Jsem těhotná, ale partner nechce další dítě

Anonymní
15.5.20 08:48

Jsem těhotná, ale partner nechce další dítě

Ahoj, je mi 23 let a zjistila jsem, ze jsem tehotna. Pritel je o 8 let starsi, uz ma 8 leteho syna z prvniho vztahu. Nas vztah zacal tesne po jeho rozchodu s bycalou partnerkou. Jsme spolu 9 mesicu a ja neplanovane otehotnela. Partner zuri. Nadava ze si chtel ted uzivat, ze absolutne po diteti netouzi a myslel si, ze spolu stejne nezustaneme, ze semnou nevidi zadnou budoucnost. Pritom vcelku nedavno se nechal slyset, ze jednou si miminko poridime. Celou dobu jsme jen prerusovali. Rika ze mame oba zniceny zivot, ze neni a nikdy nebude stastny, ani kdyz se to narodi a ze je vsechno v haji. Ze lide maji mit z ditete radost a on ji nema a nikdy mit nebude. Na potrat me pry neposle a k vode me nepusti, ale strasne nadava. Vubec ho nepoznavam. Absolutne netusim, co mam delat. Dva mesice spolu bydlime a vsechno bylo strasne krasne. Cekala jsem, ze bude v soku, ale tohle je priserna reakce. Prosim anonym, je to citlive.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21820
15.5.20 08:52

No a co chceš slyšet? Že jste se měli líp chránit? Že máš jenom dvě možnosti? Že je přítel pošuk? Buď jdi na potrat nebo si dítě nech, je to na tobě. Já bych tedy s nikým takovým dítě mít nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34481
15.5.20 08:53

Holt si měl nasadit gumu, amatér. Bude otec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.20 08:54

Ja netusim co mam delat. Na potrat jit nechci.

• Citovat
  • Nahlásit
5287
15.5.20 08:55
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 23 let a zjistila jsem, ze jsem tehotna. Pritel je o 8 let starsi, uz ma 8 leteho syna z prvniho vztahu. Nas vztah zacal tesne po jeho rozchodu s bycalou partnerkou. Jsme spolu 9 mesicu a ja neplanovane otehotnela. Partner zuri. Nadava ze si chtel ted uzivat, ze absolutne po diteti netouzi a myslel si, ze spolu stejne nezustaneme, ze semnou nevidi zadnou budoucnost. Pritom vcelku nedavno se nechal slyset, ze jednou si miminko poridime. Celou dobu jsme jen prerusovali. Rika ze mame oba zniceny zivot, ze neni a nikdy nebude stastny, ani kdyz se to narodi a ze je vsechno v haji. Ze lide maji mit z ditete radost a on ji nema a nikdy mit nebude. Na potrat me pry neposle a k vode me nepusti, ale strasne nadava. Vubec ho nepoznavam. Absolutne netusim, co mam delat. Dva mesice spolu bydlime a vsechno bylo strasne krasne. Cekala jsem, ze bude v soku, ale tohle je priserna reakce. Prosim anonym, je to citlive.

Už tu jednu diskuzi máš. Všichni ti říkali, ať se chráníš, že dítě nechce a blbě dopadneš. No a je to tady. :nevim:

Holt si šla do rizika a dopadlo to tak, jak muselo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19565
15.5.20 08:55
@Anonymní píše:

To mě mrzí. Další, co si pořídila dítě s blbečkem :? Na tvém místě bych si dítě nechala, samozřejmě tedy za předpokladu, že ho SAMA uživíš a máš kam jít. Případně bych zvážila potrat, ale s touhle atrapou chlapa bych už nezůstala ani den. Po tom, co by mi řekl tuhle snůšku necitlivých blábolů, bych ho nechtěla v životě ani vidět a divím se ti, že zjevně vůbec přemýšlíš nad tím, že s ním dál budeš :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3265
15.5.20 08:56

Jestli jste jeli prerusovanou souloz, nemuze vinu klast tobe. Prerusovana souloz funguje vzdy jen castecne (i pred vyvrcholenim se uvolnuje male mnoztvi tekutiny, ve ktere muzou byt zive spermie - casto po predchozim styku, pokud byl pred kratsi dobou, ale i normalne tam jsou. Ty jsi mlada a plodna, takze staci par spermii a sance je vysoka. Jste za to zodpovedni oba stejne. Takze ho zureni prejde a pak uvidis, jestli bude fungovat jako normalni partner.
Takze tim zurenim te mozna chtel donit zamyslet se nad potratem (ale ne tak, aby to vyslovil). Proto ti taky rekl, ze to nemyslel s tebou na porad. To je moje interpretace jeho chovni: Rika neco jineho, nez v co doufa. Proste te zdepta, abys sla na potrat, ale pak bude pripominat, ze to po tobe nechtel. Je srab.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4314
15.5.20 08:59

No nechce dítě no. Asi na něj zůstaneš sama… Alespoň vidíš jak to myslel pravděpodobně si jenom převozník…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21820
15.5.20 09:00
@Anonymní píše:

Tak nechoď. Budeš mít dítě, budeš na něj nejspíš sama, takže good luck.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5287
15.5.20 09:04
@Anonymní píše:

K čemu ti byla minula diskuze? Proč ses nechránila? Mohla jsi to čekat, ale jela sis svou…

Předpokládám, že se o dítě sama postarat dokážeš, když jsi ho chtěla stůj co stůj, bez ohledu na jeho reálné chování k tobě, a nejlíp hned. :nevim:

Příspěvek upraven 15.05.20 v 09:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53899

Tak to at nadává sám sobě :jazyk:, přerušovaný sex není spolehlivá ochrana. bude Tě psychicky drtit aby Tě k potratu donutil :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27072

Já ho na jednu stranu chápu, našel si mladou babu, chtěl si užívat a ne zase to samý z čeho utekl :nevim: vina je ale vás obou. Ale situace není moc k zavidění. Dej mu čas, ale on šťastný není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54576
15.5.20 09:05
@Anonymní píše:

Vsak na potrat nechod. Donutit te nemuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
942
15.5.20 09:06

Kopni ho do… Jestli mas praci tak to s ditetem zvladnes sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20117
15.5.20 09:07
@Anonymní píše:

a vychovávat dítko sama s alimenty 3 tis. měsíčně chceš? resp. zvládneš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat