Krvácení a přesto těhotná? Poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Roxina
Nováček 3 příspěvky 18.01.19 08:04
Jsem tu nová a potřebovala bych poradit

Ahoj Všem :hug:

Jsem tu nová a potřebovala bych poradit. S přítelem se snažíme o mimi, jsou to již 2 týdny, co jsem nedostala menstruaci, testy jsem si samozřejmě udělala, ale ani jeden nebyl pozitivní. Jde o to, že mně je špatně, mám nateklá prsa a dost mně píchá v podbříšku. Dneska ráno jsem začala krvácet, ale krev je hnědá, ne jako při klasické menstruaci. Příští týden ve středu jdu na gyndu, ale jen jsem se chtěla zeptat, zda to některá z vás také takto měla a byla těhotná? Jsem popravdě trochu zklamaná :(
Děkuji moc♥

Přečtěte si článek: Ebook Ze snažilky maminkou – stáhněte si zdarma

Reakce:
karkarka
Závislačka 3193 příspěvků 18.01.19 08:42

Ridila bych se vysledkem testu.treba se ti rozjizdi menstruace.

Ketris
Echt Kelišová 9811 příspěvků 18.01.19 08:47

No nevim.. tehotenstvi to zrejme nebude, v takovem stadiu bys mela aspon ducha..

Miasofi
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 18.01.19 09:08
@Roxina píše:
Ahoj Všem :hug:Jsem tu nová a potřebovala bych poradit. S přítelem se snažíme o mimi, jsou to již 2 týdny, co jsem nedostala menstruaci, testy jsem si samozřejmě udělala, ale ani jeden nebyl pozitivní. Jde o to, že mně je špatně, mám nateklá prsa a dost mně píchá v podbříšku. Dneska ráno jsem začala krvácet, ale krev je hnědá, ne jako při klasické menstruaci. Příští týden ve středu jdu na gyndu, ale jen jsem se chtěla zeptat, zda to některá z vás také takto měla a byla těhotná? Jsem popravdě trochu zklamaná :(
Děkuji moc:hearts:

Tak dva týdny po vynechání už by měl být na testu více než jen duch. Řekla bych, že si to vsugerováváš a rozjíždí se ti ms.

Anitramm
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 18.01.19 09:10

MS, cysta, cokoliv.. :nevim: Dr.ti řekne.. ;)

Roxina
Nováček 3 příspěvky 18.01.19 09:17
@Miasofi píše:
Tak dva týdny po vynechání už by měl být na testu více než jen duch. Řekla bych, že si to vsugerováváš a rozjíždí se ti ms.

Já jsem se právě na to nijak extra nesoustředila, nechávala jsem tomu volný průběh.. ale je to dost možné, že jsem si to vsugerovala..
Děkuji za odpovedi

Andulinkaa1
Povídálka 32 příspěvků 18.01.19 09:33

Co opožděna ovulace? Může být tohle krvácení zahnízdění teprve…Ale spíš se přikláním k názoru ostatních..

Sasanka jarní
Kecalka 129 příspěvků 18.01.19 11:07

Řiď se testem, ať pak nejsi zklamaná, vyjde to příště :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >