Jsem tlustá když nosím velikost L? + jak okamžitě zhubnout do M?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 17:15
Jsem tlustá když nosím velikost L? + jak okamžitě zhubnout do M?

Ahoj. Donedávna jsem byla přesvědčená že mám normální postavu a váhu. BMI mám v pohodě. Měřím 175 a vážím 73 kg. Což se mi zdá normální. V obchodě jsem si vždycky kupovala velikost L. Myslela jsem že je to jen písmeno a vůbec jsem nevěděla co ta zkratka znamená. Jenže nedávno asi před měsícem jsem byla v obchodě a tričky. Tam ta velikost byla napsána slovně. Small- malý, medium-stredni, large- velký,… zeptala jsem se prodavačky co to je za označení že to vidím poprvé. Ona se pousmála a říkala že to je obvyklé číslování velikostí. Já jsem říkala že znám jen S, M, L,. a 38, 40, a tak. Ona se zasmála a říkala že to jsou zkratky. Že S je small, M medium a L je large. Sáhla jsem tedy po M úplně zděšeně ale bylo mi malé. Pak jsem si v obchodech brala kalhot M, trička M, nic mi nebylo. Když jsem to říkala kamarádkám a příteli tak mi řekli že nejsem tlustá. Stejně si ale připadám strašně. Když se oblékám dívám se na štítky a chce se mi brečet. Nosím teď skoro pořád jen jedny šaty v M a mikinu M. Jsem v tom natěsnaná ale je to medium. Teď ale půjdu zase do školy a tam nemůžu nosit jen jedny šaty. Kdykoliv si ale na sebe to elko navleču připadám si nemožně a tlustě. Zhubnout se snažím od té chvíle co jsem se dozvěděla že nosím velké oblečení ale dole mám jen kilo. Takže nyní mám teda těch 73. Nakoupila jsem si M oblečení ale není mi. Jak mám co nejrychleji zhubnout? Spokojím se s emkem ale large nechci nosit. Je mi 17 let. Do výšky už nerostu. A hlavně- kolik musím vážit abych měla to M? Jak to máte vy? A chci to hlavně rychle. Odmítám chodit v L.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
laducha
Generální žvanilka 21764 příspěvků 02.09.18 17:21

Tvoje starosti na moji hlavu. Ještě existuje XL, XXL a jánevímkolikXL. Jsi v pohodě a neblbni.

Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 02.09.18 17:22

Radim ti vyprdni se na cedulky… :zed:

Halamka
Závislačka 3697 příspěvků 02.09.18 17:24

Jestli pro tebe písmenko znamená víc než spokojenost sama se sebou, tak asi musíš ještě dospět. Jen ti poradím, že tímhle honenim se po velikosti M a neustálým obtěžováním dotazy typu „nejsem tlustá“ otravis okolí.
Odstrihni cedulky a buď v klidu.

vendulaaa
Závislačka 4900 příspěvků 02.09.18 17:24

O písmenkách to přece není. Každý ty velikosti šije jinak. Tak běž do Takka, tam to bude jejich S…

rozand
Závislačka 3457 příspěvků 02.09.18 17:25

Narvaná v M budeš vypadat mnohem tlustší než v L, které ti sedí :).

Aladinka
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 02.09.18 17:26

Šmankote, neblázni!!! Jsi normální zdravá holka a rozhodí tě nějaké písmenko??? Mávni nad tím rukou, usměj se a řekni si, jaké je štěstí, že si můžeš nakoupit oblečení čísla L, někteří si to dovolit nemohou. Vem přítele zajdi si s ním na procházku a neřeš blbý písmena. Na to je je život příliš krásný a příliš krátký! :*

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 17:27

No já mám ale bohužel L téměř všude. Ale do toho Takka se teda podívám. Problém je že tady kde bydlím není. A v Ostravě Karolíně taky už ne. Ale zkusím se podívat do avionu. S bych si koupila hned…

Medičkaa
Kecalka 154 příspěvků 5 inzerátů 02.09.18 17:27

Řešíš blbiny… doteď jsi se sebou byla spokojená tak se přece nebudeš stresovat kvůli písmenku na cedulce u trička! pritel je s tebou take spokojený tak to neřeš :)

Michalka80
Kelišová 5972 příspěvků 02.09.18 17:28

Prosim te, je to jen blby oznaceni obleceni. Nic nevypovida o tvoji postave. A velmi se to lisi. Hele, ja trebas v C a A kupovala vel.S, to same v Lidlu, taky S, no ale treba v Zara vel.L, v Takku vel. M a v Benettonu snad XL… atd. Zalezi na tom, jak to obleceni sijou. Tak nakupuj v Lidlu a C A, tam se vejdes do M, v Lidlu i do S a budes spokojena :palec: :mavam:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6071 příspěvků 02.09.18 17:28

Záleží na typu postavy, střihu toho co nosíš a spoustě faktorů… Moje máma váží ani ne 50 kilo, ale má větší hrudník a L nosí taky :nevim: kolikrát ani to číslování neodpovídá… Pokud chceš nosit M tak se jukni třeba do lidlu, tam oblečení odpovídá vetsinou o číslo víc než se píše , takže když si tam koupíš M máš to jako L z jiného krámu, já u nich kolikrát plavu i v XS :mrgreen: zrovna v tom lidlu můžu nakupovat v dětském, normálně mám tak S ale tam se vejdu úplně v pohodě do dětské 140 :lol:

Jambik
Povídálka 25 příspěvků 02.09.18 17:29

A co budeš dělat když od jedné značky ti bude M a od druhé značky se do ní nevejdeš :mrgreen: příklad Orsay a H&M. Přestaň si s tím lámat hlavu. Váhu máš akorát. Soustřeď se na školu a ne na blbosti. Můj chlap říká že ženská má mít zadek a ne chrastit kostma. :lol:

ka2ka
Extra třída :D 13151 příspěvků 02.09.18 17:31

pane bože :zed: a prodavačka ti už nevysvětlila že každý výrobce má tu velikost trochu jinak? u někoho ti bude M u jiného XL

Michalka80
Kelišová 5972 příspěvků 02.09.18 17:32
@rozand píše:
Narvaná v M budeš vypadat mnohem tlustší než v L, které ti sedí :).

Presne, nejhorsi je se rvat do mensiho obleceni, ti clovek vypada jeste tlustsi. Rano pred zrcadlem je to dobry, ale jak clovek udela par kroku, tak se vse vybouli, zejmena u mensich kalhot, spicky pekne vylezou… to vypada tluste i ten, kdo nosi S… :nevim:

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 02.09.18 17:37

Já bydlím v Německu,tady jsou obecně velikosti o číslo větší,než v jiných obchodech(proto v Kik,Lidlu a Takko sedí o velikost menší :D ) a do velikosti L se vejdu se 169 cm a 92 kily :lol: . A úplně stejně mi třeba v NewYorker není ani velikost XL. Dám ti nejlepší radu,neřeš velikosti a měř se! Velikost L je jedna z nejvíc rozšířených,proto v ní seženeš nejméně věcí. Když doneseš tři bundy o stejné velikosti,dvě z toho ti budou jinak.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >