Jsem těhotná, ale není to manželovo

Anonymní
5.3.21 10:07

Jsem těhotná, ale není to manželovo

Ahoj holky,

stalo se mi štěstí v neštěstí. S manželem jsme se snažili 3 roky o miminko a neúspěšně. Celý minulý rok jsem absolvovala různé inseminace, umělé oplodnění - přišla jsem o vejcovod a od konco 2020 to šlo prostě z kopce.. Dost jsme se po tom neúspěchu odcizili. Já měla šílené deprese a nevěděla jsem co dál. Zkoušela jsem různé vitamíny, knihy, věštce apod. A začal mi psát jeden pán a psali jsme si každý den, hrozně mě to uklidnilo a celkově se mi zlepšila nálada. Ale pouze jsme si psali. Ale jednou jsem za ním jela na kafe a chtěla ho poznat a prostě jsme se spolu vyspali. Vím, byla to chyba, ale bylo mi krásně. A teď jsem samozřejmě zjistila, že jsem těhotná. 1× sex a jsem těhotná. Myslím si, že na 90% to není manželovo. Teď nevím co s tím. Stále to nikdo neví. Jen ten pán - poslal mě na potrat, pak mi psal, že se o mě postará, že nikoho jako mě ještě nepoznal a včera mi řekl, že mě nemiluje, nechce mě a dítě a mám být s manželem a hodit to prostě na něj. Ano já vím, rozumné by to bylo a vím, že to ženy dělají. Ale žít celý život ve lži? Nebo se na vše vykašlat a být sama s dítětem? Vím, že si ho nechám na 100% je to pro mě malý zázrak. Možná by byl manžel rád, ale kdyby na to přišel, tak by mě nenáviděl…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
246
5.3.21 10:10

Můžeš to manželovi zkusit podat tak, že jste ušetřili peníze za IVF :cert: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
582
5.3.21 10:14

8o nemám slov.. to, že se vyspíš s cizím chlapem bez ochrany mluví za vše. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19649
5.3.21 10:14

Dítě chceš, víš, že si ho necháš, tak se ke všemu postav čelem. Manželovi řekni pravdu hned a zařiď se podle jeho reakce. Pokud to zkousne, tak spolu zůstanete, pokud bude chtít rozvod, tak holt budeš s dítětem sama. S tím musíš počítat. Hlavní je mít čistý stůl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
582
5.3.21 10:15
@Hibou píše:
Můžeš to manželovi zkusit podat tak, že jste ušetřili peníze za IVF :cert: :mrgreen:
:lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
5.3.21 10:17

No nevím, já bych lež (že je manželovo) neriskovala, protože od první chvíle mu to bude šrotovat v hlavě, co tak najednou, že se jeho sperma chytlo, :lol: a bude trvat na testech otcovství. To je sakra těžký, vůbec nezávidím. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1048

Nemyslím si, že je rozumné hodit to na manžela, ono se na to často přijde. Teď už to nezměníš, proč s milencem nepoužíváš ochranu, hlavně bych se bála nemocí. Hlavně si ujasni jestli chceš s manželem vůbec zůstat? Záleží jak se rozhodne manžel, jestli mu kukačka nebude vadit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

To je dost zapeklitá situace. Zkouším si teď představit co bych delala na tvém místě já. Když bych to vzala čistě jen za sebe tak já bych nedokazala manželovi lhát, nedokázala bych se na něj pak jen podívat.. řekla bych mu to, dala mu čas to všechno vstřebat, srovnat si myšlenky. Třeba by nakonec po tom všem dospěl k závěru že chce tebe i to malé, přeci jen není důležité kdo je biologicky otec, ale kdo je milujicim tatínkem. Samozřejmě bych ale zvážila i tu druhou variantu a to že s dítětem můžeš zůstat sama.. moc jsem ti neporadila, vyjadřuji se jen jak bych na tvem místě reagovala já. Přeji hodně štěstí a hlavně zdravé miminko :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2984
5.3.21 10:18

Tak očividně s někým jiným těhotná můžeš být. Tedy je spíš chyba, že s manželem jste spolu nejspíš neplodní.

Jít na potrat, zůstat s manželem a být nejspíš do konce života bez vlastního dítěte?
Nebo nechat si dítě, zůstat s manželem, brát to jako zázrak?

Tak či tak, manžel může odejít kdykoliv. Nemusí ani vědět, že dítě není jeho, ale dítě, Tvé dítě, Ti zůstane napořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 10:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky,stalo se mi štěstí v neštěstí. S manželem jsme se snažili 3 roky o miminko a neúspěšně. Celý minulý rok jsem absolvovala různé inseminace, umělé oplodnění - přišla jsem o vejcovod a od konco 2020 to šlo prostě z kopce.. Dost jsme se po tom neúspěchu odcizili. Já měla šílené deprese a nevěděla jsem co dál. Zkoušela jsem různé vitamíny, knihy, věštce apod. A začal mi psát jeden pán a psali jsme si každý den, hrozně mě to uklidnilo a celkově se mi zlepšila nálada. Ale pouze jsme si psali. Ale jednou jsem za ním jela na kafe a chtěla ho poznat a prostě jsme se spolu vyspali. Vím, byla to chyba, ale bylo mi krásně. A teď jsem samozřejmě zjistila, že jsem těhotná. 1× sex a jsem těhotná. Myslím si, že na 90% to není manželovo. Teď nevím co s tím. Stále to nikdo neví. Jen ten pán - poslal mě na potrat, pak mi psal, že se o mě postará, že nikoho jako mě ještě nepoznal a včera mi řekl, že mě nemiluje, nechce mě a dítě a mám být s manželem a hodit to prostě na něj. Ano já vím, rozumné by to bylo a vím, že to ženy dělají. Ale žít celý život ve lži? Nebo se na vše vykašlat a být sama s dítětem? Vím, že si ho nechám na 100% je to pro mě malý zázrak. Možná by byl manžel rád, ale kdyby na to přišel, tak by mě nenáviděl…

No mě se to stalo jednou taky s přítelem mám dceru a vyspala jsem se s kamarádem a otěhotněla ale přítel věděl že jsem těhotná myslel si že je jeho byla jsem úplně v háji ale já nakonec potratila samovolně ale je to těžké celkem te chápu prosím anonym nechci aby tohle někdo věděl

• Citovat
  • Nahlásit
69
5.3.21 10:22

Tak to je prekérní situace. Ale to, jak popisuješ vaše trápení s pokusem o mimčo mi to přijde jako úžasná „náhoda“ (nebo právě spíš, že to tak mělo být) - že jsi někoho potkala a hned z toho bylo mimčo.
Je otázkou jestli to risknout a nic neříkat - manžel se to nemusí nikdy dozvědět, ale to ti nikdo nezaručí.
Ptala jsem se svého manžela, co by mu přišlo lepší a ten mi řekl, že by to rád vědél hned a rozhodl by se, jestli ve vztahu zůstat nebo ne…
Asi je to férovější, ale aby se pak manžel necítíl jako že je (kromě podvodu) na nic, když jiným to jde tak snadno a on se chudák snaží tolik let…
Držím palce, ať to dopadne tak, jak má. A nezapomeň, že život nám dává do cesty ty výzvy, které jsme schopné zvládnout, takže ať se rozhodneš (a dopadne to) jakkoli, zvládneš to!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10904
5.3.21 10:22

V dnešní době je to dost risk, že se to provalí. Nicméně ve vaší situaci bych asi byla ráda, že jsem těhotná a držela hubu a krok.Je to nefér, ale kdo ví, jestli by jste s manželem vůbec nějaké dítě měli. Asi bych se zeptala pána jakou má krevní skupinu a manžela taky. Pokud stejnou, trochu líp pro tebe. Testy otcovství si bez podezření nikdo zbytečně dělat nebude.Snad za tuhle radu tu nedostanu kamenem do hlavy :oops: Jinak pán je pěkný zmetek!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
777
5.3.21 10:23

Dítě na úkor manžela??? Co chceš víc? Dítě nebo manžela??? Nezapomeň, že dítě s manželem může ještě kdykoliv přijít, je tolik možností… manžela asi zpátky nezískáš, no ale já být v tvé kůži, tak s tím nedokážu žít a manželovi bych to řekla, bez ohledu na budoucnost, nebo bych šla na potrat a nikdy bych to nikomu neřekla, ale Nedokázala bych se mu po tomhle podívat ani do očí.
Rozhodně bych neměla dítě s cizím chlapem aniž by to manžel tušil.
Jinak gratuluji, že si taková koza a v době snažení se o mimčo jebeš s jiným :potlesk:
Teď si to vyžer…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2366
5.3.21 10:27
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
stalo se mi štěstí v neštěstí. S manželem jsme se snažili 3 roky o miminko a neúspěšně. Celý minulý rok jsem absolvovala různé inseminace, umělé oplodnění - přišla jsem o vejcovod a od konco 2020 to šlo prostě z kopce.. Dost jsme se po tom neúspěchu odcizili. Já měla šílené deprese a nevěděla jsem co dál. Zkoušela jsem různé vitamíny, knihy, věštce apod. A začal mi psát jeden pán a psali jsme si každý den, hrozně mě to uklidnilo a celkově se mi zlepšila nálada. Ale pouze jsme si psali. Ale jednou jsem za ním jela na kafe a chtěla ho poznat a prostě jsme se spolu vyspali. Vím, byla to chyba, ale bylo mi krásně. A teď jsem samozřejmě zjistila, že jsem těhotná. 1× sex a jsem těhotná. Myslím si, že na 90% to není manželovo. Teď nevím co s tím. Stále to nikdo neví. Jen ten pán - poslal mě na potrat, pak mi psal, že se o mě postará, že nikoho jako mě ještě nepoznal a včera mi řekl, že mě nemiluje, nechce mě a dítě a mám být s manželem a hodit to prostě na něj. Ano já vím, rozumné by to bylo a vím, že to ženy dělají. Ale žít celý život ve lži? Nebo se na vše vykašlat a být sama s dítětem? Vím, že si ho nechám na 100% je to pro mě malý zázrak. Možná by byl manžel rád, ale kdyby na to přišel, tak by mě nenáviděl…

Manžel nejspíš bude mít podezření i tak, když jsi absolvovala léčbu a nic, a když už nic, tak najednou přijdeš s těhotenstvím.

To mu dřív nebo později musí dojít, že zázraky se dějí hodně zřídka, a tady existuje mnohem pravděpodobnější vysvětlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31606
5.3.21 10:28
@LadyDelRey píše:
No nevím, já bych lež (že je manželovo) neriskovala, protože od první chvíle mu to bude šrotovat v hlavě, co tak najednou, že se jeho sperma chytlo, :lol: a bude trvat na testech otcovství. To je sakra těžký, vůbec nezávidím. :nevim:

Tak po 3 letech to neni jeste tak hrozny, stava se to. Nam to vyslo prirozene az po 13 letech, bez jakekoliv lecby a cileneho snazeni, to jsme uz davno vzdali, a manzel si zadny testy nedelal…zazraky se deji.

Zakl - ja bych mu to rekla, zit v takove lzi by bylo strasne tezky asi. Bala by ses cely zivot, ze to praskne a bylo by to jeste horsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat