Jsem úplně na dně je to normaní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 19:51
Jsem úplně na dně je to normaní?

Zdravím vás holky, vím že tohle je dost ošemetné téma, ale já vlastně ani nevím jak s touto věci naložit kam se obrátit budou mě mít za citlivou ženskou co přehání? Ale k věci asi.. všechno víme co se stalo Marečkovy z Loun každého se to neak dotklo a každý to nedokáže pochopit, jenže mě to vzali opravdu moc, je to tím že mám o rok staršího syna Marka? Každý večer brečím do polštsře když slyším písničku nebo když někdo zavolá ne mého syna jménem proste se rozvrecim s nejde to zastavit, ovlivňuje mě to i v práci.. Zniceho nic si na nej vzpomenu a proste se rozbrečim ale není to jen pláč jako takový ale opravdu takové zoufalství,, přítel si toho všiml a pořad říká ze nejsem normální že to tak prožívam s nebo jen slyším jee už zase řveš? V práci se mě holky ptali zda nemám nějaké problémy když mě pořad vidí uřvanou, žádné článek nečtu nebo to by mě položilo na kolena ještě víc… každý večer si lehnu k synovi a myslím při tom na Marečka a je to pořad dokola už se to táhne tak tři měsíce všichni říkají že jsem citlivka že bych měla přestat ale nejde to ovládat nevím jak to mám ví e popsat truchlim a hodně..Vůbec nevím jak mám s tímto stavem naložit jak se stín mám poprat, vždyť to není normální..Na světě de tohle děje hodně vím to.. Myslíte si ze bych měla vyhledat nějakého doktora popřípadě jakého? Omlouvám se za chyby s preklep ale i tak zase brečím omlouvám se, prosím jen berte to vážně opravdu jsem si prisla pro radu děkuji vám

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Cenarius
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 22.08.19 19:57

Musel jsem si vyhledat o co vubec jde. Jednoduse pro to, ze negativni zpravy prodavaji a proto se jich na nas vsude tolik hrne. A nejjednodussi je to ignorovat.

A ano, pokud takto na to reagujete, tak bezte k lekari, neni to normalni, hrabe vam a potrebujete odbornou pomoc. Presne jak vam rika manzel, drzte se jeho nazoru.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 20:04

@Cenarius víte, já ty články nevyhoedavam ale když to v TV ve zprávách pořad dávali tak to se ovlivnit nedá, a nikdy předním to semnou tak nemávalo když se stalo něco podobného

Mika.ella1
Kecalka 203 příspěvků 22.08.19 20:05

Ja dnes taky cetla nejaky clanek o nem, taky me to vzalo ale spis se ta litost zmenila ve vztek. Zkus to taky premenit v jiny pocit nebo vyhledej psychologa, protoze normalni to neni.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19079 příspěvků 22.08.19 20:07

Ahoj, uprimne si myslim, ze by si mela.Je to uz tvoje aspon druha diskuse ohledne toho chlapecka. Nevim tedy proc tato, rikas, ze clanky atd nectes, ale diskutovat - zakladat o tom diskuse mi prijde jeste horsi.Je mozne, ze tento pripad je pro tebe spoustec, jsi nemocna a odbornik pomuze.Neni to ostuda, ba naopak je to sila, jit a nechat si pomoci, aby se rodine vratila silna zena a matka a ne zena zhroucena doma u detske postylky sveho zdraveho syna! :kytka:

mofiz
Závislačka 2820 příspěvků 4 inzeráty 22.08.19 20:11

Nejsi jen tak náhodou těhotná?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 20:16

@mofiz ne těhotná nejsem

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 20:18

@wildcherry chtěla jsem si popovídat o tom, zda to je normální tak neak jsem doufala že v tom nejsem sama, nechci si povídat o potom co se stalo šle spíše jak se s tím mám poprat :,(

Jana206
Nadpozemská drbna 28589 příspěvků 22.08.19 20:24
@Anonymní píše:
@wildcherry chtěla jsem si popovídat o tom, zda to je normální tak neak jsem doufala že v tom nejsem sama, nechci si povídat o potom co se stalo šle spíše jak se s tím mám poprat :,(

Musíš se naučit to zpracovat. Možná trpis uzkostnou poruchou. Me taky hodně trápí malé deti nemocné nevylecitelnou nemocí, dopravní nehody, vrazdy. Nesmí Ti to ale ovlivňovat život. Na místě by mohl být autogenni trénink, pokud nepomůže, porada s odborníkem.

Jana206
Nadpozemská drbna 28589 příspěvků 22.08.19 20:28

Taky si myslím, že jsou lidé, kteří by ani deti mít neměli. Štve mě, že lidé, kteří chtějí adoptovat dítě nebo se stát pestouny musí prochazet az nesmyslná martyria testů a školení, ale vlastní dítě si může pořídit každá spodina, která je jen trochu plodna. Prijde mi to nespravedlivé a tak to dopadá. Zakladatelko, já Te chápu :kytka: Ale opravdu Ti to nesmí ovlivnovat život, paralyzovat. Tyto věci se dějí a dít budou.

hanka.br.
Generální žvanilka 20484 příspěvků 22.08.19 20:28

Myslím, že bys měla nechat Marečka odpočívat a nerozdmýchávat další miliontou diskuzi na tohle téma. Nechápu, co lidi nutí takové neštěstí pořád rozebírat a šťourat se v takovém neštěstí. Ano, myslím si, že to je jediný důvod, proč jsi tuhle diskuzi založila.

Božislava
Závislačka 3312 příspěvků 22.08.19 20:29
@Anonymní píše:
Zdravím vás holky, vím že tohle je dost ošemetné téma, ale já vlastně ani nevím jak s touto věci naložit kam se obrátit budou mě mít za citlivou ženskou co přehání? Ale k věci asi.. všechno víme co se stalo Marečkovy z Loun každého se to neak dotklo a každý to nedokáže pochopit, jenže mě to vzali opravdu moc, je to tím že mám o rok staršího syna Marka? Každý večer brečím do polštsře když slyším písničku nebo když někdo zavolá ne mého syna jménem proste se rozvrecim s nejde to zastavit, ovlivňuje mě to i v práci.. Zniceho nic si na nej vzpomenu a proste se rozbrečim ale není to jen pláč jako takový ale opravdu takové zoufalství,, přítel si toho všiml a pořad říká ze nejsem normální že to tak prožívam s nebo jen slyším jee už zase řveš? V práci se mě holky ptali zda nemám nějaké problémy když mě pořad vidí uřvanou, žádné článek nečtu nebo to by mě položilo na kolena ještě víc… každý večer si lehnu k synovi a myslím při tom na Marečka a je to pořad dokola už se to táhne tak tři měsíce všichni říkají že jsem citlivka že bych měla přestat ale nejde to ovládat nevím jak to mám ví e popsat truchlim a hodně..Vůbec nevím jak mám s tímto stavem naložit jak se stín mám poprat, vždyť to není normální..Na světě de tohle děje hodně vím to.. Myslíte si ze bych měla vyhledat nějakého doktora popřípadě jakého? Omlouvám se za chyby s preklep ale i tak zase brečím omlouvám se, prosím jen berte to vážně opravdu jsem si prisla pro radu děkuji vám

Nečti černou kroniku a vůbec zprávy.

Jana206
Nadpozemská drbna 28589 příspěvků 22.08.19 20:30
@hanka.br. píše:
Myslím, že bys měla nechat Marečka odpočívat a nerozdmýchávat další miliontou diskuzi na tohle téma. Nechápu, co lidi nutí takové neštěstí pořád rozebírat a šťourat se v takovém neštěstí. Ano, myslím si, že to je jediný důvod, proč jsi tuhle diskuzi založila.

Já jsem treba zadnou jinou diskuzi na toto téma nezaznamenala. Nejsem tu každý den a diskuze si filtruji, neotevírám vše. Chtěla jsem ji jen podporit, nic víc. Taky mě tyto smutné osudy hodně berou :( Rozhodně ale nechci svymi prispevky virit emoce.

stinga
Echt Kelišová 9029 příspěvků 22.08.19 20:34

Pokud jsi na to až tak špatně, tak to bez doktora nezvládneš :hug:

hanka.br.
Generální žvanilka 20484 příspěvků 22.08.19 20:34
@Jana206 píše:
Já jsem treba zadnou jinou diskuzi na toto téma nezaznamenala. Nejsem tu každý den a diskuze si filtruji, neotevírám vše. Chtěla jsem ji jen podporit, nic víc. Taky mě tyto smutné osudy hodně berou :( Rozhodně ale nechci svymi prispevky virit emoce.

Nejen tady, ale na seznamu, facebooku a tak. Spousta pohoršených spravedlivých, co se pasou na tragédii a mají si o čem popovídat, vyventilovat, jak jsou pohoršeni surovostí těch lidí a zároveň barvitě popsat, co by si zasloužili. No nic, pokračujte.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama