Jsem těhotná ? příznaky jsou ale nejsem si jistá

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
28.11.21 20:51

Jsem těhotná ? příznaky jsou ale nejsem si jistá

Zdravím holky měla bych takovou prosbu o radu…je mi 20 let a přítelem si přejeme miminko… menší náznaky ( příznaky ) jsou ale nejsem si jistá…mám citlivá prsa jsem stále unavená, často chodím močit a každé ráno mi býva nazvracení… takový " stav" trvá už 14 dnů…test jsem ještě neprovedla bojím se sklamání…s přítelem si přejeme miminko už 9 měsíců a zatím se nepodařilo…proto vás prosím jak to vidíte vy za každou radu budu nesmírně šťastná… 🤰 🌹

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12559
28.11.21 20:53

Udělej si test jestli ti už vynechala menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1243
28.11.21 20:54

Já příznaky neměla snad první měsíc a půl těhotenství.
Bez testu to nezjistíš.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.21 20:55

Děkuji moc 🌹 🤰

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.21 21:10

Rada jediná, udělej si test a budeš vědět víc. Co chceš slyšet, že jsi těhotná? Ano, můžeš být, ale taky ne. Kdy jsi měla poslední MS. Já mám podobné příznaky, když se mi to zpozdí. Moje dcera podobné v rámci PMS.

• Citovat
  • Nahlásit
409
28.11.21 21:26

Já příznaky neměla do konce třetího měsíce, než jsem začala zvracet.. Takže nikdo jiný než test ti výsledek neřekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1684
28.11.21 21:26

To ti řekne jen test a né ženský tady..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27413
28.11.21 21:27

Udělej test, klidně si ty příznaky můžeš vsugerovavat. Víc nevymyslis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6121
28.11.21 21:31

Uf :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Zi-ta
28.11.21 21:50

Zdravím všechny, měla bych na vás dotaz.
S přítelem jsme měli sex 20.11.2021. Bylo to dva dny před plodným obdobím. Vytáhl velmi těsně předtím, než se udělal (takže je tady jistá pravděpodobnost, že mohlo něco ukápnost).
Menstruaci mám dostat až 12.12. ale teď me tři, čtyři dny docela bolí břicho, mám v něm křeče a takovy podivný tlak. Žaludek mám jako na vodě a dost často chodím na malou.
Nějaká možnost, že bych mohla být těhotná asi je, ale jaká? Nevěděla byste mi k tomu některá neco napsat?
Děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
27413
28.11.21 21:53

@Zi-ta spíš máš teď ovulaci, pokud máš mít ms až 12.12. to by odpovídalo časově. Příznaky k těhotenství bys tak brzo určitě neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Zi-ta
28.11.21 21:56

@Kriss Tina díky.

Já jsem totiž nikdy žádné takové ovulační „zážitky“ neměla, tak jsem přemýšlela, co to může být.

• Citovat
  • Nahlásit
25709
28.11.21 22:04

@Maminka514 takovýhle příznaky mám každý měsíc před menses. Paradoxně na začátku těhotenství jsem je neměla. Pokud už ti mešká menses, udělej si test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66446
28.11.21 23:18
@Zi-ta píše:
Zdravím všechny, měla bych na vás dotaz.
S přítelem jsme měli sex 20.11.2021. Bylo to dva dny před plodným obdobím. Vytáhl velmi těsně předtím, než se udělal (takže je tady jistá pravděpodobnost, že mohlo něco ukápnost).
Menstruaci mám dostat až 12.12. ale teď me tři, čtyři dny docela bolí břicho, mám v něm křeče a takovy podivný tlak. Žaludek mám jako na vodě a dost často chodím na malou.
Nějaká možnost, že bych mohla být těhotná asi je, ale jaká? Nevěděla byste mi k tomu některá neco napsat?
Děkuju

Moc se sleduješ.. v tuhle dobu bys žádný příznaky rozhodně neměla. Používejte ochranu a je to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
28.11.21 23:31

Počkej, udělám si kafe a budu vestit z logru…tak to vidím, že těhotenství je možné, pokud s někým spíš bez ochrany. No moje věštění ti potvrdí nebo vyvrati těhotenský test. Teda pokud ti už vynechala ms :roll:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat