Jsem těhotná nebo ne? Každý test jinak

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 15:30
Jsem tehotna nebo ne? Každý test jinak

Ahoj, potřebovala bych poradit. S přítelem jsme cca. Před 2 týdny měli sex. Jelikož mi kvůli zdravotním důvodům byla zakázána antikoncepce měli jsme sex s kondomem do kterého přítel ejakuloval. Kondom byl trosku praskly a my o tom nevěděli. Par dni mi je ráno na zvracení, mám nepatrně větší břicho, bolí mě prsa a některé pachy cítím víc než dřív. Předevčírem jsem měla dostat menstruaci ale nic. Větší břicho a bolest prsou by mohly skrz očekávanou menstruaci. Tudíž jsem si udelala 5× odpoledne a večer tehotensky test který mi vyšel vždy pozitivně. A jeden ráno. Koupila jsem si ještě digitální který mi ale vyšel negativní. Nevím kterému věřit víc. Ke gynekolozce mám v plánu zajít ale prozatím bych rada věděla co si o tom myslíte vy. Příkladem foto s pozitivními testy.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Natálie27
Ukecaná baba ;) 2140 příspěvků 1 inzerát 20.03.19 15:32

Nejsou to náhodou testy pepino kterých je 5 v balení? Pokud ano jsou to ovulacni testy :) pokud ne tak na digitální muže být ještě brzy

darekp
Ukecaná baba ;) 2451 příspěvků 20.03.19 15:32
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych poradit. S přítelem jsme cca. Před 2 týdny měli sex. Jelikož mi kvůli zdravotním důvodům byla zakázána antikoncepce měli jsme sex s kondomem do kterého přítel ejakuloval. Kondom byl trosku praskly a my o tom nevěděli. Par dni mi je ráno na zvracení, mám nepatrně větší břicho, bolí mě prsa a některé pachy cítím víc než dřív. Předevčírem jsem měla dostat menstruaci ale nic. Větší břicho a bolest prsou by mohly skrz očekávanou menstruaci. Tudíž jsem si udelala 5× odpoledne a večer tehotensky test který mi vyšel vždy pozitivně. A jeden ráno. Koupila jsem si ještě digitální který mi ale vyšel negativní. Nevím kterému věřit víc. Ke gynekolozce mám v plánu zajít ale prozatím bych rada věděla co si o tom myslíte vy. Příkladem foto s pozitivními testy.

Pokud sis delala ten digitalni jen jeden, tak mohl byt vadny :nevim: jinak tyhle testy vypadaj jako pozitivni, tak ja bych si jeste zkusila nejaky test koupit a zitra bych si ho udelala ;) ale tipla bych si, ze spis tehotna budes :)

darekp
Ukecaná baba ;) 2451 příspěvků 20.03.19 15:34

@Natálie27 jooo, tak to by byla taky moznost :mrgreen: to me nenapadlo, ze by si zakladatelka udelala misto tehotenskyho testu ovulacni :lol: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 15:35
:(

Ahojda holky jsem 7DPO a tohle mo vyslo. Vidite tam ducha nebo ho vidim jen ja?

lachtanice86
Echt Kelišová 7616 příspěvků 20.03.19 15:38
@Anonymní píše:
Ahojda holky jsem 7DPO a tohle mo vyslo. Vidite tam ducha nebo ho vidim jen ja?

Vidím vadný test

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20994 příspěvků 20.03.19 15:39
@Anonymní píše:
Ahojda holky jsem 7DPO a tohle mo vyslo. Vidite tam ducha nebo ho vidim jen ja?

ducha tam vidím, ale taky vidím, že je ten test celej promočenej, takže těžko říct, jestli to není rozpitá barva už…počkej do menstruace, teď toho stejně moc nevykoukáš ;)
A máčej to jen těch pár vteřin, co je psáno v návodu.

lachtanice86
Echt Kelišová 7616 příspěvků 20.03.19 15:40

Zakladatelko, nejsou to ovulacni testy jak už bylo psáno? Ty mají totiž růžovou barvu.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20994 příspěvků 20.03.19 15:40
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych poradit. S přítelem jsme cca. Před 2 týdny měli sex. Jelikož mi kvůli zdravotním důvodům byla zakázána antikoncepce měli jsme sex s kondomem do kterého přítel ejakuloval. Kondom byl trosku praskly a my o tom nevěděli. Par dni mi je ráno na zvracení, mám nepatrně větší břicho, bolí mě prsa a některé pachy cítím víc než dřív. Předevčírem jsem měla dostat menstruaci ale nic. Větší břicho a bolest prsou by mohly skrz očekávanou menstruaci. Tudíž jsem si udelala 5× odpoledne a večer tehotensky test který mi vyšel vždy pozitivně. A jeden ráno. Koupila jsem si ještě digitální který mi ale vyšel negativní. Nevím kterému věřit víc. Ke gynekolozce mám v plánu zajít ale prozatím bych rada věděla co si o tom myslíte vy. Příkladem foto s pozitivními testy.

vypadá to pozitivně…Zkus z ranní moči, zítra nebo pozítří a budeš chytřejší ;)

hadraplanka
Kecalka 159 příspěvků 20.03.19 15:45
@Anonymní píše:

Těhotenský jsou modrý nebo zelený ne? Tohle vypadá jako ovulační… A i kdyby, je tam jenom duch. Až tam bude přistávací dráha, tak se děs nebo raduj. Dřív jak po týdnu zpoždění ani nemá smysl se testovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 15:52

Proc by to nemelo smysl ja testovala 5dni do ms a mam z toho kluka jako buka takze testuj kdy ti telo rekne a myslis ze by jsi mohla byt tehu.

Sona73
Kecalka 174 příspěvků 20.03.19 16:06

Taky jsem přesvědčená,že jsou to ovulační testy.Neznám žádný hcg testy v růžové barvě. :mrgreen:

Lainaire8
Závislačka 2833 příspěvků 20.03.19 16:15

Ovulační testy ale taky vychází pozitivně při těhu ne? :nevim: už to tu někdo řešil

Tichošlápek
Extra třída :D 13571 příspěvků 20.03.19 16:25

@Lainaire8 jenže pokud je to pvulacni test, tak ani zdaleka není pozitivní

Natálie27
Ukecaná baba ;) 2140 příspěvků 1 inzerát 20.03.19 16:36

@Lainaire8 to ano ale vypadal by takto ( sice z toho bylo biochemko po týdnu zpoždění MS přišla ) proto taky začaly i ovulacni testy klesat

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama