Jsem těhotná s bývalým manželem

Anonymní
20.6.21 23:33

Jsem těhotná s bývalým manželem

S bývalým jsme spolu byli deset let a máme spolu sedmiletou dcerku. Jsme teď čerstvě rozvedení. Jednou večer přivedl bývalý manžel dcerku domů a já ho poprosila jestli by mi nepomohl s něčím v domě, protože to měl vždycky na starost on a já si s tím nevěděla rady. No zapovídali jsme se u toho, tak jsem nám pak nalila víno. Byli jsme pak celkem v náladě a dopadlo to tak, že jsme se spolu vyspali. Ex mi ráno řekl, že mě pořád miluje a chtěl by nás zpátky. Já ho odmítla a řekla mu, že jsme se přece nerozváděli jen tak a ví, že to u nás ke konci nefungovalo. Takhle jsme to tak nějak ukončili a fungovalo to. Ex akorát sem tam, když vracel dceru domů, prohodil, že se mu po nás stýská, že bychom to mohli zkusit znovu,.. Myslela jsem si, že v tom mám jasno, ale teď jsem zjistila, že jsem těhotná. Celý den tu přemýšlím co mám teď dělat. Jestli to bývalému manželovi říct a doopravdy to zkusit znovu, nebo trvat na tom, že si miminko nechám, ale vracet se k sobě nebudeme. Nebo jestli jít na potrat.. Ex manželovi taky už bude 50, takže nevím co mi na to vůbec řekne. I když je úžasný táta a naší dceru miluje nejvíc na světě. Zkrátka jsem úplně bezradná a ráda si vyslechnu názor někoho jiného.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4171
20.6.21 23:43

Nevím, jaké jste měli problémy konkrétně, ale pokud to z tvé strany je aspoň trochu možné, asi bych tomu dala šanci, brala bych to jako znamení, že to máme ještě zkusit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.6.21 23:50

Též bych to brala jako znamení.
Pokud se na dítě cítíš, tak si ho nech. A pokud si dokážeš představit, že byste se mohli k sobě vrátit, tak asi není co řešit. Také jde o to, jaké jste měli problémy a proč došlo k rozvodu.. Určitě bych se nerozhodovala sama a tuto skutečnost s ním konzultovala. Sama uvidíš, jak se k tomu postaví. A pokud je to úžasný táta jak uvádíš, stále by se k tobě chtěl vrátit a tebe i dceru miluje, tak snad není co řešit. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
88
20.6.21 23:59

A co ty? Cítíš k němu něco? Jestli nikoho momentálně nemáš a city tam jsou, tak se můžete k sobě na zkoušku vrátit zatím bez svatby a zkusit to. Samozřejmě dost záleží i na důvodu, proč jste šly od sebe, jestli tam ty problémy stále jsou nebo se s tím dá něco dělat. Kdyby to zase nevyšlo, tak půjdete zas od sebe. :think: Dej tomu šanci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3000
21.6.21 00:03
@Anonymní píše:
S bývalým jsme spolu byli deset let a máme spolu sedmiletou dcerku. Jsme teď čerstvě rozvedení. Jednou večer přivedl bývalý manžel dcerku domů a já ho poprosila jestli by mi nepomohl s něčím v domě, protože to měl vždycky na starost on a já si s tím nevěděla rady. No zapovídali jsme se u toho, tak jsem nám pak nalila víno. Byli jsme pak celkem v náladě a dopadlo to tak, že jsme se spolu vyspali. Ex mi ráno řekl, že mě pořád miluje a chtěl by nás zpátky. Já ho odmítla a řekla mu, že jsme se přece nerozváděli jen tak a ví, že to u nás ke konci nefungovalo. Takhle jsme to tak nějak ukončili a fungovalo to. Ex akorát sem tam, když vracel dceru domů, prohodil, že se mu po nás stýská, že bychom to mohli zkusit znovu,.. Myslela jsem si, že v tom mám jasno, ale teď jsem zjistila, že jsem těhotná. Celý den tu přemýšlím co mám teď dělat. Jestli to bývalému manželovi říct a doopravdy to zkusit znovu, nebo trvat na tom, že si miminko nechám, ale vracet se k sobě nebudeme. Nebo jestli jít na potrat.. Ex manželovi taky už bude 50, takže nevím co mi na to vůbec řekne. I když je úžasný táta a naší dceru miluje nejvíc na světě. Zkrátka jsem úplně bezradná a ráda si vyslechnu názor někoho jiného.

Zjevně jste se dokázali rozejít slušně, protivný Ti taky není :mrgreen:, takže bych řekl, že je tam slušná šance, že jste se oba poučili, proč jste spolu nezůstali v prvním kole.

A proč jste se vlastně rozvedli, předpokládám, že rozvod jsi chtěla Ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16021
21.6.21 04:30

Urcite vis, proc jste se rozvedli. Never tomu, ze podruhe to bude jinak. Nebude, casem se vse vrati do stejnych koleji jako pred rozvodem. Sexovat s nekym, s kym nechci zit, je nezodpovedne. No co, uz se to stalo. Rict mu to musis, ma pravo vedet, ze te oplodnil.
Mate dostatek casu popremyslet, jak vas vztah vyresite do budoucna :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32934
21.6.21 04:58
@darekp píše:
Nevím, jaké jste měli problémy konkrétně, ale pokud to z tvé strany je aspoň trochu možné, asi bych tomu dala šanci, brala bych to jako znamení, že to máme ještě zkusit ;)

Jaké znamení? Nalila víno a on si nevzal kondom. To je celé. On by to vědět měl, ale vracet se kvůli tomu k němu? Holt bude platit alíky na děti dvě. Že radši jen nespravoval :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
21.6.21 05:20

No, tak hodně záleží na důvodu, proč jste se rozvedli. Každopadně, když jste spolu spali, tak asi nebudete úplně rozdělená dvojka. Já bych mu dala druhou šanci a miminko si nechala. Odejit od něj můžete vždycky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25231
21.6.21 06:42

Můžeš mu to neříct a jít na potrat.
Můžeš mu to říct a jít na potrat.
Nemusíš jít na potrat a tvrdit, že to není jeho(ale pokud mu bude dítě podobné, tak si asi spočítá, že 1+1)
Já osobně bych mu to řekla a asi to zkusila. Vyvarovala se chyb, které vedli k rozvodu a o to samé požádala i jeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6702
21.6.21 06:46

Mám pocit, že někdy se fakt lidi rozvádějí při každé kravině a nestojí jim za snahu ani společné dítě.
Kdybyste se rozvedli kvůli vážným nepřekonatelným rozdílům, tak spolu nepijete víno a nespíte. :roll:
Pokud bych nešla na potrat, tak bych se samozřejmě k ex vrátila, protože děti mají právo vyrůstat se svým tátou, když to jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
21.6.21 07:05

Tak zalezi taky, proc jste se rozvedli. Na necem se da pracovat lip, treba na odlisnem traveni casu, spatne komunikaci. Na necem bych nepracovala a zdrhala - alkohol, nasili…

Asi bych to zkusila s podminkou parove terapie a mimco si nechala. Ale ja, co mam deti, bych potrat nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
21.6.21 07:21

Co ma kdo z toho, ze prca s ex partnery? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
672
21.6.21 07:23

Brala bych to jako znamení a dala tomu ještě šanci. Brát se znovu nemusíte a rozejít se můžete vždycky. Pokud to dítě teda nechceš dát pryč…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
672
21.6.21 07:24

@Pavlik Morozov lepší s někým kdo ví co máš rád, než s nikým :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
474
21.6.21 07:24

@Pavlik Morozov to je snad ještě horší než sex s budoucímu nebo současnými co :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat