Reklama

Jsem unavená, nejradši bych šla spát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Enmamma
Závislačka 2900 příspěvků 02.10.18 14:25
Jsem unavená, nejradši bych šla spát.

Ahoj holky, jak zvládáte děti a domácnost? Máte doma perfektně naklizeno? Věnujete se dětem? Vyděláváte při tom? A kdy odpočíváte? Nechám se inspirovat. Jsem unavená, nejradši bych šla spát a v kuchyni na mě čeká hora nádobí, v koupelně špinavé prádlo a po bytě lítají rozdivočelé děti. A před chvílí volaly z hygieny, že mi ve výtěru objevili kampylobaktérii a mám vše vydezinfikovat. Asi se picnu. :roll: :mrgreen: Kdo má radu, sem s ní. Díky moc.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Limi123
Závislačka 3298 příspěvků 02.10.18 14:34
@Enmamma píše:
Ahoj holky, jak zvládáte děti a domácnost? Máte doma perfektně naklizeno? Věnujete se dětem? Vyděláváte při tom? A kdy odpočíváte? Nechám se inspirovat. Jsem unavená, nejradši bych šla spát a v kuchyni na mě čeká hora nádobí, v koupelně špinavé prádlo a po bytě lítají rozdivočelé děti. A před chvílí volaly z hygieny, že mi ve výtěru objevili kampylobaktérii a mám vše vydezinfikovat. Asi se picnu. :roll: :mrgreen: Kdo má radu, sem s ní. Díky moc.

Taky jsem unavena, cekam, az usne mladsi a pak dam starsimu tablet a aspon na pul hodinky si zdrimnu. Starsi obvykle spi po obede, tak se take vyspim, ale dnes se spanim stavkuje. Az se vyspim, vyrazime jeste na chvili nekam ven, ted na to nemam silu.

Naklizeno nemam, dnes to ani neplanuji. K veceri budou knedliky s vajickem, knedliky mam od tchyne, tak budu mit hotovo do 10 minut.

Jo a detem se obecne docela venuju a driv jsem i trochu pracovala (25 procent uvazku od roka starsiho), ale ted nemam pro 2 deti vubec zadne hlidani, tak uz nepracuju.

Příspěvek upraven 02.10.18 v 14:35

reny14
Ukecaná baba ;) 2401 příspěvků 02.10.18 14:34

Vydělávám, naklizeno nemám, domácnost moc nezvládám, dětem se moc nevěnuji ve smyslu hraní si s nimi. Odpočívám asi tak 5min. před tím než usnu. Takže tak. Prostě padám na hubu a to mám pouze dvě děti. Nevím jak to dělají mamky s více dětmi. :mrgreen:

Terez001
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 02.10.18 14:36

@Enmamma

Mám dvě děti a taky se občas (častěji :mrgreen: ) tak cítím. Hlavně, když mimino celé dny prořve a já nevím proč. Dvou a půl letý chodí na 2 dopoledne do školky díky bohu za to a líbí se mu tam.
Já si po porodu mladšího pomohla sama (babičky nezájem), že mi chodila paní na úklid, obědy byly ze školy a hotovo.
Naklizeno mám z 80% pořád (jsem blázen do úklidu) a vím, že si to tím sama ztěžuju. Někdy prostě zatnu zuby, dám si redbul, nebo silné kafe a je mi líp. Vím, že až bude práce, bude to horší a obdivuju tyto maminky. Já bych už neměla sílu si ke dvěma dětem doma ještě přivydělávat. Naštětsí manžel vydělá dost, máme vše, co potřebujeme.

JInak camyplobakter mě mrzí, bacha na to. Maso je nejlepší neumývat při vaření a po přípravě taky vše desinfikuju Sanytolem, celou kuchyn pomalu. Maso dělám strašně dlouho, mám z toho bobky.
Přeju rychlé uzdravení :kytka:

Příspěvek upraven 02.10.18 v 14:37

Limi123
Závislačka 3298 příspěvků 02.10.18 14:36

A odpocivam vecer mezi 22.00 kdy usina starsi a pulnoci, kdy jdu spat ja.

Enmamma
Závislačka 2900 příspěvků 02.10.18 14:37

To je tak úžasné, že tu nejste samé dokonalé maminky, já už si totiž připadám neschopná.

Limi123
Závislačka 3298 příspěvků 02.10.18 14:39
@Enmamma píše:
To je tak úžasné, že tu nejste samé dokonalé maminky, já už si totiž připadám neschopná.

Je tu bordel, sedim na zemi v obyvaku, kolem me lita starsi jak nerizena strela, po mne se plazi mladsi a ja jen cekam, az budu moct zalehnout :-D

Starsi zrovna ted hazi ze stolku auticka na ovladani (padaji jak jezdi po tom stolku), i starsi je na stolku. Dnes nemam silu to resit.

JaninaMam
Kecalka 268 příspěvků 02.10.18 14:42

Jednoduse, když odpočívá malá odpocivam ja :lol: úklid Neutece a to jsem taky hodně pedant na to a obědy nestíhám vařit doteď a to jsou malé 2 měsíce, když stihnu je navareno, když ne, tak ma chlap ruce a může si neco nachystat sam, když přijde z prace ;) naštěstí je ten můj chlap skvělý a naprosto chápe, ze to není jednoduche

Monchichik
Závislačka 4710 příspěvků 02.10.18 14:43

Uklízím, když se mi chce, jinak se nedonutím. Odpočívám taky když se mi chce, prostě to nehrotím. Děti už mám teda velké, takže mi tady žádný nepořádek skoro nikdo nedělá, ale netřeba se trápit, že nemáš dokonalou domácnost ;) .

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8034 příspěvků 02.10.18 14:43

Zatím jedno dítě 23m a druhé na cestě 25tt, nevydělávám, naklizeno bych to nenazvala, ale uklízím průběžně (hračky vždy až večer neb přes den to nemá cenu), nejvíc uklízím když manžel dojde z práce a zabaví malého, jinak vše co uklidím in vytahá. Myslím že se mu věnuji víc než dost, každý den dopoledne venku, odpoledne venku, hrajeme si, každou sobotu kurz plavání, víkendy většinou návštěvy babiček apod. Ale jsou dny kdy se mi nic nechce a tak prostě nic nedělám, však nádobí ani prádlo neuteče :)

Limi123
Závislačka 3298 příspěvků 02.10.18 14:43

@Enmamma a vy nemate mycku?

Hadumi
Extra třída :D 13404 příspěvků 02.10.18 14:44

Já jsem dokonalá ;) . Pomáhá mi jít si jednou týdně lehnout fakt brzy, třeba už ve 21 hod.

Monchichik
Závislačka 4710 příspěvků 02.10.18 14:46

@Hadumi Není řeč o tom, že ty nejsi dokonalá ;) . Ale máš v dokonalém stavu i domácnost? :D

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1502 příspěvků 02.10.18 14:47

Mám dvě malé děti, čekám třetí :mrgreen: uklizeno by tu bylo, kdybych je nepustila domů :lol: ale i tak uklízím průběžně, chlap je totiž děsnej pedant na úklid a čistotu :mrgreen: přitom sám dělá jen bordel :lol: vaření obden (zrovna dnes jsem pekla kuře), pečení taky, nejspíš tu všichni mají tasemnici jinak nevim :lol: děti se naštěstí zabaví spolu, starší chodí na půl den do školky.. Pořád se to dá, před otěhotněním jsem i denně cvičila, běhala apod… hodně čtu, fakt hodně 8) čekám co se změní se třetím prckem :think:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1502 příspěvků 02.10.18 14:48
@Hadumi píše:
Já jsem dokonalá ;) . Pomáhá mi jít si jednou týdně lehnout fakt brzy, třeba už ve 21 hod.

To chodím denně :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >