Jsem těhotná nebo je to něco vážného?

Anonymní
6.1.20 17:39

Jsem těhotná nebo je to něco vážného?

Všechny moc zdravím. Jsem celkem bezradná. Mám 7 dní zpoždění a dnes jsem si dělala test a byl pozitivní sice čárka byla slabší než kontrolní ale byla už dost vidět. Tak jsem teda letěla dneska na gyndu, tak jsem se těšila že mi oznámí že čekám mimi no prd. Na UTZ sice byla malá tečka( fakt pidi ), doktor mi řekl že to může být začínající těhotenství ale že mě raději pošle na krev. Krev vyšla slabě pozitivní jen nejakych 11 jednotek což je asi dost málo. Ale prý to může znamenat i něco vážnějšího ale že mě prý s tím nebude dneska zatěžovat. V pátek mám přijít na kontrolu a další krev. Nevíte co vážnějšího mohl myslet??? :( Já stále doufám že to je těhotenství a bude vše v pohodě nedávno jsem o prcka přišla :( děkuji vám za rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

31426
6.1.20 17:42

Když to neví doktor, tak těžko laici na dálku na EM. Nezlob se, ale tč. úplně zbytečný dotaz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
6.1.20 17:46

Napadlo mě ZT, mimoděložní…:thinking:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13633
6.1.20 17:47

7 dní zpoždění a hodnota 11 značí neprosperujicí nebo velmi mladé těhotenství (pár dní po ovulaci).
Prostuduj si hodnoty růstu hcg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
6.1.20 17:52
@Rickym píše:
Napadlo mě ZT, mimoděložní…:thinking:

To by doktor neviděl tečku na UTZ kdyby to bylo mimoděložní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
6.1.20 17:54

Já to spíš vidím na neprosperující těhotenství. Ta hodnota je fakt malá na to že máš 7 dní zpoždění. Jediné co můžeš, pokud jsi vynervovaná a netrpělivá, dojdi si pozítří na krev jako samoplatce a uvidíš, zda hcg narostlo jak má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 20:03

@Jessica4 děkuji za radu a můžu se ještě zeptat co to přesně znamená to zamlkle tehu a to se asi neobejde bez revize že :think: :( no mám strach tak jsem zvědavá jestli se něco v pátek změní :think:

• Nahlásit
  • Citovat
6.1.20 20:07

Je dobře, že jsi u doktora byla a mají tě v péči. Držím palce, ať to dopadne dobře. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 20:14
@Janule84 píše:
Je dobře, že jsi u doktora byla a mají tě v péči. Držím palce, ať to dopadne dobře. :andel:

Moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
792
6.1.20 20:33
@Anonymní píše:
@Jessica4 děkuji za radu a můžu se ještě zeptat co to přesně znamená to zamlkle tehu a to se asi neobejde bez revize že :think: :( no mám strach tak jsem zvědavá jestli se něco v pátek změní :think:

Příklad typický Pro zamlkle těhotenství: máš potvrzenou srdeční akci a na další kontrole už není srdeční akce. Prostě když se plod přestane vyvíjet a přitom se nerozjel samovolný potrat. Pokud je to nějak v začátku tak někteří doktoři čekají zda se nerozjede sama ms. Někteří posílají hned kvůli riziku infekci a zánětu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 21:20
@Jessica4 píše:
Příklad typický Pro zamlkle těhotenství: máš potvrzenou srdeční akci a na další kontrole už není srdeční akce. Prostě když se plod přestane vyvíjet a přitom se nerozjel samovolný potrat. Pokud je to nějak v začátku tak někteří doktoři čekají zda se nerozjede sama ms. Někteří posílají hned kvůli riziku infekci a zánětu.

Moc ti děkuji za ochotu. No jsem sama zvědavá jak to dopadne. Do pátku se asi picnu :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
792
6.1.20 21:23
@Anonymní píše:
Moc ti děkuji za ochotu. No jsem sama zvědavá jak to dopadne. Do pátku se asi picnu :zed:

Není zač. Každopádně držím pěsti :hug:
Kdyžtak napiš jak to dopadlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3041
6.1.20 21:34

Mne se srdecni akce neobjevila vubec, take to bylo zamkle. Proste se prestane v urcite dobe vyvijet a konec. Bud to nechas odejit samotne nebo revize. Po revizi mas standartne sestinedeli. Ale na to je jeste brzy. Preji hodne stesti. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.20 08:36

Holky tak jsem začala dnes ráno krvácet bolesti jak u MS ale rozhodně větší teda. Takže je po těhu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
85
7.1.20 08:59
@Anonymní píše:
Holky tak jsem začala dnes ráno krvácet bolesti jak u MS ale rozhodně větší teda. Takže je po těhu :think:

To mě mrzí, ale když už, lepší, že odešlo s MS a můžete se snažit dál:four_leaf_clover:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama