Jsem těhotná a s partnerem mám peklo

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

49236
23.11.15 15:18
@husaaa píše:
Alimenty platit musi, ale sama nevim zda bych nemela pak vic problemu nez uzitku… A k mame jit nemohu, jelikoz to nase rodinna situace bohuzel nedovoluje..
Bojim se jen toho, ze budu jednou litovat ze jsem prckovi odeprela tatu, ze jsem mela vydrzet…a hlavne kdybych se chtela odstehovat, bude to muset byt v ramci dne, kdyby nebyl doma, jelikoz si to neumim ani predstavit co by behem toho nastalo.. Rikam si ze je to mozna vsechno moje vina, ale nejsem typ holky a nechci takova byt co bude drzet hubu a krok jen aby doma byl klid..a hlavne to neumim.. treba by po porodu prozrel, ale uz to 1 zazil a pochybuju, ze by se jeho chovani ke me zmenilo…
jinak diky i za ty zly kometare..to ted fakt potrebuju slyset a to ze jsem blba asi nevim :potlesk:

vydržet kvůli dítěti? aby mělo tátu..aha..
no a když ty hádky a nadávky bude dítě sledovat a vnímat - bude to v pohodě?

• Nahlásit
11
23.11.15 15:18

Jinak holky, nemám kam jít, hypošku si ted vzit nemuzu a nechci at je to maly kvuli me nejak omezovany.. vsichni vime jak je to s materskou…no musela bych jit kdyztak jen na 2 roky a pak supky dupky do prace, ale otazkou je kam, abych to zvladala i s malym ditetem…jako financne mi nikdo nepomuze, co se tyce hlidani atd.. toho bych se nebala, mam okol sebe spousta skvelych lidi co me maji radi a to je podle me taky dost dulezity..no musela bych to zmaknout..zitra se jdu mrknout na byt..porad mi to prijde, jako bych partnera zrazovala a licila na nej lecku..treba je to cely moje vina?…

• Nahlásit
11
23.11.15 15:19

To samozžejmě ne, ale porad mi partner utvrzuje v tom ze uz se pred ditetem nebudeme moc hadat at…coz jsou kecy..ja vim:D

• Nahlásit
31604
23.11.15 15:20
@husaaa píše:
Jinak holky, nemám kam jít, hypošku si ted vzit nemuzu a nechci at je to maly kvuli me nejak omezovany.. vsichni vime jak je to s materskou…no musela bych jit kdyztak jen na 2 roky a pak supky dupky do prace, ale otazkou je kam, abych to zvladala i s malym ditetem…jako financne mi nikdo nepomuze, co se tyce hlidani atd.. toho bych se nebala, mam okol sebe spousta skvelych lidi co me maji radi a to je podle me taky dost dulezity..no musela bych to zmaknout..zitra se jdu mrknout na byt..porad mi to prijde, jako bych partnera zrazovala a licila na nej lecku..treba je to cely moje vina?…

no Tvoje vina je ta, že jsi se s takovým chlápkem dala dohromady, zcela neprozřetelně se zbavila vlastního bytu a přes signalizující obtíže s ním pořídila dítě. Prostě jsi nařetězila dost průserových věcí.

• Nahlásit
Ellusa
23.11.15 15:21
@husaaa píše:
Jinak holky, nemám kam jít, hypošku si ted vzit nemuzu a nechci at je to maly kvuli me nejak omezovany.. vsichni vime jak je to s materskou…no musela bych jit kdyztak jen na 2 roky a pak supky dupky do prace, ale otazkou je kam, abych to zvladala i s malym ditetem…jako financne mi nikdo nepomuze, co se tyce hlidani atd.. toho bych se nebala, mam okol sebe spousta skvelych lidi co me maji radi a to je podle me taky dost dulezity..no musela bych to zmaknout..zitra se jdu mrknout na byt..porad mi to prijde, jako bych partnera zrazovala a licila na nej lecku..treba je to cely moje vina?…

A v čem, prosím tě? Ty mu dáváš tu trávu do ruky? Ty na sebe řveš a reaguješ neadekvátně? Atd. atd.? Jak jsem psala, nikdo není nikdy úplně bez viny, taky je normální, že aspoň trochu přemýšlející člověk hledá vždy nejprve u sebe, ale vážně si to přečti po sobě znovu…

Příspěvek upraven 23.11.15 v 15:23

• Upravit
11
23.11.15 15:22

No tak rok jsem kuli tomu delala sceny pak jsem zjistila ze s nim nehne ani stado volu…

• Nahlásit
11
23.11.15 15:23

No holky, jsem blbá, já to vím, uvědomuju si to, ale nemám kam jít, a na podnájem, kde budu platit 9000 mesicne fakt z matersky mit nebudu.. a do toho ted na soudy a takovyhle tlaky ted nemam-tim myslim predevsim fyzicky.. jsem rada kdyz dojedu k dr. a do kramu a pak jsem uplne KO…

• Nahlásit
49236
23.11.15 15:23
@husaaa píše:
To samozžejmě ne, ale porad mi partner utvrzuje v tom ze uz se pred ditetem nebudeme moc hadat at…coz jsou kecy..ja vim:D

tomu sama nevěříš že ne… :think:

• Nahlásit
Ellusa
23.11.15 15:25
@husaaa
@Burj Chalifa píše:
no Tvoje vina je ta, že jsi se s takovým chlápkem dala dohromady, zcela neprozřetelně se zbavila vlastního bytu a přes signalizující obtíže s ním pořídila dítě. Prostě jsi nařetězila dost průserových věcí.
Přesně tak, pokud je to, co jsi napsala (a samozřejmě to je tvůj pohled, jeho stranu neznáme), pravda, tak toto je tvoje chyba. Ale už se stalo a je třeba hledat, jak z toho ven.
@husaaa píše:
No tak rok jsem kuli tomu delala sceny pak jsem zjistila ze s nim nehne ani stado volu…

A myslíš, že by náhle prozřel po narození dítěte? Těžko…

• Upravit
835
23.11.15 15:27

Pryč a to honem rychle. Nemůžeš zůstat u někoho jiného z rodiny nebo přátel? Nevím, jak je to s azylovými domy, ale každopádně bych rychle zdrhala. A okamžitě kontaktovat právníka a řešit majetek, dokud ještě nějaký je. A na koho je dům napsaný?

V tomhle stavu bych se bála, že ti něco udělá. Kdybys dala k soudu ten dům a dál tam bydlela, hrozně ho na***eš a podle popisu chování to žádnej beránek nebude.

• Nahlásit
835
23.11.15 15:30
@husaaa píše:
treba je to cely moje vina?…

Ten tvůj je klasickej manipulátor. Oni chtějí, aby si to ženská myslela, aby nad ní měli kontrolu.

• Nahlásit
49236
23.11.15 15:32
@husaaa píše:
No holky, jsem blbá, já to vím, uvědomuju si to, ale nemám kam jít, a na podnájem, kde budu platit 9000 mesicne fakt z matersky mit nebudu.. a do toho ted na soudy a takovyhle tlaky ted nemam-tim myslim predevsim fyzicky.. jsem rada kdyz dojedu k dr. a do kramu a pak jsem uplne KO…

budeš mít alimenty a výživné na matku od něho a možná nějaký doplatek na bydlení atd, zkus se poptat na sociálce

• Nahlásit
497
23.11.15 15:36

@husaaa
Ahoj dočetla jsem to tak půlku celé ne, a nezmění to na tom nic co ti k tomu řeknu.
První otázka kolik ti je let? A v kolikátém jsi týdnu?
NEchápu jak sis mohla s takovým člověkem po tom všem co u vás nefungovalo žít, a ještě si pořídit dítě.
To považuji za nezodpovědnost a hloupost.
Dítě má přijít na svět z lásky a ne do nefungujícího vztahu, to by si možná mohla vědět.
Má rada i když tvrdá, ale život takový prostě je. Vykopni ho, nebo prodej barák vyplat ho a jdi sama svou cestou. Sama netěhotná pokud to lze ještě řešit a nebo sama těhotná. Určtině na tebe někde čeká ten pravý, ale tohle pako mít já před sebou tak ho snad zmlátím a to jsem klidák, někoho mi to totiž připomíná. Akorát ten koho jsem kdysi potkala já nebyl agresivní jen pasivní tupý a žárlivý.

• Nahlásit
10854
23.11.15 15:39

Ona ta jeho exmanželka asi moc blázen nebude. Určitě byla moc ráda, že ti ho předala…

Jsou různý instituce, který by ti mohly pomoct. Minimálně poradit jak a kam odejít.
Ten se nezmění, bude to jen horší. Ženských, co to zkoušely překousnout je spousta a drtivá většina pohořela. Pryč dokud máš zdravej rozum.

• Nahlásit
497
23.11.15 15:40

@husaaa ted jsem to dočetla, nezlob se, ale jsi opravdu naivní jaké lepší zítřky? Ano ty budeš mít to ti garantuji, ale ne vedle tohohle člověka. NEchápu jak si můžeš chtít dítě vůbec nechat když tě posílá na potrat a s vědomím, že bude mít kus povahy po někom takovém.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama