Jsem těhotná, přítel mě nutí na potrat

Anonymní
22.1.20 21:18

Jsem těhotna, přítel mě nutí na potrat

Zdravím, bohužel už nemám moc sílu a nevím co mám dělat a jak se rozhodnout.. Zkráceně zkusím popsat situaci.. Jsem bez práce je mi 21 let s přítelem jsem přes rok a minulý týden jsem zjistila že jsem těhotná i když jsem měla za to že nebudu moct mít nejspíš děti těhotenství mám to potvrzené i od doktora.. Partner ví že miminko chci a že mám problémy se spodkem, měli jsme spolu nějaké problémy, teď jelikož jsem bez prace je to trochu těžší ale vše v pořádku prezivame.. Čeká nás soud ale to si nemyslím že bude tak horké, horší je to že má syna se svojí ex přítelkyni a nic jiného pro něj neexistuje..Jeho reakce že čekám dítě byla okamžitě hledat na internetu jak me cituji ho "toho,, zbavit.. křičí na mě že nejsme zabezpečeny že máme problémy, které se dají podle mě jednoduše vyřešit a mít v pořádku rodinu, už týden ho premlouvam, prosím, brečím a jeho slova jsou ať si vyberu.. že klidně až bude po všem se můžeme pokusit a že mi klidně udělá dvojčata a podobné průpovídky.. Jsem z toho v koncích mě s miminkem by opustil ale u své ex to neudělal a prý už není takový blbec aby opakoval stejnou chybu ale s rozdílem že se mnou chce zůstat a mít v budoucnu rodinu…Dokonce mi řekl že do 3 měsíců ve mě nic není.. Jenže když přistoupím vím že umře i čast mě a už mu nikdy nebudu věřit i když tvrdí jak to bude v pořádku až znovu otěhotním ( což nemůžu vědět jestli vůbec půjde), jenže na druhé straně mám strach že když si mimi necham že to sama nezvládnu v tom směru že mám dům a nebudu schopna v těhotenství i chvíli po něm štípat dřevo a nosit si např uhlí do kotle a zároveň dodržet šestinedělí ani první tři měsíce těhotenství si dávat pozor.. jsem zoufalá jaký je prosím vás na to názor

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4095
22.1.20 21:23

Když od tebe odejde ty sama zvládneš dítě?
Bude tě živit stát a daňový poplatníci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31420
22.1.20 21:23

Antikoncepce nic?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
22.1.20 21:24

Nazor je ten, ze se rozejdete tak jako tak. Bud proto, ze udelas, co on chce ( a ty si to uz naporad budes vycitat), nebo neudelas, dite si nechas, a on stejne odejde. Tj, bud budou nespokojeni dva, nebo jenom on. (A ty s ditetem v cajku). Zapis ho do RL, a at plati na tebe I dite. S vytapenim to bude horsi, co zkusit v hospode za flasku domluvit nastipani dreva do zasoby? A rodice, pribuzne nemas, ze by pomohli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
22.1.20 21:26

Navic, kdy bys mela rodit? V zimnich mesicich asi ne, kdyz si tehotna cerstve…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
22.1.20 21:26

@Burj Chalifa antikoncepci jsem měla dříve způsobila mi komplikace musela jsem ji vysadit když jsem chtěla na tělísko můj gynekolog mi řekl že to nemusím přijmout protože jsem ještě nerodila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4095
22.1.20 21:27

@Vorin
Nejsi anonym

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 21:28

Mě říct partner že se toho mám zbavit tak se v první řadě zbavím partnera, a pokuď se k tomu teďka takhle staví tak on pro rodinu opravdu není a pochybuji že by do budoucna s tebou chtěl rodinu. Miminko bych si nechala kdybych věděla že mám zdravotní problémy a že bych miminko jen tak mít nemohla. Sama sem prošla x vyšetření a sem šťastná že sem po 6 letech otěhotněla a těch pokusů IVF. A nemá ti kdo pomoci, třeba rodina?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5351
22.1.20 21:30

Ahoj, si ještě dost mladá. Nechápu přístup přítele a hlavně jeho reakci 8o
Já na potrat bych v životě nešla!!
Pokud tě chce opustit skrz miminko tak ať táhne! Ukázal se v pravém světle..
Kolik je přítelovi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
22.1.20 21:30

@sahrazad1 o před porodem tak nejde spíše teď jsem v 6 týdnu a čekám na výsledky a občas mě poboliva břicho proto z toho mám strach, nejhorší na tom je že si myslím to samé co vy.. tak jako tak to dopadne špatně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
786
22.1.20 21:31

Nepíšeš situaci kolem. Co třeba rodiče, prarodiče, by nepomohli? Pokud bys měla nějakou takovou pomoc, tak bych se přiklonila k tomu si mimčo nechat. Přeci jen nevíš, jak bys to měla v budoucnu s dětmi, když píšeš že máš problémy. Moc nechápu to, že teď tě nutí jít na potrat a později by ti klidně udělal dvojčata?? Nějakej divnej.
Proč jste se nechránili, když jste na tom tak jak jste? Každopádně bych řekla, že se dřív nebo později stejně rozejdete. Promiň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4560
22.1.20 21:31

Rozhodni se podle sebe a ne podle někoho jiného ;).. V3 štípání dřeva a nošení uhlí bych problém, nějak moc, neviděla.. Předpokládám, ze když jsi minulý týden zjistila, že jsi těhotná, tak se dítě narodí někdy v září a to většinou ještě není potřeba tahat uhláky ;) A dřevo by ti určitě pomohli zařídit třeba kamarádi?? Ale já dřevo štípala i v těhotenství, ač míň, ale me to vždycky bavilo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 21:35

Na to, aby vzniklo něco tak úžasného vždycky musí být dva. Když dítě nechce, tak si přeci měl dát pozor. To že to nejde, neznamená, že se to nějakým zázrakem nepovede.
Asi bych se k tomu postavila čistě prakticky. Pokud je to tvoje možná jediná šance na dítě, budeš s tím schopná žít po celý život?
Barák je tvůj, tedy vyřešit provoz, nebyl by někdo z vesnice, okolí kdo by pomohl? Ať už chlypi v hospodě a nebo třeba kluci na škole, kteří by si rádi vydělali nějakou kačku? A práce, budeš moci nějakou sehnat?
To rozhodnutí je především na tobě, ty se budeš o prcka starat. A co se týče jeho chování, buď bych s ním rychle vyběhla a nebo s ním komunikovala minimálně dokud se nerozhodneš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 21:36

Mysli na sebe. Tohle těhotenství nemusí dopadnout dobře, to nikdy nevíš. V tvém případě už třeba v budoucnu ani neotehotnis. Tak si to promysli. Jistě je teď jen to, že tvůj partner není chlap pro život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
22.1.20 21:36

@Boxer přítel má 3 letého syna za chvíli příteli bude 25 a upřímně také to nechápu jeho ex mu dělá problémy a já jsem hned k ní přirovnávána a další fór na tom je že syn nemusí být ani jeho a ještě k tomu mu schválně vysadila antikoncepci a řekla mu to až když byla těhotná u mě věděl že nic brát nemůžu a upřímně celou dobu si pozor nedával protože jsme byli v domnění že s otěhotněním budu mít problémy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama