Jsem těhotná, nebo je vše Ok?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  02.05.18 19:03
Jsem těhotná, nebo je vše Ok?

Ahojky,

mám možná menší problém. S přítelem se o miminko nesnažíme, ale před cca 10ti dny (zrovna v den ovulace) jsme měli sex bez kondomu. O 7 dni později jsme slavili a odvezla mě sanitka na ambulanci, měla jsem šílené křeče v podbřišku a nemohla jsem ani chodit, nic mi ale nezjistili, bolesti postupně polevily, ale četla jsem, že tak brzo se těhotenství nejspíš nepozná… každopádně dneska mám celý den ze všeho pocity na zvracení a jsem citlivá na jakýkoliv pach, hlavně co se týče jídla. Taky za poslední týden, hlavně včera, mě dost bolely prsa…

Mohlo by to souviset, nebo půjde nejspíš o něco jiného?

Moc děkuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

klenott
Kecalka 254 příspěvků 02.05.18 19:07

Proc si neudelas test? :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 12153 příspěvků 02.05.18 19:08
@klenott píše:
Proc si neudelas test? :nevim:

na ten je brzo :nevim:

Anonymní  02.05.18 19:10
@ka2ka píše:
na ten je brzo :nevim:

No právě, na test je brzo a mě to napadlo až dnes, takže na pilulku po pro jistotu zase pozdě :roll:

klenott
Kecalka 254 příspěvků 02.05.18 19:10

@ka2ka pise, ze mela ovulaci a o tyden pozdeji ji odvezla sanitka.. No tak jestli je to od te doby uz par dni, melo by na testu uz byt neco videt.

Zakladatelko, kolik dni mas od ovulace? Kolem 10 dpo uz by mohlo jit neco videt.

ka2ka
Extra třída :D 12153 příspěvků 02.05.18 19:11
@Anonymní píše:
No právě, na test je brzo a mě to napadlo až dnes, takže na pilulku po pro jistotu zase pozdě :roll:

budeš muset čekat, ted nic nevymyslíš :think:

ka2ka
Extra třída :D 12153 příspěvků 02.05.18 19:12
@klenott píše:
@ka2ka pise, ze mela ovulaci a o tyden pozdeji ji odvezla sanitka.. No tak jestli je to od te doby uz par dni, melo by na testu uz byt neco videt.Zakladatelko, kolik dni mas od ovulace? Kolem 10 dpo uz by mohlo jit neco videt.

sex byl při ovulaci a to je 10 dní, fakt si myslím že neuvidí vůbec nic

klenott
Kecalka 254 příspěvků 02.05.18 19:15

@ka2ka no tak kdyby ho udelala zitra rano, tak 11 dpo uz normalne muze mit pozitivni test, ma to tak plno holek a nemyslim si, ze by to bylo az tak vyjimecne..

lachtanice86
Kelišová 5276 příspěvků 02.05.18 19:16

A jak víš kdy byla ovulace?

Paola21
Závislačka 3380 příspěvků 02.05.18 19:27

Jestli se nesnažíte o miminko, proč spolu spíte bez ochrany? Udělej si test, ať víš na čem jsi.

Lianys
Kecalka 267 příspěvků 02.05.18 19:44
@ka2ka píše:
sex byl při ovulaci a to je 10 dní, fakt si myslím že neuvidí vůbec nic

Já měla 11dpo slaboučkou čárku :)

brumi
Kelišová 6322 příspěvků 02.05.18 20:00

Test zkusit může ale myslím že to chce ještě čas…

Anonymní  02.05.18 20:20

Zažila jsem něco podobného, ovšem bolest žaludku a vzali mi krev na všechno při příjmu a zjistili, že mám vyšší hcg, takže podle toho postupovali a to bylo 5 dní před očekávanou ms. Takže pokud ti brali krev, řekla bych, že na 99% brali i na hcg a když ti nic neřekli, tak bych těhotesntví téměř vyloučila, ale stát se může cokoliv.

Kamca10
Nováček 1 příspěvek 03.05.18 08:16

Ahoj, chtěla bych se zeptat..MS sem měla od 2.4-5.4 ovulaci jsem měla od 14.4-16.4 behem ovu jse meli styk 2krat za několik dni me bolelo v podbřišku jak kdybych mela dostat MS take me boleli vajecniky 30.4 se mela dostavit MS a nic dnes ráno jsem si delala test a negativni ještě bych chtela dodat..nafoukle břicho, bolest hlavy, unava…mam ještě pockat?

Anonymní  03.05.18 08:25
@Paola21 píše:
Jestli se nesnažíte o miminko, proč spolu spíte bez ochrany? Udělej si test, ať víš na čem jsi.

Tak přesně takovou otázku zakladatelka určitě nepotřebovala :zed: Kolik holek spalo s chlapem bez, ať už z důvodu opilosti nebo z důvodu, že nebylo nic po ruce,..
Teď už se nic nevyřeší nějakou radou, že se nesmí spát bez :potlesk:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Marie Drahokoupilová: Kam se uchýlila diva, jíž se přezdívalo Sophia Loren?

Její krása ji předcházela, a tak není divu, že se jí přezdívalo česká Sophia... číst dále >

Kretén, sliz a duševní mrzák! Takto uráží komentátor ČT Bosák lidi na YouTube

Jaromír Bosák neřádí jenom na sociální síti Facebook, on si oblíbil urážení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama