Jsem těhotná a ve špatné finanční situaci

Napsat příspěvek
587
14.3.18 15:07

Rozhodně stojí za to dát si na papír výdaje a příjmy, co ještě jde okleštit, tak to udělat. A pak se uvidí, jestli to z mateřské a rodičáku utáhnete nebo ne. Pak už jsou jen dvě možnosti-adopce a potrat.

Jinak zásadně nesouhlasím s tím, že miminko skoro nic nestojí-syn měl speciální mlíko, konkrétní plíny jinak se mi opruzoval a plno serepetiček k tomu, takže půlku rodičáku určitě jen toto sebralo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1231
14.3.18 15:08
@Anonymní píše:
@smurfka insolvence je nad milion a je tam potřeba do určité doby nějakou částku splatit. Mám dlouhodobou stálou práci na dobu neurčitou. Je mi 37 příteli 43 let.

a ty už nějaké děti máš? Že jsi poměrně ve věku, že otěhotnět se skoro rovná zázraku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1231
14.3.18 15:11
@Efka2015 píše:
Normálně nereaguji, ale už i to nedá.
Ať jsem k tématu - doporučuji adopci.

Mimo téma - holky, neměly bychom to u nahlásit na SÚKL, že ty antikoncepce fakt nefungují?

A já jdu do naší diskuze neplodných poradit, jak počít, stačí brát antikoncepci.

Já myslím, že fungují, jen na krabičce by mělo být zvětšeným písmem napsáno, že je potřeba je spolknout. ;)
To by se mělo napravit… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4840
14.3.18 15:15

@mary.27 :lol: jako že je možné, že některé tu tabletu drží mezi stehny? :think: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775
14.3.18 15:17

Ahoj, jestli chceš, napiš mi soukromou zprávu. Pokusila bych se maximálně pomoci. Jednak mohu zajistit oblečení a základní výbavu pro miminko, jednak mám kontakty na odborníky ze sociální oblasti a přes sz poskytnu telefonní číslo, aby ses mohla poradit co a jak. Po celé republice máme také různé „adoptivní páry“, které mohou tzv. „adoptovat“ těhotnou ženu a dle svých možností jí pomoci finančně, radou, osobní pomocí, pomocí s péčí o miminko atd. Nyní konkrétně zajišťuji pomoc pro jednu slečnu, která nemá ani rodinné zázemí a je již v pokročilém stádiu těhotenství. Vše se dá nějak řešit. Je možné i dočasně po porodu dát dítě do přechodné pěstounské péče profesionálním pěstounům. Mohu také pomoci s přímou adopcí, pokud bys chtěla využít této možnosti. Vážím si tě, že nechceš jít na potrat. Určitě je zde vždy nějaké řešení. Můžeš také zavolat na bezplatnou linku pro ženy v tísni Aqua vitae 800108000, kde rádi poradí a navrhnou různé možnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32860
@Efka2015 píše:
@mary.27 :lol: jako že je možné, že některé tu tabletu drží mezi stehny? :think: :lol: :lol:

jsem chtěla napsat že ji možná strkají do jiného otvoru:o)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

A partner co? Taky ma dluhy? Nedokážete zajistit dítě ani spolu? V tom případě bych volila potrat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1291
14.3.18 15:19
@Maminkasvychdeti píše:
Díky bohu, že adopce je zcela anonymní a ani jedna strana nepozná tu druhou.

To jako fakt 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1231
14.3.18 15:20
@Efka2015 píše:
@mary.27 :lol: jako že je možné, že některé tu tabletu drží mezi stehny? :think: :lol: :lol:

buď a nebo mají krabičku položenou u postele, s tím, že jsou vlastně chráněni… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
14.3.18 15:25
@smurfka píše:
zařiď si oddlužení - insolvenci, to je ted velká moda..
na rodičák ti šáhnout nesmí, protože to nejsou peníze pro tebe ale pro dítě.. :nevim:
Případně budeš muset na jít práci za velké peníze..live chat, :think:?

Tak insolvence se vztahuje i na rodicak, to je nahrada platu matky. Nepostižitelné jsou jen davky hmotné nouze.

Řešení to určitě má, protože pred tremi lety se mnou lezela v porodnici na pokoji jedna s podobným problémem a co vím, žije v rámci možností normálně. Ale nebyla samozivitelka.

Zakladatelko, jestli nejsi troll, tak kontaktuj OSPOD a nejakou neziskovku zabyvajici se rodinami ve špatné ziv. situaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31426
14.3.18 15:25
@Ketris píše:
Proste jdi na potrat, nez aby dite zbytecne trpelo… Ty se pak budes stresovat, ze nemas na pleny, vyzivu atd :nevim:

smrtí dítě netrpí, to je jasné :poblion:

vy dva, co jste si tak nasolili, zakladatelko a její chlape - koukejte máknout na hranu svých možností a dejte dítěti šanci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
14.3.18 15:28

Docasna PP moc řešením není, nedostala rodicovsky příspěvek a jeste by musela platit alimenty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
14.3.18 15:31
@Burj Chalifa píše:
smrtí dítě netrpí, to je jasné :poblion:vy dva, co jste si tak nasolili, zakladatelko a její chlape - koukejte máknout na hranu svých možností a dejte dítěti šanci.

Těhotenství a porod není bez rizika, zvlast v tomto věku. Nevidím důvod, proc by to riziko mela podstupovat. Určitě je moznost, aby dítě mohla sama vychovávat i v této situaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1282
14.3.18 15:33
@s.y.p.t.a píše:
Ahoj, jestli chceš, napiš mi soukromou zprávu. Pokusila bych se maximálně pomoci. Jednak mohu zajistit oblečení a základní výbavu pro miminko, jednak mám kontakty na odborníky ze sociální oblasti a přes sz poskytnu telefonní číslo, aby ses mohla poradit co a jak. Po celé republice máme také různé „adoptivní páry“, které mohou tzv. „adoptovat“ těhotnou ženu a dle svých možností jí pomoci finančně, radou, osobní pomocí, pomocí s péčí o miminko atd. Nyní konkrétně zajišťuji pomoc pro jednu slečnu, která nemá ani rodinné zázemí a je již v pokročilém stádiu těhotenství. Vše se dá nějak řešit. Je možné i dočasně po porodu dát dítě do přechodné pěstounské péče profesionálním pěstounům. Mohu také pomoci s přímou adopcí, pokud bys chtěla využít této možnosti. Vážím si tě, že nechceš jít na potrat. Určitě je zde vždy nějaké řešení. Můžeš také zavolat na bezplatnou linku pro ženy v tísni Aqua vitae 800108000, kde rádi poradí a navrhnou různé možnosti.

Konecne prispevek k veci :palec: ano, je to nezodpovednost ale stalo se tak proc kopat do cloveka co uz tak je v dost mizerny situaci.
Zakladatelko, radu pro tebe nemam, bohuzel, ale preji ti hodne sil :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
14.3.18 15:35

Zakladatelko, neziskovky casto davaji svym klientum i jidlo, pleny, detskou vyzivu, sladkosti, prostě, co se naskytne. Dostávají to od velkych řetězců typu Globus, Tesco. Co se neprodá a končí tomu záruční lhůta. Pokud si chceš dítě nechat a vychovavat ho, obrat se na příslušné instituce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama