Jsem těhotná? Je test pozitivní?

Anonymní
13.5.21 19:37

Jsem těhotná? je test pozitivní?

Ahojky, dnes jsem si delala test a vyšel mi takto, tak co myslite jsem tehotna nebo ne??:/

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1713
13.5.21 19:38

Podle mě nejsi, co myslíš ty? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3802
13.5.21 19:39

No já tam ducha vidím a ne zas tak úplně slabého… Počkej 2 dny a udělej test znovu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5350
13.5.21 19:41

Duch tam je 👻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
13.5.21 19:46

A co si buď přečíst návod a nebo obnovit jednu z x diskusích na tohle téma :roll: Duch tam je to snad vidíš, tak počkej dva dny a udělej ho znovu a měl by sílit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1713
13.5.21 19:48
@MKSP píše:
A co si buď přečíst návod a nebo obnovit jednu z x diskusích na tohle téma :roll: Duch tam je to snad vidíš, tak počkej dva dny a udělej ho znovu a měl by sílit

Tohle už ani není duch, je tam celkem pekna carka. Ale v dnesni dobe je asi lehci zalozit diskuzi na emiminu nez si precist navod. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
13.5.21 19:50

@DandátkoP Já jí vidím málo růžovou, ale to je asi nejspíš telefonem :D každopádně podle mě pokud má někdo problém se čtením návodu, tak je druhá nejrychlejší možnost zeptat se toho s kým dítě,, čekám" :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31840
13.5.21 20:18

Asi ano, gratuluju :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
13.5.21 20:25
@MKSP píše:
@DandátkoP Já jí vidím málo růžovou, ale to je asi nejspíš telefonem :D každopádně podle mě pokud má někdo problém se čtením návodu, tak je druhá nejrychlejší možnost zeptat se toho s kým dítě,, čekám" :D

No tak to asi ani náhodou! Já myslím, že minimálně dobrá polovina chlapů ani netuší, co mu to vlastně ukazuje a co znamená jedna a co dvě čárky. Ono už ani generace mé mamky, a to není zas tak moc stará, s tím nemají zkušenosti, za nich to prostě nebylo. Já jí dala k vánocům mj. fotku testu s nápisem poukaz na vnoučátko a taky zcela nevěděla, co to na tom obrázku je. A můj manžel, když jsem se ho ptala, kolik vidi na testu čárek, mi řekl, že dvě. A pak se zeptal, a to je dobře nebo špatně? Takže myslím, že zeptat se toho, s kým eventuálně čeká, by nemuselo pomoct. Myslím, že tady na emiminu se verdikt dozví dřív, než by spolu nastudovali návod :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
13.5.21 20:37

Když jsem si dělala svůj první těhotenský test, vyšlo mi něco podobnýho (možná ještě slabší čárka).
A teď už mi tady z ní pobíhá sedmiletej kluk :D
Gratuluju a ať jde vše jak má ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1484
13.5.21 20:43

Aaaa to jsi slepá, nebo se chceš jen pochlubit, že to sem dáváš? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9420
13.5.21 20:56
@Anonymní píše:
Ahojky, dnes jsem si delala test a vyšel mi takto, tak co myslite jsem tehotna nebo ne??:/

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
13.5.21 21:06

Tak jsem si udělala ještě jeden a vyšel mi stejně tak uvidíme, moc tomu nevěřím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
13.5.21 21:12

Nejlepší je test udělat ráno. To bývá výsledek viditelnějsi ale i teď jde druhá čárka vidět takže nejspíš těhotná jsi 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
13.5.21 21:13

@Enitka Fakt? :D mamce je přes 50 a ví jak vypadá pozitivní nebo negativní těhotenský test a přítel jako chlap to ví taky :D skoro v každém filmu se to řeší, tak jsem čekala že to muži vědí aspoň z filmů :D Ale máš pravdu je rychlejší založit diskusi a vložit do ní fotky než si přečíst tu jednu stránku návodu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat