Jsem už fakt zoufalá

160
8.6.15 20:38

jsem uz fakt zoufala....

Ahoj holky…uz jsem psala minuly tyden…ale mam dalsi dotaz…dnes jsem byla na gynde…mam neschopenku a mam pry lezet…kvuli bolestem v podbrisku…a k tomu mam nejakou infekci v moci…dnes mi brali krev kvuli tomu…aby vyloucili mimodel. tehu…kdyz se mi ale potvrdi ze je to mimodelozni tehotenstvi a ne cysta :(…nebudu mit pak problem otehotnet? Ma s tim nektera zkusenosti?…a za jak dlouho by mohly byt vysledky?…dekuju za odpovedi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

69307
8.6.15 20:42

No pokud se potvrdí mimoděložní, s velkou pravděpodobností bude ve vejcovodu, takže tě čeká laparoskopická operace a odstranění vejcovodu. Čímž klesá šance, prostě jeden chybějící vejcovod je krapet překážkou, nicméně otěhotět lze a to dokonce hned, já otěhotněla po mimoděložním do měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
8.6.15 20:46
@terinka4444 píše:
No pokud se potvrdí mimoděložní, s velkou pravděpodobností bude ve vejcovodu, takže tě čeká laparoskopická operace a odstranění vejcovodu. Čímž klesá šance, prostě jeden chybějící vejcovod je krapet překážkou, nicméně otěhotět lze a to dokonce hned, já otěhotněla po mimoděložním do měsíce.

Fakt? Ja se fakt bojim ze nebudu moct mit deti…kdybych doktorce nerekla ze planujeme s pritelem v nejblizsi dobe mimi tak by mi asi ani tu krev nevzala…a nevis/te kdy by asi tak mohly byt vysledky z te krve? :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
8.6.15 20:51
@Digi20 píše:
Fakt? Ja se fakt bojim ze nebudu moct mit deti…kdybych doktorce nerekla ze planujeme s pritelem v nejblizsi dobe mimi tak by mi asi ani tu krev nevzala…a nevis/te kdy by asi tak mohly byt vysledky z te krve? :-(

no určitě zítra, já je měla vždycky hned odpoledne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
8.6.15 20:55

@terinka4444 tak jsem na to fakt zvedava…rikala ze kdyz tam najdou neco spatneho, ze mi budou volat…jinak ze mi vic rekne na kontrole…pristi tyden…tak dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
8.6.15 21:01

Neboj, nesmutni, bude to dobré :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
8.6.15 21:06

@terinka4444
snad jo…jeste jednou dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6061
8.6.15 21:08

Já dokonce otěhotněla s jedním vaječníkem, takže v tom takový problém nevidím. Je tam šance z druhého zdravého. Jinak cysta mi doktorka zjistila už na prohlídce ultrazvukem a to dvakrát. Tak asi záleží, kde ta cysta je schovaná :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
8.6.15 21:12
@natyber píše:
Já dokonce otěhotněla s jedním vaječníkem, takže v tom takový problém nevidím. Je tam šance z druhého zdravého. Jinak cysta mi doktorka zjistila už na prohlídce ultrazvukem a to dvakrát. Tak asi záleží, kde ta cysta je schovaná :think:

O ty cyste vim uz dyl..ptala jsem se i jestli budu muset na operaci…prej by me jeste na operaci nehnala…takze to asi jeste neni tak hrozny…ale ma 4 cm..tak uvidim co bude dal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.15 21:22
@terinka4444 píše:

Já to měla úplně stejně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6061
8.6.15 21:24

@Digi20 Některé cysty se vyloučí samy. První cystu mi doktorka zjistila, když jsem jí navštívila s velkou bolestí podbříšku. A to mě s hrůzou poslala z ordinace rovnou do nemocnice, kde mě ještě ten den operovali. Měla to být laparoskopie, ale cysta byla velká a nakonec to skončilo operací. Pár let na to mi opět zjistila cystu. Neměla jsem tentokrát žádné bolesti. V nemocnici mi dali termín asi za dva měsíce. Mě to nedalo a šla jsem k jinému lékaři. Ten mi řekl, že to na operaci nevidí, že se mu vše zdá v pořádku. Doporučil mi těhotenství :lol: nějak to ty cysty eliminuje :nevim: Nestresuj se a počkej na výsledky. Otěhotnět se dá i s kousíčkem vaječníku a pokud ti ten druhý zůstane zdravý tak to bude určitě ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
8.6.15 21:29

@natyber
a kdyz teda cysta nezmizi tak bud pujdu na operaci a nebo by mi eventuelne mohlo pomoct tehotenstvi…no uvidim co mi reknou doktori…kazdopadne vsem dekuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6061
8.6.15 21:48

@Digi20 Takhle to úplně není. Ono záleží co je to za cystu. Pokud je ta cysta něčím naplněná, tak hrozí prasknutí a ta se musí operovat. Jiná se dokáže sama odloučit. To ti poví jedině lékař. Tady máš něco o cystách http://nemoci.doktorka.cz/…vajecnikach/, ale nenervuj se předem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
8.6.15 21:56

@natyber
dobre…mrknu na to diky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6018
8.6.15 22:02
@Digi20 píše:
Ahoj holky…uz jsem psala minuly tyden…ale mam dalsi dotaz…dnes jsem byla na gynde…mam neschopenku a mam pry lezet…kvuli bolestem v podbrisku…a k tomu mam nejakou infekci v moci…dnes mi brali krev kvuli tomu…aby vyloucili mimodel. tehu…kdyz se mi ale potvrdi ze je to mimodelozni tehotenstvi a ne cysta :(…nebudu mit pak problem otehotnet? Ma s tim nektera zkusenosti?…a za jak dlouho by mohly byt vysledky?…dekuju za odpovedi…

Ahoj, nedávno měla moje kamarádka mimoděl. těhot. vzali jí vejcovod a teď je opět těhotná, řekla bych bez problému zapadla, držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama