totiž těhotenství velmi nejisté.

Pokud bych ovšem byla na Tvém místě, tak bych riskla okamžitou redukci z jedné krabičky denně na nulu. Dítěti ublíží spíše kouření než nekouření.

O-livia
Povídálka 30 příspěvků 04.05.19 22:19

Pro tebe to bude asi nářez, ale rozhodně přestaň okamžitě.
Já teda jen doufám, že to je náhodný těhotenství, a ne vymodlený a plánovaný, kdy´s kouřila i přesto, že jste se vědomě snažili.
Každopádně přeju pevnou vůli a hodně štěstí!

Aduš8
Závislačka 4473 příspěvků 04.05.19 22:45

Já přestala kouřit ze dne na den a za týden zjistila, že jsme těhotná. Povedlo se napoprvé, no..ted to dítě spinká vedle v posteli, je mu rok a půl. A já se od té doby cigarety nedotkla a je mi jen z toho smradu k :poblion:. Víc ti to může udělat dobře, než uškodit. Pevnou vůli a mysli na to, že to děláš kvůli miminku

alilauter
Kecalka 387 příspěvků 1 inzerát 04.05.19 22:50

Není pravděpodobný, že bys kvůli tomu potratila. Tvůj stav se bude den ode dne zlepšovat, tedy to, co je podstatné pro vývoj miminka. Jen ti asi bude dost blbě, ale znám pár holek, který opravdu zvládly během těhotenství přestat. Držím palce

Nikini111
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 04.05.19 23:05

Taky se přikláním k ukončení kouření ze dne na den. Žádné snižování počtu vykourenych cigaret…Miminku to neublíží na naopak. :palec:

Balatonek
Ukecaná baba ;) 1324 příspěvků 04.05.19 23:09

Já jsem držela pozitivní test a prakticky z minuty na minutu jsem přestala okamžitě kouřit. Přestala jsem přesně 12.8.2013. od té doby už si na cigáro ani nevzpomenu. Dřív jsem kouřila cca krabičku denně a v hospodě padla klidně ještě další, takže silný kuřák. Šok to bude leda pro tebe a potratit můžeš z jiných důvodů.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1609 příspěvků 05.05.19 07:10

Taky jsem přestala s pozitivním testem a kourila jsem 15 cigaret denně. Šok to nebyl ani pro mě… měla jsem motivaci a nijak jsem se necítila blbě, nezrala… nic… když na mě asi 3× přišla chuť, tak jsem si řekla, ze malé si nemůže vybrat jestli bude kouřit nebo ne a hotovo.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 05.05.19 07:43

S pozitivním testem jsme přestali já i partner ze dne na den ( já 15/d partner až 40/d 8o )mě nikotin nahradila radost z miminka, partner to zažíral kokinama :D Necelých 6let jsme šťastnými nekuřáky a rodiči zdravého chlapce ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama