Vynechaná menstruace 3 měsíce

Anonymní
26.10.20 11:28

Jsem těhotná?! to snad ne

Ahoj,
máme dost velký problém.
Mému klukovi je 17 let a mně je 15.
I přesto že jsme si dávali pozor nám praskl kondom a já už jsem to 3 měsíce nedostala, těhotenský test mi vyšel 3× pozitivně.
Naši rodiče by nás zabili kdyby to zjistili.
Jsem psychicky úplně nadně.
Nevím co mám dělat.
Nemohla bych jít třeba na potrat bez souhlasu rodičů?
Poraďte prosím.
Děkuji :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.10.20 11:31

No jestli jsi už ve 3 měsíci tak potrat není možný. To ti nepřišlo divné už první měsíc co vynechala MS? Potrat se dělá jen do konce 12 týdnu těhotenství…

• Citovat
  • Nahlásit
3913
26.10.20 11:33

Holka, obávám se, že když jsi to už třikrát nedostala, bude na potrat pozdě. Ten je možné provést do 12. týdne, počítá se to od poslední menstruace. Tak si to odečti…

Rodičům to asi budeš muset říct, sami se 17letým přítelem si s tím nejspíš neporadíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19644
26.10.20 11:34

No jestli uz jsi to nedostala 3 cykly, tak bude na potrat pozde. A bez rodicu nemuzes nikam. Seber odvahu a bez to rict mamce, cim driv, tim lip. Kdy jsi přesně mela posledni ms?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
26.10.20 11:35

No děvče myslím, že potrat už nestíháš pokud jsi to už 3 měsíce nedostala a každopádně v tvém věku o tom rodiče informováni být musí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
26.10.20 11:38

Dostala ses do velkého průseru. Roztržený kondom a vynechání menstruace je nutné řešit ihned a na nic nečekat. Pro zkušená děvčata je potrat samozřejmé řešení. Ovšem potraty jsou povoleny jen do 12 týdnů od poslední menstruace! Tuto lhůtu jsi zřejmě promeškala, takže se připrav na to, že budeš muset rodit a také rodiče se s tím budou muset smířit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14157
26.10.20 11:38
@Anonymní píše:
Ahoj,
máme dost velký problém.
I přesto že jsme si dávali pozor nám praskl kondom a já už jsem to 3 měsíce nedostala, těhotenský test mi vyšel 3× pozitivně.
Nevím co mám dělat.
Poraďte prosím.
Děkuji :,(

3mesice nemáš ms a neresis to? Kdyz praskl kondom proc sis nekoupila prášek po? Nebo tvůj nabíječ? Proc jste nepoužili mozek? Na potrat je pozdě, tak bud adopce nebo péče o dítě. Chudáci tvoji rodiče

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18794
26.10.20 11:40

Já myslím, že jsi chytrá holka a udělala jsi dobře. Nikomu nic neříkej, rodiče si určitě nevšimnou že jsi těhotná a bude to vyřešený :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
26.10.20 11:42

Vaši vás určitě nezabíjí, ano určitě budou naštvání, ale později se s tím srovnají a raději jim to říct dřív a sami než aby na to přišli později a třeba od někoho cizího. To by jim určitě vadilo mnohem víc. Ted už potrat určitě ne, takže být vámi tak si to odbudu co nejdříve ať zbytek těhotenství můžeš být v klidu a ne se stresovat něčím co stejně donekonečna tutlat nejde. Nejste ani první ani poslední, mám kamarádku která taky otěhotněla v 15 letech tenkrát utíkala ze strachu z rodičů z domu a nakonec se vlastně nic nestalo, rodiče se s tím srovnali a pak byli hodně nápomocni. Takže neváhej a čím dřív to řekneš tím dřív budeš mít aspoňon tohle za sebou a můžete řešit co bude dál až se mimco narodí. Drzim palce a určitě to není konec světa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
26.10.20 11:42

Jo holka, za blbost se platí… A to máte dneska všichni k ruce přilepenej mobil, ale hodit do googlu „co dělat když praskne kondom“ to je děsná makačka co? Už ti tu bylo napsáno, že jsi bohužel promeškala všechny příležitosti, takže mazej za rodiči a přiznej se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 11:44

Proto by děti neměly mít sex, když jsou nezodpovědní. Nevěřím ani tomu výmyslu jako prasklý kondom. Kondom používám s přítelem už roky a nikdy neprasknul nebo se nevyvléknul. Ještě k tomu 3 měsíce čekat jako co se asi stane. Já bych s tím hned šla za mamkou aby mi poradila. Těhotenství není jen tak, že se přeruší kdy se ti zamane. Fakt je mi líto tvých rodičů, oni Vás budou muset financovat, starat se a pomáhat s miminkem. Pro info, mimino není jako panenka, že se nakrmí přebalí a je v klidu. Některé děti celé noci nespí, pláčou i x hodin v kuse, po porodu je šestinedělí které je pro mnohé ženy náročné, někdy i víc jako porod. Jsem zvědavá jak to chcete zvládnout.

• Citovat
  • Nahlásit
8210
26.10.20 11:46

Troll. Kdyby to byla pravda, řešila by to už dávno. Teď sem schválně napsala, že už to 3 měsíce nedostala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28994
26.10.20 11:49
@Anonymní píše:
Ahoj,
máme dost velký problém.
Nevím co mám dělat.
Poraďte prosím.
Děkuji :,(

Tak hrála sis na dospělou, měla sex, tak ted si musíš poradit, tzn. říct to rodičům.

Jinak mi to přijde jako Troll, tak blbá ta děcka dnes snad nejsou, aby nevěděla, že po 3 měsících se interrupce nedělá, vygůgleno za minutu… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
26.10.20 11:52
@Anonymní píše:
Proto by děti neměly mít sex, když jsou nezodpovědní. Nevěřím ani tomu výmyslu jako prasklý kondom. Kondom používám s přítelem už roky a nikdy neprasknul nebo se nevyvléknul. Ještě k tomu 3 měsíce čekat jako co se asi stane. Já bych s tím hned šla za mamkou aby mi poradila. Těhotenství není jen tak, že se přeruší kdy se ti zamane. Fakt je mi líto tvých rodičů, oni Vás budou muset financovat, starat se a pomáhat s miminkem. Pro info, mimino není jako panenka, že se nakrmí přebalí a je v klidu. Některé děti celé noci nespí, pláčou i x hodin v kuse, po porodu je šestinedělí které je pro mnohé ženy náročné, někdy i víc jako porod. Jsem zvědavá jak to chcete zvládnout.

Kondom prasknout mohl, nám se stalo, že nám asi 3× prasknul, ale sice to byly durexky, ale kupovaný ve Večerce :D. Ale to už je dávno a brala jsem k tomu ještě anti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8067
26.10.20 12:03

Troll jak vyšitý..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu