Jsem těhotná s druhým dítětem a sama

Anonymní
4.12.19 13:06

Jsem těhotná s druhým dítětem a sama

Dobrý den,
Už to budou dva měsíce co jsem zjistila že přítel a otec děti má on-line “vztah” s někým jiným, údajně se s ni nestýkal ale její polonahe fotky mi naznačovaly jinak. Tak jsem mu zabalila věci a šel. Nebudu lhát lituji toho jak nejvíc to jde. Asi dva týdny po tom už u ni bydlel a všechno, jako by jsme pro nej přestali existovat, za synem se přijde podívat zhruba 3× týdne na hodinu a ja jsem k tomu všemu ještě ve 33tt. Tak moc se změnil. Ještě si se mnou hraje tak ze mi jakoby dává porad nějaké naděje, přitahuje si mě blízko k obličeji a naváže oční kontakt a pak z ničeho nic řekne ze si brzo přijde pro zbytek věci. Už nevím co mám dělat

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

175
4.12.19 13:08

Zmetek 8o dobře si udělala. No nic! Alimenty na děti a brzo najdeš lepšího :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 13:12

@Hedvikaaa on nikdy takový nebyl, ja už fakt nevím co si myslet, jsem z toho úplně na prášky. Žijeme v zahraničí takže kolem sebe ani nikoho nemám, jen jeho rodinu která mě podporuje.

• Nahlásit
  • Citovat
4.12.19 13:38

Fuj, tohle je čuňačina nejvyššího kalibru zahejbat, když je partnerka těhotná. Udělala jsi dobře. Nebude to snadné se 2 dětmi, ale určitě to nějak zvládnete :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21456
4.12.19 13:49
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Už to budou dva měsíce co jsem zjistila že přítel a otec děti má on-line “vztah” s někým jiným, údajně se s ni nestýkal ale její polonahe fotky mi naznačovaly jinak. Tak jsem mu zabalila věci a šel. Nebudu lhát lituji toho jak nejvíc to jde. Asi dva týdny po tom už u ni bydlel a všechno, jako by jsme pro nej přestali existovat, za synem se přijde podívat zhruba 3× týdne na hodinu a ja jsem k tomu všemu ještě ve 33tt. Tak moc se změnil. Ještě si se mnou hraje tak ze mi jakoby dává porad nějaké naděje, přitahuje si mě blízko k obličeji a naváže oční kontakt a pak z ničeho nic řekne ze si brzo přijde pro zbytek věci. Už nevím co mám dělat

Chlap, který si začne něco s jinou v době těhotenství, je ha.jz. Nevím, jakou krizi jste měli, že tohle udělal, nebo je jen neskutečně blbý, ale doufám, že mu aspoň na ty dvě děti napaří vysoké alimenty. Aby nastávající dívka viděla, kam tečou zdroje, když si začne s taťkou od rodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7712
4.12.19 13:54

Zmetek je to. A já jako žena si nedovedu představit, že bych si k sobě nastěhovala týpka s těhotnou ženou a malým dítětem. Nemohla bych se podívat ani do zrcadla, pokud bych tedy tuto informaci znala. Teď to vypadá hrozně, ale jednou to budeš vidět jinýma očima. Klidně můžeš najít k sobě i dětem časem fajn partnera a také se klidně může stát, že se k sobě vrátíte. Nebyli byste první ani poslední. Ale tou variantou návratu nežij, utrápila byses. Je chyba, žes ho vyhodila, moc jsi mu to usnadnila, chlapci. Moc na tebe myslím. Ty děti zato stojí. Bude líp. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1799
4.12.19 13:56

V zahraničí budeš vyřizovat i alimenty? no to bude krušné… rodit budeš tam?
neplaz se před ním a nečekej.. bydlí už u ní, tím by to pro mne haslo.. naštěstí tě podpoří snad tedy jeho rodiče.. vše v klidu promysli, peníze, bydlení, propočítej jak vše zvládneš a už si chystej návrhy k soudu dle práva dané země.. abys to měla hned po porodu už nachystané, připravené a jen to odešleš..
zpět do ČR se vracet nechceš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 14:01

Byli jsme zasnoubení, víceméně jsme žádnou krizi ve vztahu neměli, nic na čem by se nedalo pracovat. Ano ona o tom věděla. Zarazí mě jen jeho chování, jak se ke mě chová když je tady. Proste jakoby se nic nedělo, jakoby mi chtěl pomotat hlavu víc než už ji pomotanou mám. Na jednu stranu bych ho chtěla hrozne moc zpátky a má druhou stranu ho nechci ani vidět… už se nemůžu dočkat až bude po svátcích…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.12.19 14:08

@Lucy75 zase přes soud to táhnout nechci a do ČR zpátky taky ne, nakonec porad je to otec děti a on špatný otec nikdy nebyl. Byli jsme pro nej vším až najednou tohle.

• Nahlásit
  • Citovat
1799
4.12.19 14:10

Cože??? jak jako nechci přes soud?? to si děláš, děvče, asi srandu, ne??
Bez soudního rozhodnutí bude výživné de facto nevymahatelné, ty skončíš bez peněz s jeho dvěma dětma a ještě po něm toužíš…
chápu, že jsi plná bolesti a hormonů, ale vem rozum do hrsti, a nebuď blbá…
edit : ještě se nabízí otázka, jelikož jste nesezdaní (v manželství by jeho otcovství vzniklo automaticky), zda ti vůbec podepíše otcovství do rodného listu… tohle bude ještě zajímavý příběh… Měla bys sis opravdu udělat jasný rozumný plán co a jak bude, co zvládneš z čeho uhradit (máš úspory?), kde s dětmi přesně budeš, zda zvládneš sama platit bydlení apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 14:20

@Lucy75 naštěstí tohle všechno (přídavky, bydlení atd.) už mám vyřízené. Zatím se i k nenarozenemu dítěti hlásí, pokud přestane mít zájem jsem rozhodla se vrátit zpět do ČR.

• Nahlásit
  • Citovat
4.12.19 17:11
@Anonymní píše:
@Lucy75 naštěstí tohle všechno (přídavky, bydlení atd.) už mám vyřízené. Zatím se i k nenarozenemu dítěti hlásí, pokud přestane mít zájem jsem rozhodla se vrátit zpět do ČR.

To se bohužel nemůžeš jen tak vrátit (bez souhlasu otce děti), mohla by ses dopustit únosu, i když s vámi otec nežije. A buď ráda, žes ho vyhodila - chlap co opustí malé a nenarozené dítě kvůli jiné ženské, tj. vpodstate že svého rozmaru, není člověk s který by Ti kdy byl oporou. I když to bude bolet, tak bych doporučila mu vystěhovat zbytek jeho veci, když není schopný si je odnést sám - už jenom to, že se snaží udržet si zadní vrátka a „dává“ Ti naději, je dost hnusný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 17:26

@uživatel2
Ano ze jen tak odjet nemůžu to vím, kdyby se přestal starat bylo by u soudu jednodušší ale dostat povolení. Je to hrozne těžké, vědět ze budu na všechno sama, mám strach jak zvládnu malého 2 roky dohromady s novorozencem.

• Nahlásit
  • Citovat
4.12.19 17:42
@Anonymní píše:
@uživatel2
Ano ze jen tak odjet nemůžu to vím, kdyby se přestal starat bylo by u soudu jednodušší ale dostat povolení. Je to hrozne těžké, vědět ze budu na všechno sama, mám strach jak zvládnu malého 2 roky dohromady s novorozencem.

Budeš to mít hodně těžký, to jo :( Když nic jiného, tak věřím že děti Ti budou dělat radost a časem bude urcite líp. A dobrý je, že nemusíš řešit bydlení a snad ani ne tolik peníze, každopádně výživné na děti a Tebe ze strany otce bych určitě řešila - s penězi to budeš mít výrazně jednodušší než bez nich. Hodně štěstí!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 17:56

@uživatel2 všichni si mysli ze on se po porodu bude chtít vrátit, ja si to nemyslím a prave tak nějak proto se pripravuju na to ze budu sama. Malý od té doby co odešel tak hrozne dospěl, byl docela divoké dítě a teď je to klidas a pohodar, který se i zda těší na brachu. Ja už se nemůžu dočkat až porodim a vrátím se tak nějak do normálu. Jak jsem psala výše jeho mamka mi je hroznou oporou, bez ni bych to nezvládla vubec

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama