Jsem těhotná a přítel chce, abych šla na potrat

Anonymní
1.6.21 13:00

Jsem těhotná a přítel chce abych šla na potrat

Vim co bych mela dělat, ale popravdě bych potřebovala slyšet více názorů.
Je mi 31 a minulý týden jsem zjistila, že jsem těhotná. S přítelem se nechráníme, ze začátku jsem ho nutila abychom se chránili, bohužel pak z toho sešlo a mnohokrát jsem mu říkala, že pokud bych otěhotněla, tak na potrat nejdu. Stalo se co se stát nemělo (nebo možná mělo) a přítel nyní chce abych šla na potrat kvůli jeho finanční situaci, kdy nemá dítěti co nabídnout a počáteční investice je 150tis.

Již mám za sebou jeden potrat z mládí a nechci riskovat další, kdy už bych nemusela mít nikdy děti. Nicméně se stále nějak snažím pochopit jeho situaci a hlavně nemám sama radost když vím, že on je zásadně proti.

Budu ráda za jakýkoliv názor, ale nejradši za ten, který mě ujistí, že i přes překážky ze strany partnera bych si měla dítě ponechat a mít z toho radost.

Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
558
1.6.21 13:03

Co mysliš tou počáteční investicí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
1.6.21 13:04

No do potratu se nenechcej tlačit, jeho blbost, ze se odmítá chránit, když děti nechce. Ty nejsi pubertacka, na děti mas věk akorat. Jaká je prosimte investice 150 tisíc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
558
1.6.21 13:05

Osobně bych si mimi nechala a přítele opustila. Měla bych pocit, že si mne neváží když se nechrání a pak chce potrat.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7929
1.6.21 13:06

To jsou kecy, na zařízení pro dítě máte 9mesicu, nemusí to být za 150tis. Tohle asi nebude dobrý přítel a otec, když se k tomu staví takto..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18793
1.6.21 13:06

Tak věděl tvůj přístup, pozor si nedal, takže se bude muset začít otáčet, aby se postaral o budoucí rodinu…na potrat bych taky nešla…počáteční investici v takové výši nevím, kde vzal…ale má dost času na to do porodu vydělat…co to jako je za přístup? dítě nechce, ale pozor si nedává? a když se stane, tak máš jí na potrat? děs tohle…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
783
1.6.21 13:07

Bohužel jsi otěhotněla s tupounem. Ale to jsi o něm musela tušit dřív. Na potrat bych nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21539
1.6.21 13:08

Ve tvém věku bych na potrat nešla. A ten idiot, který souloží bez ochrany nechť si ho nechá ufiknout. A jakých 150 tisíc? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.21 13:09

@Kriss Tina @Jíťa31 počáteční investice je myšleno na narození dítěte.. já osobně s tím zkušenosti nemám, ale nemyslím si, že základní výbava plus nějaké další investice s narozením dítěte jako očkování, atd. Dá dohromady takovouto částku. Ale možná me vyvedete z omylu.

• Citovat
  • Nahlásit
5901

Jak už bylo řečeno výše, nemůže te tlačit do potratu, jestli dítě nechtěl měl se chránit. Počáteční investice rozhodně neni 150 000 a ať pořádně maká. Kdyby se cukal a rozesli jste se nezapimen si nechat vypocitat alimenty pro dítě a hlavně výživné pro sebe. Treba ho to naučí být zodpovědný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8997

Jakých 150tis investice? Vybavicka se dá pořídit za pár tisíc. Dítě bych si nechala ať chce nebo ne. Záleží taky jak jsi na tom finančně ty a jaký máš zázemí. Jinak nechápu tu ochranu. Chránit si se měla i ty když on nechtěl a nebo ho poslat někam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
1.6.21 13:10

Co je ta počáteční investice 150 tisíc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
1.6.21 13:12
@Anonymní píše:
@Kriss Tina @Jíťa31 počáteční investice je myšleno na narození dítěte.. já osobně s tím zkušenosti nemám, ale nemyslím si, že základní výbava plus nějaké další investice s narozením dítěte jako očkování, atd. Dá dohromady takovouto částku. Ale možná me vyvedete z omylu.

To je blbost. Neměl kukat bez ochrany

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5901
1.6.21 13:12
@Anonymní píše:

Investice do dítěte záleží na vás. Když pořídíte kočárek za 60 000, tak to bude víc, než když si ho pořídíte za 10 000 nebo za 1000 z druhé ruky :nevim: a tak je to v podstatě se vším. Povinné očkování je zdarma a některé vyšetření a vybavu ti proplati zdravotní pojišťovna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
402
1.6.21 13:13

Miminko si nech, je ti 31 a máš na to věk. Kočárek a jiné věci se dají koupit přes bazar a za slušnou cenu a když budeš kojit tak ještě plus pro tebe a budete ze začátku platit jen za plínky a pokuď to bude možné tak rodina určitě trošku pomůže. Promluv si s partnerem, řekni mu že máš na miminko věk a necháš si ho. Možná to vidí všechno černě jestli to zvládnete tak ho uklidni, všechno si v klidu spočítejte. Jinak gratuluji, mám dceru a je to ten největší dar

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat