Jsem unavená ze života

Anonymní
14.1.20 10:51

Jsem unavená ze života

Jsem hrozně unavená ze života, vyčerpaná, vysátá. Celý život jen a jen stres, stres a strach o práci, o peníze, trpět nelidské zacházení od nadřízených jenom proto, abych nezůstala bez práce. Práce a plat který stačí tak maximálně na nájem a jídlo. A pořád dokola. Pak výpověď a znova stres a strach jak přežiji. Nejraději bych už nebyla, raději zemřít než takhle žít, peníze ani na dovolenou nemůžu našetřit, protože vždy se doma něco po-s-e-r-e co třeba opravit nebo koupit. Jsem unavená když ráno vstanu, jsem unavená přes den. Mám pocit, že život je jen o práci, stále se honím jako kůň a nic z toho nemám. Bojím se abych neskončila pod mostem, tak musím makat, držet hubu a makat. Co se práce týče, pracuji jenom ve fabrice, na nic víc nemám ani zkušenosti ani školu. Umím anglicky plynule, ale je mi to k prdu, nikdy se mi neozvali. Neozvali se ani z Kauflandu, prý dali přednost jiným uchazečům, česká pošta taky ne, roznos letáků jakbysmet… Nevím kde dělám chybu. A když už práci najdu, tak zase fabrika přes agenturu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1917
14.1.20 11:03

Tak si dodělej nějakou školu co by tě zajímala, kurzy. Zkus si zvýšit kvalifikaci. Poptej se u známých jestli neví o nějaké práci. Dej si v okolí inzerát na doučování angličtiny když mluvíš plyne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23353
14.1.20 11:08

Dobře se vdát :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 11:15

Dobry den,
nevim odkud jste, ale pokud jste z okoli Brna, rada vas doporucim na nektere z mist v nasi firme.
Pracuji v kancelari, jde o komunikaci s opravari, kteri opravuji a instaluji zarizeni po celem USA. Jde pouze o komunikaci s odborniky, ne se zakazniky.
Nastoupila jsem zde pouze po zkusenosti AU PAIR, umim pouze anglicky. Nic jineho.
Mame se tu suprove, nastupni plat jsem mela kolem 32 tis pred 3 lety, Nyni mam nejak 38 000 plus 50% priplatek za nocni smeny, za vikendy, za svatek 100% priplatek.
K tomu dostavame kazde 3 mesice poukazky na wellnes, cestovani, lekarny, fitness ve vysi 30% hrube mesicni mzdy, stravenky 90 Kc na kazdy den, mame 20% slevy v restauracich, ruznych obchodech, prizpivaji nam na firemni nebo jinou skolku pro deti, v pripade nemoci mame nemoc placenou od 1. dne a zamestnavatel nas vzdy doplati do 90%, tak abychom nemeli mene, nez na co jsme zvykli, kdyz je dite nemocne atd.
Samozrejme rocni bonus ve vysi jednohoh platu k tomu.
V pripade karierniho rustu je tu obrovska prilezitost.
Jsem velice spokojena, je to solidni zamestnavatel, pracuje tu kolem 1000 lidi a neustale se rozsirujeme.
Vetsinou muj prijem dela neco kolem 45 000, a to pracuji na zakladni pozici 8 hodin denne 5 dni v tydnu. Mam dvou lete dite, manzel tu pracuje take (na manazerske pozici), nabirame neustale nove lidi, kteri umi plynule anglicky.
Je tu vetsinou nuda, stiham tu v praci jeste studovat a vyrizovat svuj eshop, protoze tu vetsinou neni do ceho pichnout.

Chapu jak jste asi vysata, ale asi je nutne opravdu zmenit praci, jinak se na tom nic nezmeni. Vetsinou se lide boji menit praci, protoze to je dost vystoupeni ze zony alespon nejake jistoty, ale mela byste to udelat. I kdyby to melo znamenat stehovani.
Ve vasi situaci je hodne lidi.

Pokud jste nekde pobliz, napiste mi zpravu.
Pokud ne, poohlednete se po necem v okoli, americkych korporaci je zde po republice nespocet.
U ceskych zamestnavatelu jsem to zabalila.
Potrebujete zmenu a nejakou radost z prace.

:kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1365
14.1.20 11:41

Máš depresi, skoč si k lékaři a nech si napsat antidepresiva, budeš to lépe zvládat. Jinak tě chápu, stres je někdy strašný a je to boj o přežití. Zkus si dodělat školu nebo nějaký kurz. Třeba úplně změnit pole působnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama