Jsem těhotná a manžel se chová divně

Anonymní
15.9.19 13:06

Jsem těhotná a manžel se chová divně

Prosím o zachování anonymu.
Jsem v 6 měsíci a manžel se chová čím dál hůř, ne ke mě, ale k okolí, ale já to pak doma ořvu… :roll: začal být až agresivní v chování, vždycky to byl strašně pohodový člověk, samej vtip a sranda ale poslední dobou s ním nechci jít ani k rodině na návštěvu, pokaždé se s někým chytne, s bratrem, rodiči… Přitom úplně kvůli blbostem a furt jede to svoje, včera jsem na něj už zakřičela ať se sebere a jde pryč… Prostě se to nedalo, byl jak kolovrat a furt dokola mlel :nevim: v práci má prý normál, takže žádný mega stres, doma mezi námi jsem si nevšimla že by něco nějak nefungovalo, na miminko se moc těší a jeho chování nechápu :nevim: že by strach z odpovědnosti, ale svatba, koupě domu atd byla taky zodpovědnost a nezměnilo ho to :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

56707
15.9.19 13:09

Treba nebo prece jen v praci a nerekne to. Dluhy tajne nema nebo tak neco? :nevim: co my ti tu mame radit a jak je vubec otazka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 13:14

@blumen Nějaké dluhy to nevím. Účet máme jeden, peněz dost :nevim: no jestli nějakému chlapovi taky přeskočilo když jste byli těhotný

• Nahlásit
  • Citovat
29323
15.9.19 13:20

Nema o tebe a dite strach? A o cem nebo proc se s ostatnimi hada? Je to vzdy hen jeho vina?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3279
15.9.19 13:26

A nevidíš to třeba vlivem hormonů moc cerne? Třeba jsi i ty precitlivela.

Nebo ma možná má on opravdu strach, tak kope kolem sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 13:54

Mate sex stejne jako predtim?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5826
15.9.19 13:56

Hele, moje blízká příbuzná je momentálně těhotná a její přítel je taky někdy podrážděný a hádá se se svými i jejími příbuznými. Leze mu už na nervy, jak každý řeší, jak se mimi bude jmenovat a všichni jen radí, co a jak mají dělat, co koupit a co určitě nekupovat, očkovat a neočkovat. Je v 1.trimestru a každý řeší jen, jestli bude kojit atd… Ani se mu nedivím, je to jejich dítě a každý okolo má pocit, že ví vše nejlíp. Nemůže to být u vás taky ten důvod?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2923
15.9.19 13:57

A řekl ti už i někdo „zvenčí“, že se chová divně? Nereaguješ jen moc přecitlivěle na situace, které třeba nejsou tak vyhrocené, jak se tobě může zdát? I ta případná sexuální abstinence by za tím mohla být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 15:21

Co se týče intimnosti, nebráním se, milujeme se když je chuť a nálada, :nevim: neodmítám ho, protože se s ním miluji ráda.
Manžel cvičí psy, živí se tím, bydlíme vedle mých rodičů, máme mezi sebou plot, dojela moje sestra a mají takového pidi psa a on se k nám dostal pod plotem a jeden náš pes po něm skočil ale nic se nestalo a můj hned letěl dolů s tím jejich psem, že se k nám dostal pod plotem a kdyby zrovna nebyl u psů, tak je možná po něm, ono u těch pidi psů by stačila jedna mířená tlapou od velkého psa a je průšvih že jo… Ale on po nich hned začal békat, že když dojedou s tím svým musí si ho hlídat, že naši psi se k našim nedostanou ale ten jejich se prostě protáhne pidi dírkou mezi brankou a chodníkem a úplně prostě po nich vyjel :nevim: on sám mi už před pár týdny řekl že cítí jakoby nějaký větší vnitřní tlak, jak kdyby měl šíleně vysoko testosteron a bouchá na drc. :nevim: ptala jsem se ho zda ví co je důvod nebo spouštěč a že neví, že sám je zmatenej, samozřejmě že jsem citlivější ale můj muž nikdy nekřičel, vždycky to byl vyrovnaný člověk a teď bouchá jak sopka.

• Nahlásit
  • Citovat
3435
15.9.19 15:35
@Anonymní píše:
Co se týče intimnosti, nebráním se, milujeme se když je chuť a nálada, :nevim: neodmítám ho, protože se s ním miluji ráda.
Manžel cvičí psy, živí se tím, bydlíme vedle mých rodičů, máme mezi sebou plot, dojela moje sestra a mají takového pidi psa a on se k nám dostal pod plotem a jeden náš pes po něm skočil ale nic se nestalo a můj hned letěl dolů s tím jejich psem, že se k nám dostal pod plotem a kdyby zrovna nebyl u psů, tak je možná po něm, ono u těch pidi psů by stačila jedna mířená tlapou od velkého psa a je průšvih že jo… Ale on po nich hned začal békat, že když dojedou s tím svým musí si ho hlídat, že naši psi se k našim nedostanou ale ten jejich se prostě protáhne pidi dírkou mezi brankou a chodníkem a úplně prostě po nich vyjel :nevim: on sám mi už před pár týdny řekl že cítí jakoby nějaký větší vnitřní tlak, jak kdyby měl šíleně vysoko testosteron a bouchá na drc. :nevim: ptala jsem se ho zda ví co je důvod nebo spouštěč a že neví, že sám je zmatenej, samozřejmě že jsem citlivější ale můj muž nikdy nekřičel, vždycky to byl vyrovnaný člověk a teď bouchá jak sopka.

Začal békat? Já ti nevím, ale co řekl tak hrozného? Kdyby toho prcka zakousli, tak pohoda? Nestalo se to takhle už vickrat, tak se holt naštval, že nedávají pozor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3435
15.9.19 15:39

Může být klidně jen pretazenej, ale jestli se delší dobu necítí úplně ok, ať zajde k doktorovi ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29323
15.9.19 15:40
@Anonymní píše:
Manžel cvičí psy, živí se tím, bydlíme vedle mých rodičů, máme mezi sebou plot, dojela moje sestra a mají takového pidi psa a on se k nám dostal pod plotem a jeden náš pes po něm skočil ale nic se nestalo a můj hned letěl dolů s tím jejich psem, že se k nám dostal pod plotem a kdyby zrovna nebyl u psů, tak je možná po něm, ono u těch pidi psů by stačila jedna mířená tlapou od velkého psa a je průšvih že jo… Ale on po nich hned začal békat, že když dojedou s tím svým musí si ho hlídat, že naši psi se k našim nedostanou ale ten jejich se prostě protáhne pidi dírkou mezi brankou a chodníkem a úplně prostě po nich vyjel :nevim: on sám mi už před pár týdny řekl že cítí jakoby nějaký větší vnitřní tlak, jak kdyby měl šíleně vysoko testosteron a bouchá na drc. :nevim: ptala jsem se ho zda ví co je důvod nebo spouštěč a že neví, že sám je zmatenej, samozřejmě že jsem citlivější ale můj muž nikdy nekřičel, vždycky to byl vyrovnaný člověk a teď bouchá jak sopka.

no vždyť měl pravdu… kdyby se tomu malému psovi něco stalo, asi by to jako první a jediný odnesl manžel, když jsou to vaši psi a on je cvičí… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1325
15.9.19 16:43

Za me sis odpovedela. Nejspis je to dopad odpovednosti - jak zvladne roli otce, financni zodpovednost za rodinu, vychovu, jestli bude vse ok pri porodu, jestli bude dite zdrave… Na me to padlo pred porodem, ze jsem bulela, ze prece to dite nemuze prezit. Rekla bych, ze je z toho ve stresu a takhle to ventiluje. Zkusila bych si s nim domluvit nejake heslo v klidnem rozhovoru, ktere pouzijes kdyz to zacne prehanet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56707
15.9.19 19:03
@Anonymní píše:

To jsem na strane tveho manzela :nevim:
Navic pod vlivem hormonu treba tu situaci vnimas jinak.
U nas zadna zmena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 20:40

@hospodki možná ano… Já teda doufám že já osobně tak stresovat nebudu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu