Jsem těhotná a přítel je agresivní

Anonymní
4.7.20 22:45

Jsem těhotná a přítel je agresivní prosím poraďte mi

Prosím vás potřebuji poradit a slyšet že je možné s tím něco dělat…
Mám přítele je mi 24 let jsme spolu přes 4 roky a je skvělej…
Nejlepší chlap kterého jsem měla, má všechno co jsem hledala… Je hodnej, pozornej, dává mi najevo lásku, udělá pro mě cokoliv, uklidí uvaří nakoupí klidně i vypere když budu chtít… Je rozumnej ví co v životě chce a co ne… Chce rodinu zázemí a pohodu, výlety atd atd atd prostě má úplně všechno dobré… Ale pak je tady jedna jediná špatná stránka…
Jakmile se napije alkoholu změní se úplně v jiného člověka, stačí jen maličkost co se mu nebude líbit a je šílený zle… Dokáže jednu větu opakovat celou hodinu při tom je šíleně rozcilenej rudej a já čekám kdy po mě vyletí… I když mu vysvětlite jak se věci mají tak se vasna to bude ptát třeba 20× dokola a prostě si jede to svoje přes to vlak prostě nejede… U toho mi nadává těma nejhoršíma nadavkama ničí věci nábytek všechno kolem sebe a to že na mě několikrat vztahnul ruku ani nemluvím… Druhý den když se probudí, je z toho špatnej uvědomuje si co udělal a šíleně se stydí mrzí ho to a omlouvá se…
1000× jsem mu odpustila protože ho miluji protože když nepije je prostě jinej než ostatní… Jenže teď jsem skoro ve 4 měsíci a on to udělal znovu… Opil se na dědovo narozeninách a doma začal šíleně vyšilovat jen kvůli tomu že jsem byla uražená že si mě nevšímal a že prostě jsem tam neměla nikoho s kým si popovídat… Byla jsem naštvaná a odmítala jsem s ním mluvit a tím to začalo… Šílený peklo zase to doma všechno zničil a říkal hnusný věci… Nechtěla jsem se hádat řekla jsem že si o tom promluvíme až se z toho vyspí ale prostě si nedal říct a byl nepricetnej…
Zažila jsem životě velké hádky ale to co on dělá když je zrovna agresivní jsem nikdy v životě nezažila… Je celej rudej naběhnou mu žíly oči vylezou z dulku a já v tu chvíli je přemýšlím a říkám si tak a teď mě zabije…
Prosím vás řekněte mi že se s tím něco dá dělat… Že prostě o něj nepřijdu on je vážně skvělej člověk jinak :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
4.7.20 22:47

Oprava. Mělo tam být napsáno že příteli je 24 let a mě 28

• Nahlásit
  • Citovat
6863
4.7.20 22:48
@Anonymní píše:
Prosím vás potřebuji poradit a slyšet že je možné s tím něco dělat…
Mám přítele je mi 24 let jsme spolu přes 4 roky a je skvělej…
Nejlepší chlap kterého jsem měla, má všechno co jsem hledala… Je hodnej, pozornej, dává mi najevo lásku, udělá pro mě cokoliv, uklidí uvaří nakoupí klidně i vypere když budu chtít… Je rozumnej ví co v životě chce a co ne… Chce rodinu zázemí a pohodu, výlety atd atd atd prostě má úplně všechno dobré… Ale pak je tady jedna jediná špatná stránka…
Jakmile se napije alkoholu změní se úplně v jiného člověka, stačí jen maličkost co se mu nebude líbit a je šílený zle… Dokáže jednu větu opakovat celou hodinu při tom je šíleně rozcilenej rudej a já čekám kdy po mě vyletí… I když mu vysvětlite jak se věci mají tak se vasna to bude ptát třeba 20× dokola a prostě si jede to svoje přes to vlak prostě nejede… U toho mi nadává těma nejhoršíma nadavkama ničí věci nábytek všechno kolem sebe a to že na mě několikrat vztahnul ruku ani nemluvím… Druhý den když se probudí, je z toho špatnej uvědomuje si co udělal a šíleně se stydí mrzí ho to a omlouvá se…
1000× jsem mu odpustila protože ho miluji protože když nepije je prostě jinej než ostatní… Jenže teď jsem skoro ve 4 měsíci a on to udělal znovu… Opil se na dědovo narozeninách a doma začal šíleně vyšilovat jen kvůli tomu že jsem byla uražená že si mě nevšímal a že prostě jsem tam neměla nikoho s kým si popovídat… Byla jsem naštvaná a odmítala jsem s ním mluvit a tím to začalo… Šílený peklo zase to doma všechno zničil a říkal hnusný věci… Nechtěla jsem se hádat řekla jsem že si o tom promluvíme až se z toho vyspí ale prostě si nedal říct a byl nepricetnej…
Zažila jsem životě velké hádky ale to co on dělá když je zrovna agresivní jsem nikdy v životě nezažila… Je celej rudej naběhnou mu žíly oči vylezou z dulku a já v tu chvíli je přemýšlím a říkám si tak a teď mě zabije…
Prosím vás řekněte mi že se s tím něco dá dělat… Že prostě o něj nepřijdu on je vážně skvělej člověk jinak :(

Co na to říct. Léčit se a už nikdy se alkoholu nedotknout.
Jestli tu rodinu tak chce, udělá to. Jestli ne, není o co stát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22760
4.7.20 22:49

On je vážně skvělej, nejlepší chlap, jakého jsem kdy hledala, má všechno, i vypere, je úžasnej, jen mě párkrát v opilosti vyrazí čelist, ale ráno se mi omluví a strašně ho miluju…Super tatínek, gratuluju k výběru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
4.7.20 22:50

A na co jako chceš čekat? Až ti ublíží? Nebo potom vašemu dítěti? Uteč od něj dokud je čas…tohle opravdu není skvělej partner…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2700
4.7.20 22:51

Nesmí pít :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27515
4.7.20 22:52

Je mi opravdu líto toho dítěte, které se narodí a bude se muset na svého skvělého tatínka dívat, jak demoluje byt atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.20 22:54

Neříkejte mi že s tím nejde nic dělat… To tím pádem nikdy nebude mít rodinu a spokojenej život?? Protože má v sobě problém se kterým potřebuje pomoct??

• Nahlásit
  • Citovat
6004
4.7.20 22:56

No, tak ten je opravdu “skvělý” :roll: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
4.7.20 22:57
@Anonymní píše:
Neříkejte mi že s tím nejde nic dělat… To tím pádem nikdy nebude mít rodinu a spokojenej život?? Protože má v sobě problém se kterým potřebuje pomoct??

A on s tím něco chce dělat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6863
@Anonymní píše:

Musel by chtít ON. Pokud chce ten konkrétní člověk něco změnit, musí začít sám, musí se maximálně hecnout a udělat pro to všechno. Pak by to asi šlo. Jinak ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
895

Měl by se léčit a nikdy už nepít. Pokud je tak skvělý za střízliva, tak to určitě pochopí a půjdu se okamžitě léčit! A nebo pujde do sebe a nebude pít. Ale to chce většinou hodně pevnou vůli. Pokud to neudělá, utíkala bych dokud je mimco v břiše, s kocarem se blbě běhá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.20 22:58

Co když je to vážně mnou?? On tvrdí že za to můžu já že kdybych se neurazila a nebyla naštvaná tak se nic takového nestane…

• Nahlásit
  • Citovat
5731
4.7.20 22:59

Já mám také moc milého partnera. Je to zlatíčko, večer mi vždy dá nakládačku až jsem celá fialová. On je chudáček na nervy z práce, tak si občas lokne, ráno mě pak ale vždy přes ty boule, modřiny a rozseklý ret pohladí a políbí a moc ho to mrzí. My se totiž mylujeme. :zed: :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1194
4.7.20 23:01
@Anonymní píše:

Buď alkohol nebo rodina. Tady žádná jiná volba prostě není. Co až se jednou opije tak, že vztáhne ruku na tebe a i na dítě? Měl by se jít léčit a pokud nechce, měla by si od něho upřímně odejít. A pokud s tím nebudeš něco dělat, tak mysli na to, že až bude dítě větší, bude to vnímat s tebou. Není nic horšího než mít jednoho z rodičů alkoholika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama