Jsem unavena a je mi zima

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
30.11.21 18:13
@Anonymní píše:
Dobra pokusim se vice zahrnout vejce a maso… :) i kdyz to mi jako svacinka neprijde jako nejlepsi napad a na veceri chci lehka jidla.. me pak dost pali zaha atd…

Kolik let už máš ty problemy

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.21 18:15
@Hobitka píše:
Sportujes nejak? Na studene ruce/nohy mi pomahal pravidelny sport - nejaky aerobni - beh, spinning, rychle plavani… - zlepsilo se mi celkove prokrveni koncetin, byla jsem otuzilejsi. Jinak Tva strava by asi mohla byt lepsi, ale vzhledem ke dvema potravinovym intolerancim nemas asi opravdu moc jinych moznosti nez pridat to maso, vejce :think:. Nemuze ubytek vahy souviset s nejakymi dietnimi chybami vzhledem k Tvym intolerancim?

Ty jo do bazenu bych nevlezla krome termalu… behani nesnasim.. spinning tak jelikoz mam astrozu v kolenou tak me to spise bolelo kdyz jsem tam byla.. jo par drepu si doma udelam ale vzhledem i memu problemu se zady je to problem trosku.. a chodim akorad tancovat teda chodila jsem ale jelikoz nejsme ocko.. a objevil se tam covid tak ted moc nechodim… ze zkusenosti vim ze po mleku atd jsem mela prujmy a ze treba z rohliku a testovit co meli lepek jsem nemohla jit tyden na zachod.. a tedy ten zitny chleb nebo i jiny kminovy mi moc nevadi.. ale bile pecivo nejim vubec..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.21 18:15
@Anonymní píše:
Kolik let už máš ty problemy

ted asi 14 dni.. :( jinak vzdy 49kg…

• Citovat
  • Nahlásit
17811
30.11.21 19:07

To je pak ale tezky radit :think:. Zduraznila jsi Dr., ze jsi nahle zhubla 3 kg?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.21 19:09
@Hobitka píše:
To je pak ale tezky radit :think:. Zduraznila jsi Dr., ze jsi nahle zhubla 3 kg?

Ano rekla jsem mu ze po tydnu jsem zhubla a ze se mi to nelibi a on na to nic… :(

• Citovat
  • Nahlásit
151
30.11.21 20:23

Já to mám tak od puberty. Přes 15 let. Kromě těhotenství tedy. 164 cm, 48 kg. Studené ruce, nohy. Každou zimu trpím :mrgreen: ať mám jakékoliv boty, dvoje ponožky. Mám ledové nohy. Jsem zimomřivá. Už to dávno neřeším. Dr. na to nikdy nic neřekla. Jen gynekolog kvůli váze pbčas hudroval. Ale časem to vzdal :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6540
30.11.21 20:53

Mě na zimu a únavu výrazně pomohlo železo. Pořád studené ruce, nohy, pořád zima, únava a padání vlasů. Z krve mi vyšla chudokrevnost a po nasazení železa velké zlepšení. Sice mi bývá pořád zima, zimu nesnáším a jsem holt zimomriva, ale nemám už nohy a ruce jak kusy ledu. A únava taky přešla. Železo mi předepsala dr, nějaké silnější bez běžně dostupné v lékárně. Ale pomoci může i to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat