Jsem těhotná, nebo jde o PMS?

1610
7.11.12 21:22

Jsem těhotná nebo jde o PMS??

Ahoj doufám že nevadí když přidám nové téma všechni ostatní jsou již pořádně rozjete :). Mám jeden dotaz poslední menstruace bylo od 10.10 do 15 a dne 31 jsem 1 den měla hněde špinění pak nic do toho mě bolel pravý vaječní( až doted ale občas) Dnes jsem měla dostat MS a nic na testu byl opravdu jen slabounký dušík. Dnes mě občas pobolívá břicho jinak u MS mě bolí dost intenzivně. Myslíte že se jedná o PMS nebo jde o těhu?? Moc děkuji za odpověd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1360
7.11.12 21:29

Může to být to i to. zkus zítra nebo lépe pozítří znovu testnout a uvidíš, jestlii čárka bude sílit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1610
7.11.12 21:30

@Dalla Děkuji já vím že je to zachvilku jen se vyspim amůžu testovat znovu, ale člověk je netrpělivý a já obvzlášt :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3061
7.11.12 21:31

Odpověď se teď a tady nedozvíš. Testni za pár dní :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1360
7.11.12 21:33

@Zandi všechny jsme netrpělivé, já vím, jak se cítíš…ale nezbývá ti nic jiného, než vydžet!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1610
7.11.12 21:33

Jen jestli někdo neměl podobné symptomy abych se trošku uklidnila :oops: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
7.11.12 21:40
@Zandi píše:
Jen jestli někdo neměl podobné symptomy abych se trošku uklidnila :oops: :oops:

a chceš být těhu nebo ne…já bych řekla že spíš si těhu…dušík který se objeví v limitu je těhu at je jakkoli slabý…a že je x krát testovala když jsem nebyla a naproti tomu jsem x krát těestovala když jsem byla a to opravdu velmi krátce těhotná…tak mám celkem testy nakoukaný :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3061
7.11.12 21:42
@Zandi píše:
Jen jestli někdo neměl podobné symptomy abych se trošku uklidnila :oops: :oops:

Ale to na tvou situaci nebude mít žádný vliv. Někdo třeba jo, někdo ne, ale jestli jsi nebo nejsi těhotná, je už dáno. Pokud jsi toho 31. ovulovala, tak něco na testu vykoukáš až za týden. Brzké testování má ale velkou nevýhodu - dozvíš se i o biochemickém těhotenství a rychlou radost vystřídá rychlá deprese…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
7.11.12 21:42

Podle mne to bude urcite tehotenstvi :-) drzim palecky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1610
7.11.12 21:43

@terkam1 no bylo to spíš po limitu a samozřejmě chci být těhu a moc by mě to potěšilo kdyby to vyšlo. a co ty bolesti když jsem to měla dnes dostat tak to bude spíš PMS co(jsou jen občas a slabé u MS mám obvykle hodně silné)??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1610
7.11.12 21:44

@andre20a TEda kdyby to tak bylo budu určitě nejštastnější :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
7.11.12 21:44
@kacakaca píše:
Ale to na tvou situaci nebude mít žádný vliv. Někdo třeba jo, někdo ne, ale jestli jsi nebo nejsi těhotná, je už dáno. Pokud jsi toho 31. ovulovala, tak něco na testu vykoukáš až za týden. Brzké testování má ale velkou nevýhodu - dozvíš se i o biochemickém těhotenství a rychlou radost vystřídá rychlá deprese…

já měla poslední menstruaci 15.10 a už mám taky 2 dny pozitivní test…takže to určitě vidět už může bejt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
7.11.12 21:45
@Zandi píše:
@andre20a TEda kdyby to tak bylo budu určitě nejštastnější :srdce:

kup si mamatest 10 ten nedělá falešní duchy a je fakt dost zřetelnej i v začátku a testni se zítra a uvidíš…když tam bude čárka do těch 5-10minut tak jsi těhu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1610
7.11.12 21:46

@kacakaca Spíš nejstli to nebylo uhnízdění než ovu ta měla proběhnout kolem 26 zhruba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3061
7.11.12 21:47

To víš, že může, ale u někoho taky nemusí. Podle popisu by totiž měla ovulaci až 21DC.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama