Jsem těhotná a s partnerem mám peklo

11
23.11.15 14:49

Jsem těhotná a s partnerem mám peklo

A

Příspěvek upraven 24.11.15 v 16:41

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

49241
23.11.15 14:59

:think: já si to shrnu - opustilas harmonický vztah ve kterém tě přítel rozmazloval, prodalas svůj byt, kvůli chlapíkovi co platí alíky už na jedno dítě hulí trávu a cigarety, pije, je vzteklý, nemáte žádné společné zájmy ani koníčky a ještě jsi s ním otěhotněla…
no.. holka, chyby děláme všichni, ty za tu svou platíš..jediné co můžeš kopnout ho do zadele aby aspoň miminko vyrůstalo v klidu.. není co dodat :nevim:

• Nahlásit
31431
23.11.15 14:59

Smekám za upřímnost, se kterou jsi se vypsala i přiznala svůj podíl. Tak jak to popisuješ, jeho chování, sklony atd. to perspektivně nevidím vůbec a optimální by bylo se od něj trhnou napořád. Věřím, že Ti maminka pomůže. Problém je tu s barákem a prostě vypořádáním majetku, to se mu nařídit asi nedá. Rozhodně ale nedělej majetkové ústupky a na tyto věci si vezmi právníka. Vím, je to drahé, ale jde tu o dost. Další možností je využít tzv. mediátora.

• Nahlásit
3992
23.11.15 15:00

Hm, nedočetla jsem…ale promiň, jsi jen další nechytrá, co si udělala dite s blbečkem…tady rada neni :nevim:

• Nahlásit
Ellusa
23.11.15 15:01

@husaaa Holka, uteč. To se nezmění, on se nezmění, poradna v takovém případě těžko pomůže. Na tvém místě bych se odstěhovala k mámě, na řešení majetku si najmi právníka, ty se tím hlavně nestresuj.

• Upravit
31431
23.11.15 15:03
@Ellusa píše:
@husaaa Holka, uteč. To se nezmění, on se nezmění, poradna v takovém případě těžko pomůže. Na tvém místě bych se odstěhovala k mámě, na řešení majetku si najmi právníka, ty se tím hlavně nestresuj.

nejde nestresovat se v takové situaci.

• Nahlásit
8910
23.11.15 15:04

Proč nemůžeš jít s dítětem k mámě? Alimenty platit musí - testy DNA potvrdí že je otec - o jeho podpisu to není.

• Nahlásit
759
23.11.15 15:10

No za 1. jsi udelala velkou chybu, ze jsi s nim do toho baraku sla, ja bych proste tlacila na to, aby to prodal a zasla bych i za pravnikem, proste pokud ten barak chce at te vyplati a bude. A jestli se ti to povede, tak nebud blba a do rodneho listu ho napis, prece nebudes myslet na dobro nekoho kdo ti tak oblizuje, jen at plati a zere klidne hlinu s kameny.

• Nahlásit
11
23.11.15 15:11

Alimenty platit musi, ale sama nevim zda bych nemela pak vic problemu nez uzitku… A k mame jit nemohu, jelikoz to nase rodinna situace bohuzel nedovoluje..
Bojim se jen toho, ze budu jednou litovat ze jsem prckovi odeprela tatu, ze jsem mela vydrzet…a hlavne kdybych se chtela odstehovat, bude to muset byt v ramci dne, kdyby nebyl doma, jelikoz si to neumim ani predstavit co by behem toho nastalo.. Rikam si ze je to mozna vsechno moje vina, ale nejsem typ holky a nechci takova byt co bude drzet hubu a krok jen aby doma byl klid..a hlavne to neumim.. treba by po porodu prozrel, ale uz to 1 zazil a pochybuju, ze by se jeho chovani ke me zmenilo…
jinak diky i za ty zly kometare..to ted fakt potrebuju slyset a to ze jsem blba asi nevim :potlesk:

• Nahlásit
11
23.11.15 15:12

To ze jsem sla do baraku toho lituju kazdy den uz tak rok v kuse, no vlastne od te doby co jsem sundla ruzovy brejle:( ale zase si rikam ze kdyz uz jsem tehotna a predtim to slo byt v klidu, tak treba to pujde zase a treba se to uklidni-ne sorry, ted se sama smeju a slysim se :pankac:

• Nahlásit
17669
23.11.15 15:15

Neprozřeje. Bude vidět, že máte méně peněz. To bude jediné, co ho bude zajímat.
Odejdi od něj a hned.

• Nahlásit
11
23.11.15 15:15

Jinak nezalozila jsem tuto diskuzi, abych se litovala, jen nevim co je ted nejlepsi…hlavne pro to maly..Partnera je mi svym zpusobem lito.. neni to zadny pic-jen si da tak 2 pivka denne, spis ta trava je horsi, ale to se da vse zmaknout s usmevem na rtech, protoze to me nijak neomezuje, horsi jsou ty hadky…

• Nahlásit
17669
23.11.15 15:16
@husaaa píše:
To ze jsem sla do baraku toho lituju kazdy den uz tak rok v kuse, no vlastne od te doby co jsem sundla ruzovy brejle:( ale zase si rikam ze kdyz uz jsem tehotna a predtim to slo byt v klidu, tak treba to pujde zase a treba se to uklidni-ne sorry, ted se sama smeju a slysim se :pankac:

Nebylo to v klidu ani předtím. Jen si to po sobě přečti. Musela jsi mu ve všem vyhovět, proto to zatím šlo.

• Nahlásit
Ellusa
23.11.15 15:17

@Burj Chalifa Já vím, že to je těžké. Sama jsem těhotná a mám to hodně složité na všech frontách. A i proto radím, advokát, převést na něho co nejvíc věcí, aby to on odfiltroval, odkomunikovával, hledal řešení, protože tím se velká část toho přímého stresu eliminuje. Samozřejmě zůstane ten psychický, nejistota, co bude dál, ale s tím se bohužel bude muset zakladatelka poprat. Na jejím místě bych se odstěhovala, protože společným soužitím nakonec nejvíc ublíží jen sobě a miminu.

@husaaa Odepřela tátu? Myslíš toho, kterého jsi tu vykreslila jako blázna a psychopata? Myslíš, že by dítě o někoho takového ve skutečnosti stálo? Než nefunkční vztah rodičů, to raději jen jednoho rodiče. Jasně, každý si pokaždé říká, že to je hlavně jeho vina atd., nikdo navíc nejsme bez viny, ale ono to má všechno mít své hranice. Zkus si to, co jsi napsala, přečíst jako někdo třetí, nezaujatý a nezávislý, a schválně, jestli by sis i pak doporučila vom svazku zůstat.

• Upravit
17669
23.11.15 15:17
@husaaa píše:
Jinak nezalozila jsem tuto diskuzi, abych se litovala, jen nevim co je ted nejlepsi…hlavne pro to maly..Partnera je mi svym zpusobem lito.. neni to zadny pic-jen si da tak 2 pivka denne, spis ta trava je horsi, ale to se da vse zmaknout s usmevem na rtech, protoze to me nijak neomezuje, horsi jsou ty hadky…

Tráva tě neomezuje? Jak myslíš.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama