Jsem těhotná nebo je to jen opravdu zpoždění

Anonymní
24.3.20 16:30

Jsem těhotná nebo je to jen opravdu zpoždění

Dobrý den, chtěla bych se zeptat minulý měsíc se mi zpozdila menstruace o šest dní, měla jsem bolesti v podbříšku a test byl negativní, tento měsíc jsem opět na ten termín nedostala menzes a už je to osmý den co nepřišla, minulý měsíc dva dny po měsíčkach jsem měla pohlavní styk byl nechráněný, bolesti v podbříšku mám už 14 dní, je možné že bych byla těhotná??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3107
24.3.20 16:31

Co si udělat test?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1033
24.3.20 16:34

Ano jsi těhotná, začni už shánět výbavičku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15575
24.3.20 16:34
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat minulý měsíc se mi zpozdila menstruace o šest dní, měla jsem bolesti v podbříšku a test byl negativní, tento měsíc jsem opět na ten termín nedostala menzes a už je to osmý den co nepřišla, minulý měsíc dva dny po měsíčkach jsem měla pohlavní styk byl nechráněný, bolesti v podbříšku mám už 14 dní, je možné že bych byla těhotná??

A co si udelatvtest, abys byla v obraze. Třeba jsi, ale my to nevime podle zprávy, a nemame jak pomoci, jen si udělat test,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
24.3.20 16:40
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 16:42

Zkusím test a uvidíme

• Nahlásit
  • Citovat
Lynx.lynx
24.3.20 16:45

Proč ty testy vlastně prodávaj, když stačí napsat na emimino a dostaneš diagnostiku na dálku :lol: nechápu že gynekologové mají ještě práci :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
121
24.3.20 16:45
@Anonymní píše:
Zkusím test a uvidíme

To bude nejlepší :) pokud máš už tak velké zpoždění, měl by být velmi zřetelný :mavam: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2210
24.3.20 17:43

Udělej test, pokud budeš těhotná, tak už to test pěkně ukáže. Ale raději si pospěš, protože pokud se ještě takto pár měsíců budeš ptát tady nás vystudovaných lékařek, učitelek a vrcholových sportovkyň a političek, tak pupkem budeš rozrážet davy :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 09:35

Test negativní

• Nahlásit
  • Citovat
121
26.3.20 10:38
@Anonymní píše:
Test negativní