Jsem těhotná? Duch na těhotenském testu? Poraďte!

• Fotoalbum (10)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4.5.22 10:44

Jsem těhotná? Duch na těhotenském testu? Poraďte!

Ahoj holky, s přítelem se snažíme o miminko, dneska ráno jsem zkoušela těhotenský test a vyšel mi tam viditelný duch v časovém limitu testu. Snad jde na fotce vidět, v reálu jde na správném světle vidět.. nebo ho vidím jenom já, protože bych moc chtěla :D.. zítra bych měla dostat MS, mám jí vždy po cca 25-26 dnech. Poslední MS byla od 11.4. do 16.4.2022. S přítelem jsme se snažili o mimi před cca 9-10 dny. Myslíte, že má cenu zkoušet digitální clearblue test, když mám na tomto “jen” ducha? :think: Děkuju předem za rady a zkušenosti :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4.5.22 10:45

Příkládám foto testu :palec:

Příspěvek upraven 04.05.22 v 10:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
4.5.22 10:46
@Miminko2022 píše:
Ahoj holky, s přítelem se snažíme o miminko, dneska ráno jsem zkoušela těhotenský test a vyšel mi tam viditelný duch v časovém limitu testu. Snad jde na fotce vidět, v reálu jde na správném světle vidět.. nebo ho vidím jenom já, protože bych moc chtěla :D.. zítra bych měla dostat MS, mám jí vždy po cca 25-26 dnech. Poslední MS byla od 11.4. do 16.4.2022. S přítelem jsme se snažili o mimi před cca 9-10 dny. Myslíte, že má cenu zkoušet digitální clearblue test, když mám na tomto “jen” ducha? :think: Děkuju předem za rady a zkušenosti :srdce:

Počkala bych ještě pár týdnů. Mně vyšel po 14 dnech pozitivní a pak bohužel odešlo a byla jsem z toho poprvé dost rozhozená. Hodně štěstí :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3082
4.5.22 10:47

Počkala bych na 1.den zpoždění a pak případně udělala Digi test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2126
4.5.22 10:47

Clearblue je ale méně citlivý test, ne? Já tam ducha vidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.5.22 10:48

@PetraM30 děkuji :srdce: jsi zlatá :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.5.22 10:48

@Modra1 ano, ten má citlivost 25 tuším.. takže počkám jestli dorazí MS a potom bych až zkoušela tento test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2126
4.5.22 10:51
@Miminko2022 píše:
@Modra1 ano, ten má citlivost 25 tuším.. takže počkám jestli dorazí MS a potom bych až zkoušela tento test

Proč ho chceš zkoušet? Proč je ten test oblíbený? Fakt mě to zajímá. Bych řekla, že když je méně kvalitní, že by ženský měly kupovat ty papírový a na Clearblue se vykašlat. :mrgreen:

Každopádně duch tam je, tak držím pěsti. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1528
4.5.22 10:53

Testovala bych až po vynechání ms, nebo nejdříve v den ms. Ať nejsi zklamaná, může se jednat o biochemko.. to jen k tak brzkému testování ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1705
4.5.22 10:54

Ja zkusila ten slavny Clearblue, i když jsem měla ducha a ukazal +1-2 a to dost docela brzo :D Jinak ducha vidím, zkus ještě po vynechani a uvidis. Drzim palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15657
4.5.22 11:01

Ducha vidím. Udělej si za 2 dny stejný papirkovy.
Taky tu módu digi testu nechápu, za mě to jsou zbytečne vyhozený peníze a plasty. Dělala jsem vždycky jen papirkovy testy a mám je schovaný do teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.5.22 11:02

@Modra1 doporučila mi ho kamarádka, prý to pro ní byla jistota.. ale je pravda, že je méně citlivý :D jinak děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.5.22 11:03

@Anicka2888 vážně? Tak já počkám jestli dorazí MS, budu se modlit, aby nedorazila a pak bych zkusila “ten slavný” clearblue :D děkuju :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
4.5.22 11:05
@JancaS84 píše:
Ducha vidím. Udělej si za 2 dny stejný papirkovy.
Taky tu módu digi testu nechápu, za mě to jsou zbytečne vyhozený peníze a plasty. Dělala jsem vždycky jen papirkovy testy a mám je schovaný do teď.

Jenom ciste ze zvedavosti, zadne rypani.. Ale co cloveka vede k tomu, schovat si pocurany kus papirku? :lol: to si ho pak cas od casu vezmes a prohlizis jako fotky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1528
4.5.22 11:10

@Dendiss taky jsem měla schovaný papírkový. Při mrknutí jsem si vybavila tu vzpomínku, kdy se tam objevila druhá čárka. Když jsme ale o miminko přišli, tak jsem test vyhodila. Bolelo mě to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat