Jsem tlusta? Musim zhubnout?

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.5.22 14:33

Jsem tlusta? Musim zhubnout?

Ahoj holky, chci se zeptat na vas nazor. Merim 175 cm, vazim 64 kg. Pres prsa 90 CM, v pasu 75, boky 98. Je mi 31 let.
Jde o to, ze mamka ma porad hloupe kecy, treba dneska… Ze jsem obrovska, krev a mliko a tak podobne. Neni mi to prijemne.
Pro predstavu prikladam foto.
Dekuji za nazory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.5.22 14:35

Foto

• Citovat
  • Nahlásit
17803
5.5.22 14:37

Nejsi ani krev a mliko, natoz tlusta :hug:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28166

Maminka by si měla pořídit brýle. A hlavně starat se o sebe. Máš míry jako modelka skoro, takže fakt nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463

Tak ja myslím že sama víš, že jsi hubená a matka do tebe jen deb.ilne rype. Ale jestli chces teda další názor. Tvoje matka do tebe de.ilne rype. Neřeš. Až zhubnes, Budes od ni poslouchat, ze jsi vychrtlina, že vypadáš hrozne, zelenobile, žádná ženská.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8682

Tvoji mámě bych dala facku. Máš normální postavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12139
5.5.22 14:38
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se zeptat na vas nazor. Merim 175 cm, vazim 64 kg. Pres prsa 90 CM, v pasu 75, boky 98. Je mi 31 let.
Jde o to, ze mamka ma porad hloupe kecy, treba dneska… Ze jsem obrovska, krev a mliko a tak podobne. Neni mi to prijemne.
Pro predstavu prikladam foto.
Dekuji za nazory.

mamka je pitomá, promiň

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24317
5.5.22 14:39

Další, co si tu potřebuje 100× přečíst, jak je hubená :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13933

Tak podle me jsi vylozene hubena v dobrem slova smyslu. Hezky hubena.. krev a mliko vubec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1151

Tvoje máma by zasloužila pár facek. K holce krev a mlíko máš na míle daleko. Jsi hodně hubená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32676
5.5.22 14:41

Máš normální hezkou postavu. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.22 14:42

Holky ja nejsem hubena, ale taky nejsem tlusta. Nechapu proc mamka tohle rika, jo jsem vysoka, mam trochu sirsi ramena, mozna proto se ji zdam byt „velka“. Dneska volala, budu se vdavat tak resime saty a tak, no a rejpala, tohle nemuzu protoze jsem krev a mliko, tamhleto taky ne, ze jsem pry „poradny kus“. Je mi z toho akorat nanic.

• Citovat
  • Nahlásit
29359

Matka k pohledání. Aneb jak z dcery vyrobit anorekticku :roll: nejsi tlustá, nejsi ani krev a mlíko, máš krásnou postavu, pro kterou by spousta ženských zabíjela ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32676

A máš štíhlé nohy. Postava krev a mlíko vypadá jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17803
5.5.22 14:43
@Aletta80 píše:
Tak ja myslím že sama víš, že jsi hubená a matka do tebe jen deb.ilne rype. Ale jestli chces teda další názor. Tvoje matka do tebe de.ilne rype. Neřeš. Až zhubnes, Budes od ni poslouchat, ze jsi vychrtlina, že vypadáš hrozne, zelenobile, žádná ženská.

No jo, jenze takove rypani od rodicu je nejhorsi… Spoluzacka si vypestovala bulimii pote, co ji otec v puberte rekl, ze ma velkej zadek (zadnej nemela :zed: )…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat