Jsem těhotná , nemocenská se zadama ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 21:29
Jsem těhotná , nemocenská se zadama ?

Holky dnes mi bylo potvrzeno tehu, vím ze některé mě možná odsoudite ale za zeptaní nic nedám, hned na nemocenskou jít nechci i když mi dr řekla ze mi ji napíše hned… byla některá z vás když byla těhotná na nemocenské s něčím jiným? Každá koruna se hodi a kdybych šla se zády tak by mi uznali pojistku..
Mate s tím zkušenosti?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5417 příspěvků 16.10.18 21:31

Já byla asi 2 týdny na nemocenské kuli nějaké chřipce tenkrát. Pak sem se vrátila na chvíli do práce ale stejně sem šla kolem 12tt na rizikové. Záleží jestli ti ji dr napíše, jinak můžeš jít s čímkoliv.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 21:33
@Kriss Tina píše:
Já byla asi 2 týdny na nemocenské kuli nějaké chřipce tenkrát. Pak sem se vrátila na chvíli do práce ale stejně sem šla kolem 12tt na rizikové. Záleží jestli ti ji dr napíše, jinak můžeš jít s čímkoliv.

Já s těmi zády vážně mám problémy , jsem po autonehodě , jen jestli nevadí ze se to bude krýt s tím těhotenstvím?? Obvodak by mi ji napsal …

lachtanice86
Kelišová 6384 příspěvků 16.10.18 21:35
@Anonymní píše:
Holky dnes mi bylo potvrzeno tehu, vím ze některé mě možná odsoudite ale za zeptaní nic nedám, hned na nemocenskou jít nechci i když mi dr řekla ze mi ji napíše hned… byla některá z vás když byla těhotná na nemocenské s něčím jiným? Každá koruna se hodi a kdybych šla se zády tak by mi uznali pojistku..
Mate s tím zkušenosti?

Každá koruna se hodí, tak chodit do práce? A tu pn na záda by ti napsal kdo? Navíc pro to musí být důvod.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5417 příspěvků 16.10.18 21:35
@Anonymní píše:
Já s těmi zády vážně mám problémy , jsem po autonehodě , jen jestli nevadí ze se to bude krýt s tím těhotenstvím?? Obvodak by mi ji napsal …

Nevadí, pokud s nima máš vážně problém a je to stav na nemocenskou tak na ni jdi. Nikdo nebude zkoumat jestli máš neschopenku kuli zadum nebo něčemu jinému.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 21:39
@lachtanice86 píše:
Každá koruna se hodí, tak chodit do práce? A tu pn na záda by ti napsal kdo? Navíc pro to musí být důvod.

Jestli umíš číst tak píšu ze na nemocnou nejdu !!!!
Ale později budu muset , delam na infekčním odd v nemocnici a proto mě chtěla dat už teď na nemocenskou …
důvod mám , jsem po autonehodě , mívám problémy se zady , obvodní lékař vy mi ji napsal :zed:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19889 příspěvků 16.10.18 21:40

Já byla vloni 3 týdny na pn kvuli úrazu,a byl to 6-9 tt,docela mi to bodlo,stejně mi bylo blbě. Pak jsem se vrátila do práce,ale od 16 tt už byla zas pn kvuli krvácení,takže rizikové.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 21:42
@andelka83 píše:
Já byla vloni 3 týdny na pn kvuli úrazu,a byl to 6-9 tt,docela mi to bodlo,stejně mi bylo blbě. Pak jsem se vrátila do práce,ale od 16 tt už byla zas pn kvuli krvácení,takže rizikové.

No já bych šla až tak 16tt -20tt . Nebo dokud mi to dovolí Stav . Už teď je to na nic tady v těch infekcích..

Bábrdl
Generální žvanilka 21360 příspěvků 16.10.18 21:43
@Anonymní píše:
Mate s tím zkušenosti?

Upozorňuju tě, že jít na nemocenskou, „aby ti uznali pojištění“, je pojistný podvod. Doktorovi je to jedno, ten rozdává ze státního. Ale komerční pojišťovny si to sakra hlídají, neb jde o jejich peníze. Z toho bys mohla mít pěknou polízanici.

lachtanice86
Kelišová 6384 příspěvků 16.10.18 21:43
@Anonymní píše:
Jestli umíš číst tak píšu ze na nemocnou nejdu !!!!
Ale později budu muset , delam na infekčním odd v nemocnici a proto mě chtěla dat už teď na nemocenskou …
důvod mám , jsem po autonehodě , mívám problémy se zady , obvodní lékař vy mi ji napsal :zed:

Umím číst, ale nechápu proč pn. Pokud nemáš vhodnou práci tak se nech přeložit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 21:45
@lachtanice86 píše:
Umím číst, ale nechápu proč pn. Pokud nemáš vhodnou práci tak se nech přeložit.

Než aby mě přeložili tak mám jít raději na pn .. soukromá nemocnice , málo sester …
Ale o tom se tady nebavím .

Asi mi to stačí . Odpověď si dam dohromady už sama . Díky všem

lachtanice86
Kelišová 6384 příspěvků 16.10.18 21:47
@Anonymní píše:
Než aby mě přeložili tak mám jít raději na pn .. soukromá nemocnice , málo sester …
Ale o tom se tady nebavím .Asi mi to stačí . Odpověď si dam dohromady už sama . Díky všem

Ale to není tvoje starost, že mají málo sester a dobrovolně se připravit o peníze, tvoje chyba.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 21:50
@lachtanice86 píše:
Ale to není tvoje starost, že mají málo sester a dobrovolně se připravit o peníze, tvoje chyba.

Víš jak dlouho trvá edukacni proces sestry na novém oddeleni , 3 měsíce ! .. nikdo s tebou nebude ztrácet čas když tam ani ty 3 měsíce nebudu , byla bych pritez .. proto radši pn .. vím jak těžké je zaucit sestru…

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1275 příspěvků 16.10.18 21:51

Jsem obvodní lékařka a určitě bych Tě nenechala několik měsíců marodit se zády jen abys dostala zaplacenou pojistku. Maximálně bych neschopenku vypsala, ale předala gynekologovi. Co se týče práce na infekčním, tak pokud chceš pracovat do 16-20 týdne, tak asi zas tak rizikovou práci nemáš. Většina infekcí je nejrizikovějších v prvním trimestru a pak až před porodem (to už budeš na mateřské). U práce nevhodné pro těhotnou Tě zaměstnavatel musí přeřadit, nebo nechat doma za plný plat, ale zase chápu, že se tma jednou chceš vrátit tak se s ním nechceš dohadovat.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 43070 příspěvků 16.10.18 21:52

Tak pokud bys opravdu měla problémy se zádama, a to takové, že by byly na PN a prošlo by to i prošetřením pojišťovny (ta, u které máš pojistku, by se o to asi hodně zajímala, pokud by ti ji měla vyplatit), tak by mělo být jedno, jestli jsi k tomu těhotná nebo ne. I v těhotenství se marodí „s něčím jiným“ - s angínou, zlomenou nohou… a neřeší to gynekolog, protože to s průběhem těhotenství nemá nic společného. Ale opravdu bych počítala s tím, že se v tom pojišťovna bude hodně hrabat a udělá vše možné proto, aby vyplácet nemusela.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >