Reklama

Jsem těhotná a mám nového přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marki34
Nováček 8 příspěvků 14.01.18 20:12
Jsem těhotná a mám nového přítele

Nevim co mám dělat. Před nějakou dobou jsem chodila s člověkem, starším než já, finančně zajištěnym. No zjistila jsem, ze věkový rozdíl mezi nami by byl později problem a take to, ze jsem ho měla rada, ale nemilovala, tak jsem se s nim rozešla. Mám novyho přítele a zjistila jsem, ze jsem těhotná. Dle údajů od doktora je miminko bývalého přítele. A já teď nevim, jak to novému příteli říct. Nechci ho totiž ztratit. Bývalý přítel je docela nadšený, řekl mi, ze bysme měli byt spolu, at se vrátím, jenže já vím, ze se k němu vracet nechci. Jak byste to novému příteli nějak šetrně řekli a pokud by se s vámi rozešel, vzali byste to tak, ze ten vztah nebral tak vážně, jak od začátku tvrdil? Děkuji za názory :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2285 příspěvků 14.01.18 20:18

Těžká situace, ale říct mu to musíš

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 13183 příspěvků 14.01.18 20:18
@Marki34 píše:
Nevim co mám dělat. Před nějakou dobou jsem chodila s člověkem, starším než já, finančně zajištěnym. No zjistila jsem, ze věkový rozdíl mezi nami by byl později problem a take to, ze jsem ho měla rada, ale nemilovala, tak jsem se s nim rozešla. Mám novyho přítele a zjistila jsem, ze jsem těhotná. Dle údajů od doktora je miminko bývalého přítele. A já teď nevim, jak to novému příteli říct. Nechci ho totiž ztratit. Bývalý přítel je docela nadšený, řekl mi, ze bysme měli byt spolu, at se vrátím, jenže já vím, ze se k němu vracet nechci. Jak byste to novému příteli nějak šetrně řekli a pokud by se s vámi rozešel, vzali byste to tak, ze ten vztah nebral tak vážně, jak od začátku tvrdil? Děkuji za názory :kytka:

Každopádně bych to novému příteli řekla co nejdříve. Pak už by záleželo na jeho reakci, jestli tě miluje natolik, že by mu nevadilo tvoje těhotenství s jiným mužem, nebo nikoliv. :think:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19055 příspěvků 14.01.18 20:21

Šla bych na potrat a neříkala bych to nikomu.

Aries6
Generální žvanilka 21945 příspěvků 5 inzerátů 14.01.18 20:21
@Marki34 píše:
Nevim co mám dělat. Před nějakou dobou jsem chodila s člověkem, starším než já, finančně zajištěnym. No zjistila jsem, ze věkový rozdíl mezi nami by byl později problem a take to, ze jsem ho měla rada, ale nemilovala, tak jsem se s nim rozešla. Mám novyho přítele a zjistila jsem, ze jsem těhotná. Dle údajů od doktora je miminko bývalého přítele. A já teď nevim, jak to novému příteli říct. Nechci ho totiž ztratit. Bývalý přítel je docela nadšený, řekl mi, ze bysme měli byt spolu, at se vrátím, jenže já vím, ze se k němu vracet nechci. Jak byste to novému příteli nějak šetrně řekli apokud by se s vámi rozešel, vzali byste to tak, ze ten vztah nebral tak vážně, jak od začátku tvrdil?Děkuji za názory :kytka:

Noooo, to nevím, jestli je ukazatel toho, jak moc vážně to s tebou někdo myslí. To je hodně blbá situace. Si představ být na jeho místě… Ono to není nic moc ani z pohledu ženy, ale představ si, že jsi chlap, máš novou přítelkyni a jí roste břicho, pak rodí, má šestinedělí, lítá kolem miminka, ale ty s tím nemáš nic společného :think: Kdyby to ukončil, rozhodně bych ho neodsoudila jako někoho bezcharakterního.

Ennny
Ukecaná baba ;) 1411 příspěvků 14.01.18 20:23

@pikola no to je ale pitomé řešení :roll: jako by za to to dítě mohlo ze matka neví co chce :zed: říct na rovinu novému priteli a až na základě toho se můžeš rozhodovat dal…

Malaga
Generální žvanilka 24551 příspěvků 14.01.18 20:23
@Marki34 píše:
Nevim co mám dělat. Před nějakou dobou jsem chodila s člověkem, starším než já, finančně zajištěnym. No zjistila jsem, ze věkový rozdíl mezi nami by byl později problem a take to, ze jsem ho měla rada, ale nemilovala, tak jsem se s nim rozešla. Mám novyho přítele a zjistila jsem, ze jsem těhotná. Dle údajů od doktora je miminko bývalého přítele. A já teď nevim, jak to novému příteli říct. Nechci ho totiž ztratit. Bývalý přítel je docela nadšený, řekl mi, ze bysme měli byt spolu, at se vrátím, jenže já vím, ze se k němu vracet nechci. Jak byste to novému příteli nějak šetrně řekli a pokud by se s vámi rozešel, vzali byste to tak, ze ten vztah nebral tak vážně, jak od začátku tvrdil?Děkuji za názory :kytka:

tak tohle mu snad ani nelze mít za zlé, natož ho obviňovat z toho, že nebral váš vztah vážně…to ty jsi ta, která tomu všemu dala úplně jiný rozměr…
On se seznámil s NETĚHOTNOUU holkou, která se během pár ní stala „těhotnou s bývalým“…
Rozhodně mu říct pravdu a rozhodnutí nechat na něm.

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 13183 příspěvků 14.01.18 20:23
@Aries6 píše:
Noooo, to nevím, jestli je ukazatel toho, jak moc vážně to s tebou někdo myslí. To je hodně blbá situace. Si představ být na jeho místě… Ono to není nic moc ani z pohledu ženy, ale představ si, že jsi chlap, máš novou přítelkyni a jí roste břicho, pak rodí, má šestinedělí, lítá kolem miminka, ale ty s tím nemáš nic společného :think: Kdyby to ukončil, rozhodně bych ho neodsoudila jako někoho bezcharakterního.

Asi tak.

Aries6
Generální žvanilka 21945 příspěvků 5 inzerátů 14.01.18 20:24
@pikola píše: Šla bych na potrat a neříkala bych to nikomu.

To je na povaze. Já bych to v sobě měla a dusila bych to a pak by to letělo ven v nějaké vypjaté situaci, si myslím.
A pro potrat v takovéto situaci pochopení nemám :nevim:
Já bych to řekla a prostě viděla, co bude.

Černá vdova
Echt Kelišová 8895 příspěvků 14.01.18 20:24
@Marki34 píše:
Nevim co mám dělat. Před nějakou dobou jsem chodila s člověkem, starším než já, finančně zajištěnym. No zjistila jsem, ze věkový rozdíl mezi nami by byl později problem a take to, ze jsem ho měla rada, ale nemilovala, tak jsem se s nim rozešla. Mám novyho přítele a zjistila jsem, ze jsem těhotná. Dle údajů od doktora je miminko bývalého přítele. A já teď nevim, jak to novému příteli říct. Nechci ho totiž ztratit. Bývalý přítel je docela nadšený, řekl mi, ze bysme měli byt spolu, at se vrátím, jenže já vím, ze se k němu vracet nechci. Jak byste to novému příteli nějak šetrně řekli a pokud by se s vámi rozešel, vzali byste to tak, ze ten vztah nebral tak vážně, jak od začátku tvrdil? Děkuji za názory :kytka:

Nikdo nemá povinnost živit cizí dítě. Tohle je dost nedospělý názor :roll:. Novému příteli to řekni hned a nech ho, ať se rozhodne podle sebe, co udělá.

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19055 příspěvků 14.01.18 20:26
@Ennny píše:
@pikola no to je ale pitomé řešení :roll: jako by za to to dítě mohlo ze matka neví co chce :zed: říct na rovinu novému priteli a až na základě toho se můžeš rozhodovat dal…

Proč? Nikde nepíše, že to dítě chce. Pokud nechce o toho nového přijít, kdo by chtěl kukačku :nevim: už vidím, jak spousta zenskych by bylo v klidu, kdyby jim nový přítel řekl, že jeho bejvalka je těhotná

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 14.01.18 20:26

Řekla bych to příteli a čekala na jeho reakci buď to vezme normálně a nebo se rozejdete ale určitě bych to netajila :)

Marki34
Nováček 8 příspěvků 14.01.18 20:27

Bývalý přítel řekl, ze i pokud bych se nevrátila, tak se o nás postará. Tedy živit cizi dítě není úplně správně řečeno pro nového přítele.

weyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 64 inzerátů 14.01.18 20:28

Já bych mu to řekla co nejdřív..ale nedivila bych se, kdyby ze vztahu vycouval.

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19055 příspěvků 14.01.18 20:29
@Marki34 píše:
Bývalý přítel řekl, ze i pokud bych se nevrátila, tak se o nás postará. Tedy živit cizi dítě není úplně správně řečeno pro nového přítele.

A ty to dítě chceš? Pokud ani, říct mu to budeš muset. To se neutají :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >