Jsem unavena a je mi zima

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
30.11.21 17:38
@Jana525 píše:
Aha, no jestli bezne jis tak malo bilkovin a tuku, tak se nedivim. Vubec se mi ta tvoje skladba jidla nelibi.
Na me jis moc cukru a mas chudy jidelnicek na mineraly a vitaminy.

Dobre a co byste mi tedy jeste dalsiho doporucila??

Tuky jim take do jidla si davam jak maslo tak i olivovy olej… ryby jim take..

Mam intoleranci na laktozu a na lepek takze se tomu snazim vyhybat.. v malem mnozstv mi nevadi maslo a zakysana smetana a treba zitny chlebik.

veprove nejim… jinak se nicemu nebranim… ale asi budu muset zvysovat davky.. ocividne to nestaci ale kdyz ja toho najednou moc nesnim no :(

• Citovat
  • Nahlásit
14796
30.11.21 17:39
@Anonymní píše:
ja mela i snidani… okolo 9:30 jsem mela sojove mleko a musli :) a dala jsem si tam cokoladu atak :) no a pak jela k tomu lekari a pak si dala obed :) a ted piju mana drink :) a vecer si davam veceri vetsinou chlebik se sunkou a syrem a nejaky salat… :) nemyslim si ze to je malo… jen proste nemam chut na jine veci no.. a taky nemam chut ani si varit… takze nekdy jim i v praci.. objednavam si jidlo ale ted v posledni dobe si varivam :) jak kdy.. anorekticka nejsem.. to ani nahodou vzdy jsem mela tak 50 kg..

Málo jídla, asi potřebuješ ještě svačiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.21 17:40
@Jana525 píše:
Tak jsem se musela podivat, co je to ten mana drink a reknu ti fakt nechutny. Sama chemie a spatny latky.
Kdyby jsi radsi jedla normalni potraviny, treba si udelala domaci vajicka. Ne jen, ze by jsi udelala neco pro sve zdravi, ale jeste by jsi usetrila a nezatezovala zivotni prostredi plastem.

Kazdy ma jiny nazor na Mana drink a me to chutna a ted se po nem treba citim lepe… a je fakt ze na pevnou stravu nemam vubec chut.. :( a vejce se snazim jist rano… na snidani :) pokud mam cas si to chystat…

• Citovat
  • Nahlásit
2192
30.11.21 17:41

A funkci štítné žlázy máš vyšetřenou? Občas to bývá příčinou velkého úbytku váhy a pocitu zimy :nevim: ostatně jen ty sama víš, jak na tom s tím jídlem jsi. Jestli nejíš za jakýhokoli důvodu, tak je normální že jsi utahaná a je ti kosa a zlepší se to, když trochu přibereš. Jestli jíš normálně, tak hledej příčiny jinde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.21 17:41
@LaPaloma píše:
Málo jídla, asi potřebuješ ještě svačiny.

Jake svaciny mi tedy doporucijes? ja obcas davam jablko nebo banany.. ostatni oboce se snazim rano ke snidani…

• Citovat
  • Nahlásit
8234
30.11.21 17:42

Poradila bych ti resit nejdriv psychiku a nezdravy pristup k jidlu..
Taky nejim lepek a mleko a presto nemam potrebu jist nejaky chemicky srajdy a jim uplne normalni poctivy jidlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.21 17:42
@Pruhovaný_mýval píše:
A funkci štítné žlázy máš vyšetřenou? Občas to bývá příčinou velkého úbytku váhy a pocitu zimy :nevim: ostatně jen ty sama víš, jak na tom s tím jídlem jsi. Jestli nejíš za jakýhokoli důvodu, tak je normální že jsi utahaná a je ti kosa a zlepší se to, když trochu přibereš. Jestli jíš normálně, tak hledej příčiny jinde

Prave ze jsem dneska byla u dr a hmatam mi stitnou zlazu.. a nebavili jsme se o vysetrenim ale je mozne ze pokud tam pujdu na odbery tak to asi udela?? :)

• Citovat
  • Nahlásit
8234
30.11.21 17:43
@Anonymní píše:
Jake svaciny mi tedy doporucijes? ja obcas davam jablko nebo banany.. ostatni oboce se snazim rano ke snidani…

Zase cukr? Potfrebujes protein, vejce, maso a klidne si k tomu muzes dat i kousek jablka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.21 17:45
@Jana525 píše:
Zase cukr? Potfrebujes protein, vejce, maso a klidne si k tomu muzes dat i kousek jablka

Dobra pokusim se vice zahrnout vejce a maso… :) i kdyz to mi jako svacinka neprijde jako nejlepsi napad a na veceri chci lehka jidla.. me pak dost pali zaha atd…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.21 17:47
@Jana525 píše:
Poradila bych ti resit nejdriv psychiku a nezdravy pristup k jidlu..
Taky nejim lepek a mleko a presto nemam potrebu jist nejaky chemicky srajdy a jim uplne normalni poctivy jidlo.

Psychika obcas hapruje to je fakt ale kam se podivas vsude je nejaka chemie.. kazdy jime chemii… :D obcasna chemie prece neuskodi ne??

A s tou psychikou to nemuze byt zas tak vazne abych se nenajedla…

• Citovat
  • Nahlásit
2192
30.11.21 17:47
@Anonymní píše:
Prave ze jsem dneska byla u dr a hmatam mi stitnou zlazu.. a nebavili jsme se o vysetrenim ale je mozne ze pokud tam pujdu na odbery tak to asi udela?? :)

Tak vyšetřením nic nezkazíš. Ale tyhle potíže, o kterých píšeš, můžou být taky způsobený tím, že je venku úplně příšerná kosa a únava může být taky z toho nebo z práce nebo z jiný úplně banální příčiny. Mě byla dnes taky hrozná kláda a jsem výrazně tlustší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.21 17:51
@Pruhovaný_mýval píše:
Tak vyšetřením nic nezkazíš. Ale tyhle potíže, o kterých píšeš, můžou být taky způsobený tím, že je venku úplně příšerná kosa a únava může být taky z toho nebo z práce nebo z jiný úplně banální příčiny. Mě byla dnes taky hrozná kláda a jsem výrazně tlustší

A neboo me napadla jeste jedna vec: ::D

Delala se mi doma nedavno rekostrukce. ma byt 1plus 1 v panelaku no a delala se mi nova kuchyn predsinka a koupelna… no a je fakt ze v obyvaku kde spim je prijemne teplo a kdyz jdu do predsine tak silena zima a v kuchyni take i kdyz topim.. nekde to tam profukuje.. tak jsem dala deku ke vstupnim dverim ale porad to nepomaha… v koupelne je podlahove topeni… a nastaveno na 20 stupnu.. ale i tak tam je kosa… mam udelanou spajzku a jsou tam pruduchy ale zadelane nejakou mrizkou jenom tak je to asi tim… :( nebo pak fakt uz nevim :DDD

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.21 17:57
@Jana525 píše:
Tak jsem se musela podivat, co je to ten mana drink a reknu ti fakt nechutny. Sama chemie a spatny latky.
Kdyby jsi radsi jedla normalni potraviny, treba si udelala domaci vajicka. Ne jen, ze by jsi udelala neco pro sve zdravi, ale jeste by jsi usetrila a nezatezovala zivotni prostredi plastem.

Jeste k te mane.. hledala jsem na netu a zadne spatne recenze jsem nenasla.. nebo ohledne chemie.. kde jsi to prosim te nasla?? asi neumim hledat :( dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
2489
30.11.21 18:00
@Jana525 píše:
Zase cukr? Potfrebujes protein, vejce, maso a klidne si k tomu muzes dat i kousek jablka

Proč by měla jíst maso radši než banán a ovoce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17789
30.11.21 18:09

Sportujes nejak? Na studene ruce/nohy mi pomahal pravidelny sport - nejaky aerobni - beh, spinning, rychle plavani… - zlepsilo se mi celkove prokrveni koncetin, byla jsem otuzilejsi. Jinak Tva strava by asi mohla byt lepsi, ale vzhledem ke dvema potravinovym intolerancim nemas asi opravdu moc jinych moznosti nez pridat to maso, vejce :think:. Nemuze ubytek vahy souviset s nejakymi dietnimi chybami vzhledem k Tvym intolerancim?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat