Jsem těhotná - sama a dvě děti už mám

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.1.22 08:57

Jsem těhotná - sama a dvě děti už mám

Hezký den…
Omlouvám se za anonymní příspěvek ale je to velmi soukromé.
Je mi 35 let, jsem rozvedená a po 14 letém manželství mám v péči dva syny (13 a 7 let)
Po 7 měsících „chození“ s přítelem (33 let, bezdětný) jsem zjistila že jsem těhotná. Ano, samozřejmě jsme dospělí a zodpovědní za naše činy ale stalo se. Řeším co dál. Další děti už jsem nechtěla, syny jsem měla relativně mladá a konečně trochu odrostli.
Jde o to že vztah - nevztah s otcem dítěte nebyl funkční nikdy a rozešli jsme se. Časem jsem zjistila že za to mohou drogy, kdy přiznal že je 10 let závislý na pervitinu. Sice celý život pracuje, nemá dluhy ale jeho psychika je zničena, hodnoty v životě žádné, emočně je to prázdná troska která neumí mít ráda nikoho pouze sebe, nemá žádnou empatii ani cit. Dokáže říct strašné věci. Rozhodně s ním nechci žít a vychovávat dítě. Řeším co dál… on dítě chce… Já ne protože mám strach že zničí život mě i synům a také miminku. Byla jsem rozhodnutá že půjdu teď 20.1. na chemický potrat jsem teprve ve 4 TT ale stále ve mě hlodá i ta lidskost a mateřský pub že bych si dítě nechala a byla sama, otce nezapsala, nechtěla výživné a časem třeba našla jiného fajn chlapa…
Jenže mám strach co otec, je nevyzpytatelny, zlý, jeden den mě miluje x druhý nesnáší. Samozřejmě mu nevěřím ani slovo, slibuje hory doly jak se změní ale nezmění se nikdy, léčit se nechtěl, ve finále ze mě udělal narkomana a lhářku. Nebude se o své dítě starat ani finančně pomáhat, ještě ho bude morálně ohrožovat.
Ani nevím co chci tady slyšet. Možná jen podporu že ukončit těhotenství je správná volba…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4343
18.1.22 09:00

Nemít dítě s psychicky narušeným feťákem je rozhodně správná volba…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7776
18.1.22 09:02

Ano, šla bych na potrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1586
18.1.22 09:05

Šla bych na potrat. Nikdy nevíš, kdy mu rupne v bedně a mohl by se chtít s dítětem vídat. To by si to dítě nezasloužilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32806
18.1.22 09:07

Potrat, jednoznačně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28777
18.1.22 09:07

Šla bych na potrat, ono i když ho nezapíšeš, tak on se může nechat zapsat sám soudně a už se ho nikdy nezbavíš. Jsi v úplném začátku, dostaneš tabletku a bude to jakoby se nic nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15622
18.1.22 09:08

Vůbec mu nevěř, v tomto případě bych asi volila interrupci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4505
18.1.22 09:09

Taky bych šla na potrat, není co řešit. Bala bych se, že bude dítě nemocný, jestli on takhle dlouho fetuje, že to bude mít v sobě, sklony k drogám. Že bys zničila život sobě budiž, tvoje volba, ale sama píšeš, že bys ho zničila i synům a to přeci nejde. Šla bych na potrat a nevyčítala si to. Jemu bych to ale neřekla, řekla bych mu jen, že dle doktora to odešlo samo a hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12849
18.1.22 09:09

Ano, je to správná volba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3713
18.1.22 09:13

„mateřský pub že bych si dítě nechala a byla sama, otce nezapsala, nechtěla výživné a časem třeba našla jiného fajn chlapa…“…jenze o tom nerozhodujes jenom ty…kdyz bude o dite stat, klidne se s tebou bude soudit a vyhraje, plus babicka, deda z jeho strany, dite se te bude na tatu ptat… neni to zadne lehke rozhodovani, ale moznosti jsou spis jen dve, preruseni tehu, nebo pocitat s ditetem a vsim, co k tomu patri, vcetne otce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23554
18.1.22 09:15

Já jsem proti potratům, ne nijak fanaticky, ale vím, co jeden potrat udělal s mou psychikou. No nic
Ale v tomto případě bych taky zvolila tohle řešení, nikdy bych nechtěla dítě s feťákem, příšerná zkušenost v bližší rodině. To bych fakt nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2617
18.1.22 09:17

Ano, potrat je rozhodně správná volba. Nechceš být pak ve spojení celý život s někým takovým. Chápu ten mateřský pud, ale taky bys měla mít nějaký pud vůči svým synům, kteří by pak mohli taky solidně trpět. A to nemluvím o dítěti, přes které by se ti takový chlap mohl solidně mstít. Taky by pak mohlo mít obrovské psychické problémy, kdyby mělo otce jako je on. Navíc sklony k závislostem se dědí, takže asi tak.
Přestaň nad tím moc přemýšlet, běž na potrat a utni kontakt s tím člověkem. Uděláš velkou službu jak sobě, tak svým dětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11538
18.1.22 09:20

Myslím že odpověď znáš sama :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4169
18.1.22 09:22

Ano, udeláš správně pro sebe i své děti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19823
18.1.22 09:28

Potrat jednoznacne. Predstav si, ze by se nedejboze chtel starat a ty si musela trnout, co bude vyvadet pod vlivem, kdyz je dite u nej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat