Reklama

Jsem těhotná nebo je to jen strach a sugerace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martinahorackova99
Nováček 5 příspěvků 20.02.17 16:43
Jsem těhotná nebo je to jen strach a sugerace?

Dobrý den, mám takový dotaz. Je mi 17 let a před necelým týdnem jsem měla se svým klukem nechráněný sex, avšak bez toho, aniž by se do mě udělal. Vždycky, když cítil, že už „bude“, ho ze mě vytáhnul a tak to opakoval cca po dalších dvouch intervalech s přibližně hodinou přestávkou, kdy v sobě měl ještě slabé výtoky. Nutno podotknout, že v den, kdy jsme to spolu dělali byl můj nejsilnější ovulační den. Sex ovšem neprobíhal zcela normálně, šlo spíše o přerušovaný sex, po minutových hrátkách. Chtěla jsem se ještě zeptat, zda mohou být příznaky takhle brzy, respektive během pár dnů, cca do 5 dnů. Přibližně dva dny mě totiž malinko bolelo v podbříšku a svědily prsa, obojí však ustalo. Děkuji za odpověď.

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8299 příspěvků 20.02.17 16:48

Můžeš a nemusíš, to ti bohužel nikdo neřekne. I z přerušovaného sexu se dá otěhotnět. Ale necelý týden je brzo, nezbývá nic jiného než vydržet min. 10 dní od styku (od ovulace) a zkusit test.

svycarka
Echt Kelišová 7513 příspěvků 20.02.17 16:53

@martinahorac­kova99 ac se ti to nebude libit, riziko otehotneni pri nechranenem sexu je VZDY. Bolesti v podbrisku mohlo byt i uhnizdeni vajicka. Takze test a pak se postarat o ochranu ;)

Patie
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 1 inzerát 20.02.17 16:56

Vytáhnu věšteckou kouli…Ne, vážně, vzhledem k tomu, co píšeš, můžeš překvapivě být i nebýt těhotná, není jednodušší si koupit za pár korun test a mít jasno? Kdy máš dostat měsíčky?

Ráchelia
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 20.02.17 17:07

Na to že je ti 17 si docela zahráváš… že ho z Tebe „vytáhnul“ fakt není dobrá ochrana. Tak třeba Vám bude ve třech líp… :think:

Fima
Nadpozemská drbna 29217 příspěvků 13 inzerátů 20.02.17 17:11

Z tohoto být těhotná samozřejmě můžeš. Pokud po dítku netoužíš, chraň se. Přerušovaná soulož není antikoncepce. S tímto přístupem jednoho krásného dne můžeš koukat na dvě čárky na těhotenském testu. ;) A třeba top bude už brzy…

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 20.02.17 17:33

No holka prerusovany sex není ochrana a už vůbec ne, když se opakuje. 8o V něm zůstáváji spermie a při dalším styku sraci „kapicka lásky“ a je to. Mela by ses chránit jinak… :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 18:03
Proč tak strašně riskuješ??? Já mám děti na první dobrou…První měsíc bez antikoncepce a hned jsem byla těhotná???

Navíc jsi mladá, tudíž plodnější než kdejaká třicítka.
Jo, těhotná být můžeš a pokud nebudeš val pro antikoncepci!!! Přece určitě chceš dostudovat, pracovat a ne zůstat se základkou jako některé maminky tady…
Anonym, nemusí všichni vědět, že se nám děti povedly tak rychle 8)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama