Reklama

Jsem těhotná? Holky vidíte tam něco?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 22:28
Jsem těhotná? Holky vidíte tam něco?

Ahoj, chci sem zeptat, jestli tam neco vidíte? Ja si nejsem jista, jestli jsem si nevzala HA o den později po sedmidenní pauze…test sem si delala cca 7 dni pred ms, od te doby jsem si jiny test nedelala… ms bych mela dostat nejpozději zitra si myslim, vzdy dostavam 26 den.. zatim nemam z ms ani zadne priznaky ( vetsinou se mi rozjede oblicej a nebo boli vaječníky) zatim my jen dvakrat v noci bylo na zvraceni( cca 2 dny zpet), ale to sem mohla neco sníst.. jinak me sem tam pichne ve vaječníku, takova bolest jak kdyby me nekdo pichnul jehli a hned zas vytáhl, obcas bolest v podbrisku ale jen nekdy, vetsinou vecer.. nikdy se mi to jeste nestalo za 2 roky co ji beru.. proto prosim o radu vas.. :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3655 příspěvků 02.09.18 22:30
@Anonymní píše:
Ahoj, chci sem zeptat, jestli tam neco vidíte? Ja si nejsem jista, jestli jsem si nevzala HA o den později po sedmidenní pauze…test sem si delala cca 7 dni pred ms, od te doby jsem si jiny test nedelala… ms bych mela dostat nejpozději zitra si myslim, vzdy dostavam 26 den.. zatim nemam z ms ani zadne priznaky ( vetsinou se mi rozjede oblicej a nebo boli vaječníky) zatim my jen dvakrat v noci bylo na zvraceni( cca 2 dny zpet), ale to sem mohla neco sníst.. jinak me sem tam pichne ve vaječníku, takova bolest jak kdyby me nekdo pichnul jehli a hned zas vytáhl, obcas bolest v podbrisku ale jen nekdy, vetsinou vecer.. nikdy se mi to jeste nestalo za 2 roky co ji beru.. proto prosim o radu vas.. :think:

Jojo ducha vidím

Russet
Extra třída :D 10341 příspěvků 02.09.18 22:30

Ne.

Dojcanis
Závislačka 3655 příspěvků 02.09.18 22:32

Ale přijde mi to jako kravina.Kdyz beres prasky ,tak prostě takhle hned neotehotnis.A kdo rika ze jo,tak tomu neverim.A za druhy 7dni pred ms je na test taky brzo -ale ne vyloučené…Ja teda ducha vidim,ale nechce se mi tomu věřit.A mimochodem ty chces bejt tehotna nebo? Ta fotka je taky dost zkreslena.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 22:32

@Dojcanis opravdu? :roll: nemuze to byt treba jen ryska na testu? Omlouvam se za tak blby dotaz, jen me to napadá :oops:

Dojcanis
Závislačka 3655 příspěvků 02.09.18 22:34
@Anonymní píše:
@Dojcanis opravdu? :roll: nemuze to byt treba jen ryska na testu? Omlouvam se za tak blby dotaz, jen me to napadá :oops:

No rikam, ze to muze bejt fotkou. Tahle je moc upravena. Nemas origos? Spis ale tehotna nejsi, je to téměř stopro.Ale ja to na teto fotce proste lehce vidim.

Příspěvek upraven 02.09.18 v 22:34

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 22:34

@Dojcanis urcite jsem neplanovala byt tehotna… samozrejme vzit bych si to taky nenechala

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 02.09.18 22:36

Je to riska, neboj

mijala
Kecalka 202 příspěvků 02.09.18 22:38

Já teda nic nevidím :nevim: a asi bych teda nedělala test týden před ms :think:

nesssinka
Echt Kelišová 9956 příspěvků 3 inzeráty 02.09.18 22:40

taky nic nevidím.

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 02.09.18 22:53

Nejsi, sance je naprosto minimalni.

Risanka
Stálice 68 příspěvků 03.09.18 01:34

Jestli si to fotila bez blesku a bez světla tak tam něco vidim a jestli si to fotila s nějakym osvětlenim tak to možná zvýraznilo jen tu kontrolní čáru která pod světlem vidět je.

LennyL1
Kecalka 379 příspěvků 03.09.18 03:49

Nic tam není

Prtulak
Kecalka 190 příspěvků 03.09.18 05:55
@Anonymní píše:
Ahoj, chci sem zeptat, jestli tam neco vidíte? Ja si nejsem jista, jestli jsem si nevzala HA o den později po sedmidenní pauze…test sem si delala cca 7 dni pred ms, od te doby jsem si jiny test nedelala… ms bych mela dostat nejpozději zitra si myslim, vzdy dostavam 26 den.. zatim nemam z ms ani zadne priznaky ( vetsinou se mi rozjede oblicej a nebo boli vaječníky) zatim my jen dvakrat v noci bylo na zvraceni( cca 2 dny zpet), ale to sem mohla neco sníst.. jinak me sem tam pichne ve vaječníku, takova bolest jak kdyby me nekdo pichnul jehli a hned zas vytáhl, obcas bolest v podbrisku ale jen nekdy, vetsinou vecer.. nikdy se mi to jeste nestalo za 2 roky co ji beru.. proto prosim o radu vas.. :think:

No, já tam něco slabě vidím, ale může to být falešný poplach. Nicméně co popisuješ klidně může být těhotenství. Malá šance otěhotnění i při HAK je, obzvlášť když se např. Neužívá stoprocentně správně., např. Taky když Jsou nějaké průjmy, zvracení… Nezbývá než čekat a zopakovat test.

Kornel
Závislačka 3968 příspěvků 03.09.18 08:41

Já vidím :pankac:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama