Jsem tlustá a tak chodím s o třídu horšími chlapy

Anonymní
26.5.20 23:54

Jsem tlustá a tak chodím s o třídu horšími chlapy

Titulek říká asi vše… strašně bych si přála chodit s někým do koho budu na začátku alespon trošku zamilovaná…zažít vztah, kde je člověk, alespon ze začátku spokojený, nadržený atd.

Ve zkratce je mi 34 let, měřím 164 cm a před rokem jsem měla ještě 124 kg. Zamakala jsem a tedka jsem na 94 kg a cítím se fyzicky už docela fajn.

Nicméně pro veřejnost jsem pořád ještě nechutně tlustá a hlavně pro chlapy, protože většina má ráda štíhlé.

Můj problém není paradoxně ten, že bych byla sama jako některé baculky. Jako né, že by se o mě praly ale občas někdo projeví zájem a občas z toho je více než jedno rande.

Jenže jak se říká " já nejsem jejich liga" né v tom smyslu, že bych já byla pro ně nic moc, ale o ni jsou jak to říct o třídu nebo dvě podemnou.

Jde o to, že prostě tím, že nejsem hubená, tak samozřejmě většina chlapu mě bere jako kamarádku, takže já jsem zásadně zamilovaná do někoho koho nemůžu mít. A zásadně chodím s těmi, kteří mě nebaví. Dokonce jsem si ještě před loni myslela, že jsem lesba, že v žádném vztahu od vejšky jsem nezažila jiskru nebo alespon počáteční zamilovanost aby byla oboustranná… pak mě došlo, že mě trápí tohle. Do někoho se zamiluju, ten mě třeba odmítne s tím, že nejsem jeho typ (= jsi moc tlustá), za chvíli to trošku přebolí, pak někoho potkám, kdo zase není muj typ, ale tím, že jsem sama, tak pak kývnu a za čas zjistím, že je to o ničem…

Přitom ti chlapy do kterých jsem zamilovaná nejsou žádní modelové, bohatí atd… prostě normálně fajn chlapy. Problém je asi v tom, že jsem prostě pořád tlustá a dokud prostě nebudu mít na svoji výšku já nevím 53 kg, tak nebudu pro chlapy do kterých se zamilovávám dobrá nikdy. Říkala jsem si vydrž holka, hubnutí ti jde, za 2 roky jsi tam, ale zase si uvědomuji co ta povolená kuže, taky nejsem prototyp krásky. Do práce a ven se lehce maluji, nosím ženské oblečení, někdy trošku svudně, ale ne vulgarně, snažím se být celkově upravená a taky třeba v autobuse nesedět s nohama od sebe rozcapená jak ožralej pan táta atd, ale trošku žensky atd, takže si nemyslím, že jsem ztracený typ, na stranu druhou tedka si říkám jestli si to nemaluju atd.

Problém je asi i ve mě, že se zásadně zamilovávám do někoho, koho nemužu mít. Tedka mám od ledna vztah. Fajn chlap. Práci má, není ohyzdnej, je spolehlivej, fajn, dá se s ním bavit, zajímá se jak se mám atd…ale není tam ta jiskra pověstná.

A když tak přemýšlím za poslední dobu takové byli všechny moje vztahy, A nějak nevím co s tím. A jsem tedka smutná, když si uvědomím, že nejspíš fyzicky nikdy nebudu na tom tak, aby se o mě zajímali zajímavý muži, kteří nejsou uplně ohyzdní a nejsou to ztracení případi pomalu…

a vlastně ani nevím co se tímhle příspěvkem snažím říct… snad jen, že mám strach, že zustanu do smrti neštastná…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Katastrofaobecna
27.5.20 00:14

Tohle nebude o váze s nadváhou jsem měla kluka nádherného modela, s nadváhou jsem sbalila manžela, úspěšného manažera. Nebude to spíše někde v hlavě?
Vím, to je hrozný kec, co jako s tím?
Já jsem si nikdy nepřipouštěla, že bych s tím měla mít problém, nikdy mě ani nenapadlo, že bych neměla mít chlapa kvůli nadváze a tak jsem si vždy vybírala.

• Nahlásit
  • Citovat
6446
27.5.20 00:22
@Anonymní píše:Problém je asi i ve mě, že se zásadně zamilovávám do někoho, koho nemužu mít. Tedka mám od ledna vztah. Fajn chlap. Práci má, není ohyzdnej, je spolehlivej, fajn, dá se s ním bavit, zajímá se jak se mám atd…ale není tam ta jiskra pověstná.

V čem přesně je tenhle super chlap o dvě třídy níž než ty???

Tam nejde o to, že by se nenašel ani jeden fajn super chlap, kterému se líbí tlustší ženy.
Tam jde o to, že ty se zamiluješ vždy jen do někoho, koho nemůžeš mít. I třeba deb..ila. To v tu chvíli nevidíš, že je třeba nepoužitelný člověk.

Problém bude někde v hlavě. Někde ti tam běží na podvědomí program ve stylu „ten není na tlusté - tak do toho se zamiluju - to zas budu trpět, že to nevyšlo - fuj, tlustoška, to má za to“…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
513
27.5.20 00:35

Jak říkají holky, myslím že ani kdybys zhubla na těch svých vysněných 53, tak ten problém nezmizí.
Jo a 53 to nemám já se svými 164cm ani náhodou :mrgreen: vždy tak 60, teď asi 65..a kdybych chtěla hledat, jakože sice mám dost vysoké nároky, tak bych chvíli hledala, ale stejně bych 100% našla je své spokojenosti. A pro po, vis, kolik je na světě fajn chlapů, co se jim líbí baculky? Neříkej mi, že by se ti žádný z těch statisíců možností nelíbil.
Chlapi to tak neberou. Ženská musí mít hlavně sebevědomí a před nima tyto kecy o nespokojenosti neprovozovat. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24408
27.5.20 00:44

Mozna bych se zamyslela nad tim, ze presne taci jsou tva trida a na lepsi zatim nemáš :jazyk:.A nemyslim to jen diky tve morbidni obezite v mladem veku, kterou oplyvas, ale povahou a pristupem k zivotu celkove.Co vyzarujes, to k sobe pritahujes.Mne na to, v jake jsi pozici, prijdes vybirava jak hrom a naopak shazujes jiny:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1936
27.5.20 01:14

Podle ceho soudis, ze chlapi z “tvoji tridy” o tebe nemaji zajem? Treba o tebe maji zajem zrovna chlapi z tvoji tridy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4089
27.5.20 01:32
@anonymní píše:
Tedka mám od ledna vztah. Fajn chlap. Práci má, není ohyzdnej, je spolehlivej, fajn, dá se s ním bavit, zajímá se jak se mám atd…ale není tam ta jiskra pověstná.

fyzicky nikdy nebudu na tom tak, aby se o mě zajímali zajímavý muži, kteří nejsou uplně ohyzdní a nejsou to ztracení případi pomalu…

…Jenže jak se říká " já nejsem jejich liga" né v tom smyslu, že bych já byla pro ně nic moc, ale o ni jsou jak to říct o třídu nebo dvě podemnou…

Tady @wildcherry to vystihla, netřeba víc dodávat, snad jen, že si v příspěvku dost odporuješ.

A nedá mi to, ale co je teda podle tebe ta tvoje liga, pokud máš za to, že muž se kterým se momentálně vídáš to není, a máš ho tak nejspíš za tebou zmiňovaný, ztracený případ? :nevim:

@wildcherry píše:
Mozna bych se zamyslela nad tim, ze presne taci jsou tva trida a na lepsi zatim nemáš :jazyk:.A nemyslim to jen diky tve morbidni obezite v mladem veku, kterou oplyvas, ale povahou a pristupem k zivotu celkove.Co vyzarujes, to k sobe pritahujes.Mne na to, v jake jsi pozici, prijdes vybirava jak hrom a naopak shazujes jiny:

Příspěvek upraven 27.05.20 v 01:45

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
588
27.5.20 01:39

Tyjo mam momentalne stejnou vysku a o deset kilo min a jako jo, sem tlusta, ted sem uz dlouho doma a pribrala sem ze se necitim ok. Ale nikdy sem nemela problem ze bych musela chodit s nekym kdo se mi nelibi - je o „tridu nize“ nebo tak - chodila sem proste s tema s kterejma sem chtela chodit a oni sr mnou a ty ktery se mi nelibili s tema sem nechodila a zazila sem take odmitnuti ale ani nevim jestli proto, ze sem tlusta… ale je fakt ze manzel muj je takovej kus ze si nekdy rikam jak sem to zvlada sbalit nekoho tsk strasne peknyho ze by si zaslouzil vedle sebe nejakou fakt barbie a ja sem takova jako moc obycejna. Jako sem pri tele ale nikdy sem asi neresila tolik ze sem tlusta. Mozna bys to mela prestat resit co se tyce chlapu, prestat premejslet kdo je jaka trida a proste to nechat plynout a byt s tim s kym se budete mit radi oba dva :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5760
27.5.20 01:52

To nebude o váze, já vždycky byla v té těžší kategorii, moje váha, kdy se cítím ve svém těle super a všechno funguje jak má, je o 10-15 kg výš než optimum pro mou výšku. A nikdy jsem si nemohla stěžovat na nezájem že strany pánské populace, a opravdu to nebyli zoufalci, kvůli kterým by člověk radši přešel na druhý chodník. Nebýt šťastně vdaná, tak bych na většinu pozvání na kávu kývla, protože ti muži prostě vypadali zajímavě. A to i teď když mám ještě o hodně kilo víc než je moje obvyklá váha (nespavost po druhém porodu a když nespím, tak nehubnu, teď jsem vzhůru protože dcerce před hodinou vypadl dudlík a já nemůžu znovu usnout) tak mívám pozvání na rande, nebo tedy měla jsem před coronou, a vždycky mě oslovili kvůli tomu že mám prý krásný úsměv.

Jinak že svého okolí znám velmi málo mužů, v mé věkové kategorii ( přes 30), kteří vyloženě vyžadují od partnerky štíhlost. Teď se s námi bavil kamarád, jeho žena musela že zdravotních důvodů přestat blbnout s jídlem a trochu přibrat a jak si chlapec libuje že konečně má i krásnou manželku, předtím měl jen chytrou, vtipnou a hubenou. A to jeho žena měla normální postavu, žádný kostnatý extrém, teď přibrala 10 kg a je fakt, že jí to sluší. A to on je skoro až metrosexuální chytrý právník, který dělá pro několik bank a ministerstev poradenství a to je mu 34, takže je bedna (svoji pozici si vybudoval od nuly bez jakýchkoli konexí a ještě než měl titul se o něj přetahovalo několik slibných zaměstnavatelů).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3914
27.5.20 04:33

Krom tě jiskry je v těch chlapech něco co bys s nimi měla společného? Například asi nebudeš tip pro sportovně založeného chlapa. Já si taky říkám když se platonicky zamiluji že na něj nemám ale to spíš i stylem života že je moc odlišný…
Možná se i nějak blbě projevuješ. Špatne sebehodnocení z lidí je cítit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
700
27.5.20 04:34

No, co rict. Jsi nemocna, takova obezita uz neni o tom, ze nekdo na rad plnejsi holky, tohle uz neni o vkusu…mas metabolicky syndrom. Spis nez o chlapy bych se zajimala o to, abych tady jeste nejakou dobu vydrzela a nezkolil me infarkt nebo cukrovka. Hubni, jde dosliva o zivot. Bez za odbornikem a az budes mit treba 70 kg, bude to tnakem, ze se zacinas mit treba rada a zacnes i na ty chlapy pusobit lip. Promin, asi je to tvrdy, ale to je jak kdyby tady nekdo napsal, mam anorexii a nikdo me nechce. Urcite bych v tomto pripade neresila, ze dotycnou nekdo nechce-to je az dusledek nemoci, diky jtere se dostala tam, kde je. Dnes spolecnost bere obezitu snad jako snad neco normalniho, kdyz podle statistik name i tlzsty deti, snad dve tretiny dospelych maji problem s nadvahou. Ale v poradku to rozhodne neni a ja bych hubnuti brala primarne jako zachranu zivota.
Ale jsi na dobre ceste, ted ctu ze jsi za posledni rok uz zhubla. Klobouk dolu, chce to jeste ale pokracovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
27.5.20 04:39

Promiň, na 34 let mi to přijde jako trochu omezené uvažování. Fajn, máš nadváhu, znám spousty žen s nadváhou ve spokojeném vztahu se super chlapem, znám ženy s úplně normální postavou, hezké, které taky zatím z různých důvodů neměly štěstí. Co tedy ty můžeš těm zajímavým chlapům nabídnout? Soustředíš se na váhu a zbytek úplně pomíjíš. Máš tak skvělou povahu? Jsi něčím zajímavá? Chytrá, zábavná, schopná? A co přesně čekáš od svého protějšku? Stručný popis nynějšího přítele zní jako ideál pro vážný vztah do budoucna. Nojo, jenže bez jiskry to nejde, on asi každý vztah musí začít jako romantický film nějakou tou pověstnou jiskrou… K tomu mám jedno, můj vztah s manželem žádnou jiskrou nezačal. Myslím, že ani z jedné strany, prostě jsme se poznali, já ho trochu zaujala (jako tehdy každá třetí, kterou potkal). Vzal mě na skleničku, pak znovu, pak na večeři, postupně jsme se do sebe zamilovali. Předtím jsem znala právě tu počáteční zamilovanost, byla jsem z některých chlapů hotová - a tohle přesně nikdy nevydrželo, vždycky to zmizelo s tím, jak jsem toho člověka poznala víc do hloubky. Naopak postupně vybudovaný cit, který stojí na tom, že jsem se zamilovala právě do toho, co jsem poznala během delšího vztahu, se drží už krásných 10 let. Chci říct, že mi očekávání jiskry a velké zamilovanosti hned od začátku připadá asi trochu nedospělé a povrchní, pevné vztahy se budují, nevzniknou lusknutím prstu a vykřesáním kouzelné jiskry - takový vztah se může dost dobře zhroutit při prvním problému.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
318
27.5.20 04:57

To je tak, když jde někdo do vztahu, jen aby nebyl sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
700
27.5.20 05:01

@Bebeluska8 no tak :lol:
Ja jsem treba stejne stara zskladatelka a po prvnim rande d chlapem, kde nepreskocila jiskra, byvh to fakt zabalila. Nedovedu si predstavit, v jakem bych musela byt rozpolozeni, abych to podstoupila znova. Ta jiskra tam ma pomerne silny evolucni a buologicky vyznam, vis. Znaci to i jistou kompatibilitu, ze ti dva budou schopni spolu mit sex. Kdo nema jiskru, tim spis asi na ten sex moc nema s tim druhym chut a to se pak tezko plodi nejake potomstvo. Tvuj nazor, ze proc vyzafuje jiskru, mi prijde spis jsk v te pohadce i kyselych hrozne h. Tim nezpochybnuju, ze v konkretnich pripadech to nakonec muze vyjit a lidi se zamiluji. Ale vetsina pripadu to fakt nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
905
27.5.20 05:08

V čem přesně jsou ti muži o třídu horší?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama