Jsem unavena a je mi zima

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.11.21 16:33

jsem unavena a je mi zima

Ahojky vsem

cim to je ze mi je porad zima a mam ledove ruce i nohy??
jsem doma i oblecena a ty ruce jsou jako led…

Dneska jsem byla u dr praktika na preventivce… stezovala jsem si na to ze jsem zhubla dost 46 kg normalne mam 49 a je mi zima a mam ledove koncetiny a on ze on ma taky ledove ruce.. hmatam mi uzliny i stitnou zlazu a nic a na tu vahu mi taky nic nerekl.. jeste me cekaji odbery nalacno.. a moc… a dal mi zadanku na gastro.. moje vyprazdnovani je trosku do zluta.. a boli me zaludek obcas a kdyz si hmatam brisko tak ho mam tvrde…

Holky muze to byt tim ze jsem dneska malo jedla? nebo ne malo ale nevyvazenou stravu treba?? mela jsem vyvar a pak kureci s ryzi a zeleninou.. bylo tam nejvice ryze (takove zbytky) pak jsem si dala trosku cokosky.. no a pak jsem zacala pocitovat unavu a vnitrni zimu… :(

diky za pripadne rady :) :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
306
30.11.21 16:47

Nejspis mas nizky tlak, takze se ti neprokrvuji koncetiny. Vaha s tim take urcite souvisi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36657
30.11.21 16:57
@Anonymní píše:
Ahojky vsem

cim to je ze mi je porad zima a mam ledove ruce i nohy??
jsem doma i oblecena a ty ruce jsou jako led…

Dneska jsem byla u dr praktika na preventivce… stezovala jsem si na to ze jsem zhubla dost 46 kg normalne mam 49 a je mi zima a mam ledove koncetiny a on ze on ma taky ledove ruce.. hmatam mi uzliny i stitnou zlazu a nic a na tu vahu mi taky nic nerekl.. jeste me cekaji odbery nalacno.. a moc… a dal mi zadanku na gastro.. moje vyprazdnovani je trosku do zluta.. a boli me zaludek obcas a kdyz si hmatam brisko tak ho mam tvrde…

Holky muze to byt tim ze jsem dneska malo jedla? nebo ne malo ale nevyvazenou stravu treba?? mela jsem vyvar a pak kureci s ryzi a zeleninou.. bylo tam nejvice ryze (takove zbytky) pak jsem si dala trosku cokosky.. no a pak jsem zacala pocitovat unavu a vnitrni zimu… :(

diky za pripadne rady :) :srdce:

Zima je ti proto, že máš podváhu, to určitě víš. Pokud teda neměříš 155 cm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8115
30.11.21 16:57

Kolik meris? A takhle malo jis bezne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24052
30.11.21 16:59

Nízký tlak, málo železa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.21 17:05

No mam 160 prave ne snazim se jist porad pravidelne 5X denne

Takze si ted mam vzit nejaky vitaminy nebo co? vim ze s tim zelezem musim opatrne a dr mi meril i tlak a v poradku… a me to na ten obed treba stacilo a necitim se hladova…prave…
no je to divny :D

• Citovat
  • Nahlásit
36657
30.11.21 17:12
@Anonymní píše:
No mam 160 prave ne snazim se jist porad pravidelne 5X denneTakze si ted mam vzit nejaky vitaminy nebo co? vim ze s tim zelezem musim opatrne a dr mi meril i tlak a v poradku… a me to na ten obed treba stacilo a necitim se hladova…prave…
no je to divny :D

No, máš výraznou podváhu, proto máš problémy se zácpou, termoregulací atd.

Podvýživu běžně doprovází srdeční arytmie, anémie, močové kameny, zácpa, řídnutí kostí, bolesti hlavy, svalová slabost, křeče a u dívek také poruchy menstruačního cyklu a plodnosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.21 17:15
@Bábrdl píše:
No, máš výraznou podváhu, proto máš problémy se zácpou, termoregulací atd.Podvýživu běžně doprovází srdeční arytmie, anémie, močové kameny, zácpa, řídnutí kostí, bolesti hlavy, svalová slabost, křeče a u dívek také poruchy menstruačního cyklu a plodnosti

Dobre pokud neco takoveho mam proc mi to ten lekar dneska nerekl? delal mi i ekg srdce a nic… takze fakt nevim jako.. :(

• Citovat
  • Nahlásit
36657
30.11.21 17:19
@Anonymní píše:
Dobre pokud neco takoveho mam proc mi to ten lekar dneska nerekl? delal mi i ekg srdce a nic… takze fakt nevim jako.. :(

160 cm/45 kg, je málo. Přiber pět kilo. Furt budeš štíhlá, ale termoregulace se zlepší.
Proč ti to doktor neřekl nevím, do hlavy mu nevidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.21 17:21
@Bábrdl píše:
160 cm/45 kg, je málo. Přiber pět kilo. Furt budeš štíhlá, ale termoregulace se zlepší.
Proč ti to doktor neřekl nevím, do hlavy mu nevidím.

160 a 46 kg… :( tak ja nevim no.. ale je fakt ze se do jidla nutim.. moc hlad nemam… a nebo kdyz mam tak nemam hned u sebe jidlo.. pak zas prejde a chut mit prestanu…

Bud mam teda neco se zazivanim a nebo nevim cim to je :( ja bych moc rada pribrala ale jako nevim jak… pritom nedelam nic co by me vysilovalo nejak zvlast… moc vydej nemam.. je to divne cele…

• Citovat
  • Nahlásit
8115
30.11.21 17:28

Ty jsi anorekticka a nebo jsi jen tak nezodpovedna sama k sobe?

Jako pokud tohle je vse, co jsi za dnesek snedla, tak je to hruza, pokud takhle jis bezne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.21 17:32
@Jana525 píše:
Ty jsi anorekticka a nebo jsi jen tak nezodpovedna sama k sobe?Jako pokud tohle je vse, co jsi za dnesek snedla, tak je to hruza, pokud takhle jis bezne

ja mela i snidani… okolo 9:30 jsem mela sojove mleko a musli :) a dala jsem si tam cokoladu atak :) no a pak jela k tomu lekari a pak si dala obed :) a ted piju mana drink :) a vecer si davam veceri vetsinou chlebik se sunkou a syrem a nejaky salat… :) nemyslim si ze to je malo… jen proste nemam chut na jine veci no.. a taky nemam chut ani si varit… takze nekdy jim i v praci.. objednavam si jidlo ale ted v posledni dobe si varivam :) jak kdy.. anorekticka nejsem.. to ani nahodou vzdy jsem mela tak 50 kg..

• Citovat
  • Nahlásit
8115
30.11.21 17:35

Aha, no jestli bezne jis tak malo bilkovin a tuku, tak se nedivim. Vubec se mi ta tvoje skladba jidla nelibi.
Na me jis moc cukru a mas chudy jidelnicek na mineraly a vitaminy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.21 17:36
@Anonymní píše:
No mam 160 prave ne snazim se jist porad pravidelne 5X denneTakze si ted mam vzit nejaky vitaminy nebo co? vim ze s tim zelezem musim opatrne a dr mi meril i tlak a v poradku… a me to na ten obed treba stacilo a necitim se hladova…prave…
no je to divny :D

Doposud jsi jedla co?

• Citovat
  • Nahlásit
8115
30.11.21 17:38

Tak jsem se musela podivat, co je to ten mana drink a reknu ti fakt nechutny. Sama chemie a spatny latky.
Kdyby jsi radsi jedla normalni potraviny, treba si udelala domaci vajicka. Ne jen, ze by jsi udelala neco pro sve zdravi, ale jeste by jsi usetrila a nezatezovala zivotni prostredi plastem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat