Jsem těhotná nebo to není možné? :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KarinCleer
Nováček 3 příspěvky 28.12.18 00:55
Jsem těhotná nebo to není možné??:)

Ahoj holky,
menstruace mi skončila 11.12., ale od 15.12. mě zhruba 5 dní trápila nevolnost, zvracela jsem asi 2×, nechutenství, bolest v podbříšku a občas v průběhu dne se mi zamotala hlava, bylo mi zle pak třeba 4 hodiny úplně dobre a pak zase nanovo, nechuť k jídlu a doslova mě něco i nakoplo. Poté jsem se začala 3 dny cítit už ve vlastní kůži, jen mě pobolíval podbřišek, ale už jsem měla chut k jídlu a teď to již trvá nanovo nevolnost, ale jedla bych pořád a zvláštní tlak v podbrisku, mám celkově nafouklé břicho. Koupila jsem si test ClearBlue Digital a nevím jestli testovat už zítra nebo až v den vynechání MS? Poraďte prosím, MS mám dostat 5.1., antikoncepci nemám :roll:

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 9870 příspěvků 28.12.18 01:09

Určitě ti není zle z těhotenství, které by vzniklo po poslední menzes. To je na těhotenské příznaky brzy. Pokud by jsi otěhotněla před menzes, klidně si už test udělej, pozitivita by byla vidět. Někteté ženy mají menstruaci i v těhotenství. Další test až v den očekávané další menstruace.

MisulkaP
Kecalka 182 příspěvků 28.12.18 01:59

Já bych skusila za zkoušku nic nedáš a když bude negativní.. Tak počkej jestli dostaneš menzes ;)

Epl
Stálice 75 příspěvků 28.12.18 02:35

V tom čase si mala ešte len ovulaciu. Uhniezdenie oplodneneho vajíčka trvá tak cca 9 dní od oplodnenia, to znamená že tehotenské príznaky by si mohla mať až v tomto čase to znamená tak týždeň až 3dni pred ďalšou menštruáciou… Podľa mňa to bolo dačo iné, možno rotavirus… A je pravda že niektoré ženy majú menštruáciu aj počas tehotenstva. Urob si test. Budeš kľudnejšia.

denkat
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 28.12.18 07:52
@KarinCleer píše:
Ahoj holky,
menstruace mi skončila 11.12., ale od 15.12. mě zhruba 5 dní trápila nevolnost, zvracela jsem asi 2×, nechutenství, bolest v podbříšku a občas v průběhu dne se mi zamotala hlava, bylo mi zle pak třeba 4 hodiny úplně dobre a pak zase nanovo, nechuť k jídlu a doslova mě něco i nakoplo. Poté jsem se začala 3 dny cítit už ve vlastní kůži, jen mě pobolíval podbřišek, ale už jsem měla chut k jídlu a teď to již trvá nanovo nevolnost, ale jedla bych pořád a zvláštní tlak v podbrisku, mám celkově nafouklé břicho. Koupila jsem si test ClearBlue Digital a nevím jestli testovat už zítra nebo až v den vynechání MS? Poraďte prosím, MS mám dostat 5.1., antikoncepci nemám :roll:

Ahoj, test zkusit můžeš, za to nic nedáš ;) nicméně u mě třeba to, co přesně popisuješ ohlašuje blížící se ovulaci ;)

kacakaca
Závislačka 2812 příspěvků 28.12.18 07:54

Klidne hned. Byla bys v 7-8tt, to.uz by muselo byt na 100% videt.

Váš příspěvek
Reklama