Jsem těhotná a stále unavená

198
23.8.20 18:11

Jsem těhotná a stále unavená

Ahoj čekám třetí miminko… Předchozí těhotenství byla v pohodě, takovou únavu jako teď si nepamatuju. Jsem v
6 tt+5 a už od začátku jsem strašně unavená a trpím celodenní nevolností. Jde o to, že jsem zvyklá hodně makat a teď to nějak nejde. Dělám na kravíně, ale mám zatím dovolenou. Stačilo mi 5hodin spánku a jela jsem celý den na 100% např. denně jsem nachodila minimálně 20 000 kroků teď maximálně 4000 a jsem vyřízena. Naspím i 12hodin denně… myslíte že se to nějak srovná a budu aspoň trochu normálně fungovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
202
23.8.20 18:16

Snad jo, taky jsem do nějakýho 11.týdne mohla celý dny jen spát. Pak se to srovnalo, v prvním trimestru je únava asi hodně častá, ale samozřejmě každý těhotenství je jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2243
23.8.20 18:18

Mne to preslo po prvnim trimestru. A v praci me zachranilo to, ze mame hodinovou pauzu na obed, takze jsem si v ni vzdycky dala slofika a jidlo odbyla za 5 minut :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12669
23.8.20 18:23

Kontrolovali ti zelezo? Ja tohle mela v druhym tehotenstvi, pozdeji se jeste pridala insomnie, idealni kombinace :D Zelezo jsem mela taky hranicni az mirne pod, nasazeni trochu pomohlo, I po tom prvnim trimestru to bylo malinko lepsi, ale jako hitparada to nebyla I tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
918
23.8.20 18:24

@petule250 Jako zlepšilo se to, ale úplně se to nesrovnalo. Ten první trimestr jsem prospala a únava se vrátila na konci těhotenství. Vyrábíš člověka a doma máš 2 děti, asi je čas zvolnit, v životě se ještě namakáš dost :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3588
23.8.20 18:32

Vítej mezi normalní lidi :lol: Ja teda ujit tolik kroku a k tomu spat 5h, tak uz tu asi nejsem. Zacni myslet i na sebe a na odpocinek. Urcite se to ale casem zlepsi. Prvni trimestr je narocny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
922
23.8.20 18:45

Po prvním trimestru se mi to trochu zlepšilo, ale ve třetím je to tu zas :lol: musíš proste zpomalit, to se nedá nic dělat :nevim: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.20 18:46

@petule250 tak to jsi jako já :mrgreen: já teď sem v 10tt a nevolnosti trochu ustoupily koupila sem si gravipop lízátka :palec: a začala sem se více hýbat a teď je to skvělé ani únava skoro žádná ale praštím sebou už v 22h do postele a spím jak zabitá :mrgreen: je to moje druhé těhu

• Citovat
  • Nahlásit
433
23.8.20 19:25

Mělo by to po prvním trimestru být lepší..
U mě ta únava teda nepŕešla, jsem podruhé těhotná, čekám dvojčata, jsem ve 14.týdnu. U syna jsem toto neměla..
Každé těhotenství je jiné, přeji ať je lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2874
23.8.20 19:30

Ja jsem ted ve 28.tydnu a tak do 14tt jsem byla uplne KO. Pak se to zlepsilo a teď se to zase pomalu horsi. Jako nic jinyho než zpomalit nezbývá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
23.8.20 21:24

Celodenní nevolnosti jsem měla taky a unavená a ospalá jsem byla tak, že bych prospala 2/3 dne až někdy do poloviny těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
898
23.8.20 21:31

Mám to stejně, většinou po snídani je mi blbě a ta nevolnost mě tak vyčerpá, že si musím jít na chvíli lehnout. Odpoledne to samy, spím někdy dvě až tři hodiny po obědě a pak večer kolem 9 lehnu a rychle usnu. Moc toho za den neudělám :nevim: Je pravda, že se brzy budim, třeba kolem 5-6 a už nemůžu usnout, to jsem před těhotenstvím neměla, naopak jsem spala dlouho, pokud byla možnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2657
24.8.20 10:48

Ahoj holky,
já jsem dnes 7+4 a jsem úplně marná :?
Už od před-minulého týdne mě trápí šílená únava a spavost. Víkend jsem doslova proležela a prospala. Vylezla jsem, vyskládala třeba myčku a mohla jsem jít zase spát - do minuty jsem spala.
V práci s sebou strašně bojuji, okolo poledne přichází úplná krize, kdy mi doslova lítá hlava ze strany na stranu a mnohdy si musím jít lehnout na sedačku vedle do kanceláře. Sice pár minut, ale lepší něco než nic.. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama