Jsem těhotná, přítel si to chce nechat

Anonymní
25.5.20 14:28

Jsem těhotná, přítel si to chce nechat

Ahoj holky, asi chci jen uklidnit a trochu poradit.
V patek jsem na prohlídce u gynekologa zjistila, že jsem 5+3tydnu těhotná, že bych byla mě ani nenapadlo před 3tydny jsem mela krvaceni jako pri ms. Ze trvalo jen par dni me neprekvapilo, myvam ji 3-6 dnu pravidelne. Pokazde jinak dlouho.
Ale rekla jsem to dnes přítelovi, a ten by si miminko chtěl nechat. Já o to úplně nestojím (už syna mám 2,5 roku a on ma z predchoziho vztahu holcicku 1,5 roku, ale byvalka se s nim rozesla ze si nasla nekoho jineho, malou vida a je skvely tata), ale taky vim, ze nemuzu jit jen tak na potrat kdyz on by si to nechat chtel. Co by jste delali vy na mem miste? Nechali by jste si miminko, i kdyz jste ted presvedceni nebo sli na potrat, i kdyz vite ze by to zahybalo vasim vztahem. :nevim: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1934
25.5.20 14:31

No pokud jsi nechtěla další, tak ses měla chránit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10419
25.5.20 14:32

Tak asi ste se nijak nechranili ne? S přítele spolu asi moc dlouho nejste, co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.20 14:35
@mamule42 píše:
No pokud jsi nechtěla další, tak ses měla chránit.

Chránili beru antikoncepci. Ale soudit umim taky.

Jsme spolu pres rok a pul, od doby co byla jeste jeho byvala pritelkyne tehotna. Zacinali jsme spolu par mesicu po tom co se s nim ona rozesla ze ma nekoho jineho.

• Citovat
  • Nahlásit
4165
25.5.20 14:37

Nevim proc jeste nekdo bere antikoncepci kdyz evidentne vubec nefunguje… teda aspon podle toho co ctu na emiminu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.20 14:38
@Kaileee píše:
Nevim proc jeste nekdo bere antikoncepci kdyz evidentne vubec nefunguje… teda aspon podle toho co ctu na emiminu :mrgreen:

Protoze sem nechtela jeste dalsi 😂 😂 :think: ale syn je pres hormonalni telisko, tak se divim ze me to vubec prekvapuje :nevim: :D

• Citovat
  • Nahlásit
19824
25.5.20 14:48

Nikdy bych na potrat nešla, pokud by to nebylo ze zdravotních důvodů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9681
25.5.20 14:49

V klidu bych si večer s přítelem sedla a probrala to. Ještě máte na rozhodnutí čas. Tak aby jste ani jeden rozhodnutí pak někdy nelitoval. Přeci jen je to „problém“ vás obou. Navíc i ty budeš mít čas se z toho šoku taky vzpamatovat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9768
25.5.20 14:52
@Kaileee píše:
Nevim proc jeste nekdo bere antikoncepci kdyz evidentne vubec nefunguje… teda aspon podle toho co ctu na emiminu :mrgreen:

Presne. Tady prakticky kazdy tehotenstvi je pres antikoncepci. Ja si spis myslim, ze ty zensky lzou. Ale nevim proc lzou nam, anonymnim trotlum na netu, lhat maji hlavne doma pritelum a manzelum, kteri to zbasti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33225
25.5.20 14:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky, asi chci jen uklidnit a trochu poradit.
V patek jsem na prohlídce u gynekologa zjistila, že jsem 5+3tydnu těhotná, že bych byla mě ani nenapadlo před 3tydny jsem mela krvaceni jako pri ms. Ze trvalo jen par dni me neprekvapilo, myvam ji 3-6 dnu pravidelne. Pokazde jinak dlouho.
Ale rekla jsem to dnes přítelovi, a ten by si miminko chtěl nechat. Já o to úplně nestojím (už syna mám 2,5 roku a on ma z predchoziho vztahu holcicku 1,5 roku, ale byvalka se s nim rozesla ze si nasla nekoho jineho, malou vida a je skvely tata), ale taky vim, ze nemuzu jit jen tak na potrat kdyz on by si to nechat chtel. Co by jste delali vy na mem miste? Nechali by jste si miminko, i kdyz jste ted presvedceni nebo sli na potrat, i kdyz vite ze by to zahybalo vasim vztahem. :nevim: :zed:

Nechala bych si miminko… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3662
25.5.20 14:56
@Cenarius píše:
Ale nevim proc lzou nam, anonymnim trotlum na netu.

Abychom se všichni rychle dostali přes ty otravné připomínky, že kdo chce sexovat a nechce dítě, má se chránit, a mohli jsme se plnohodnotně ponořit do rozhodování o tom, zda si má anonymka nechat dítě, protože to je přece normální věc, řešit to s internetovým lidem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33225
25.5.20 14:58
@MrsNorris píše:
Abychom se všichni rychle dostali přes ty otravné připomínky, že kdo chce sexovat a nechce dítě, má se chránit, a mohli jsme se plnohodnotně ponořit do rozhodování o tom, zda si má anonymka nechat dítě, protože to je přece normální věc, řešit to s internetovým lidem.

Třeba se očekává hlasování a zítra to zakladatelka sečte a dle toho se rozhodne… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3662
25.5.20 14:59
@free333 píše:
Třeba se očekává hlasování a zítra to zakladatelka sečte a dle toho se rozhodne… :nevim:

Škoda že tu není možnost jednoduše vložit anketu.
Obrázek mimina a vedle palec nahoru, palec dolů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
25.5.20 15:00

Ať ti tady poradíme cokoliv - rozhodnutí je stejně jen na tobě. Ale určitě bych to s přítelem pořádně probrala, řekni mu, jak to cítíš a z jakého důvodu se na další miminko necítíš.
A asi bych zvážila změnu antikoncepce, pokud už dítě nechceš a stala se ti taková „nehoda“ i přes antikoncepci…
Achjo, my si miminko moc přejeme a zatím se nám nedaří :,( a to jsem ani nikdy HA nebrala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
25.5.20 15:00

Hele je to na tobě, chápu, že si se přišla poradit, lae tady narazíš z 80% na rýpalky a doma to s Váma nikdo nevyresi.
Drzim palce at se rozhodnete ke spokojenosti obou :srdce: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat