Jsem těhotná nebo pouze opožděný ms ?

17
včera v 10:28

Jsem těhotná nebo pouze opožděná ms ?

Zdravím vás, potřebovala bych radu, jelikož se v tom moc nevyznám chtěla bych si vyslechnout nějaké ty vaše zkusenosti :). Mam 7 den zpoždění, posledních par dni mám menší křeče jako kdyby měla přijít ms a jsem furt hrozně unavená a včera večer mi bylo zle tak sem se pozvracela. Tak se vás chci zeptat co si o tom myslíte, předem moc děkuji :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5162
včera v 10:33

Co říká test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
včera v 10:36

@mackA159 Ten sem právě ještě nezkoušela, čekala jsem do konce tohoto týdne jestli se ms dostaví a zatím nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3667
včera v 10:41

Tak už nečekej a test si udělej ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
včera v 10:43

@Whitedog Po včerejšku sem si ho chtěla udělat už dnes, ale bohužel všude zavřeno tak vyčkám do zítra a hurá pro testik :) :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3667
včera v 10:56

@Kllrka

Bóóóže, holka, to už máš mít doma nachystaný… :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 11:06

@Kllrka lékárny jsou otevřené i dnes, aspoň jedna určitě… jako nevím co tady chceš za odpověď, že jsi? My ti do břicha nevidíme :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
17
včera v 11:12

Nechci žádnou odpověď :) jen sem chtěla vědět jak to probíhalo u holek co mají těhotenství za sebou a jestli s tím mas problém nekomentuj :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5485
včera v 11:14
@Kllrka píše:
Nechci žádnou odpověď :) jen sem chtěla vědět jak to probíhalo u holek co mají těhotenství za sebou a jestli s tím mas problém nekomentuj :palec:

Nedostala jsem menstruaci tak sem si udělala test. Žádná věda. Na tohle téma je tady už tak 1000 diskuzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 11:22

@JancaS84 přesně tak :palec: navíc u každého ty příznaky probíhají jinak… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
29393
včera v 12:03

Neudělala sis test a nás se ptáš, co si o tom myslíme? Tak za mne - na 50% jsi a na 50 % nejsi těhotná. Stačí? Víc si o tom, stejně jako ty myslet nemůžeme, když si neuděláš test, do břicha ti opravdu nevidíme a podle příznaků můžeš mít klidně i virozu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14125
včera v 12:56

Myslím si, ze kdyz si mela zpoždění 6.dnu, tedy včera, mela sis koupit test a nemusela si zakázat další zbytečnou diskuzi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2232
včera v 17:49
@Kllrka píše:
Nechci žádnou odpověď :) jen sem chtěla vědět jak to probíhalo u holek co mají těhotenství za sebou a jestli s tím mas problém nekomentuj :palec:

Ty se s námi jen chceš podělit o hloupou polemiku, viď :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1658
včera v 18:20

Tak já se podělím. Prostě jsem se cítila divně, tak jsem švihala pro test a bylo to tam. Ani jsem na MS nečekala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama