Reklama

Jsem už zoufalá z partnerství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucc23
Kecalka 110 příspěvků 17.01.17 19:49
Jsem už zoufalá z partnerství

Je mi 22, mám 17 měsíčního chlapečka. S přítelem jsem 3 roky. Od porodu jsem úplně ztratila chuť k sexu, musím se do toho úplně nutit a přítel už si domyslí věci kolem. Antikoncepci beru stejnou jako předtím než jsem otěhotněla. Také mám pocit, že jsem přítele v posledních měsících přestala mít ráda :( ale.. když je v práci chybí mi doma jeho přítomnost. Všechno co udělá mi vadí, někdy si už říkám že jsem úplně padla na hlavu. Setkala jste se s tím nějaká? Změna hormonů? Já už nevím co mám dělat, stále mám depky a přemýšlím nad tím co bude :(

Reklama

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 17.01.17 19:58
@Lucc23 píše:
Je mi 22, mám 17 měsíčního chlapečka. S přítelem jsem 3 roky. Od porodu jsem úplně ztratila chuť k sexu, musím se do toho úplně nutit a přítel už si domyslí věci kolem. Antikoncepci beru stejnou jako předtím než jsem otěhotněla. Také mám pocit, že jsem přítele v posledních měsících přestala mít ráda :( ale.. když je v práci chybí mi doma jeho přítomnost. Všechno co udělá mi vadí, někdy si už říkám že jsem úplně padla na hlavu. Setkala jste se s tím nějaká? Změna hormonů? Já už nevím co mám dělat, stále mám depky a přemýšlím nad tím co bude :(

Mám to občas, neboj to přejde

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1546 příspěvků 3 inzeráty 17.01.17 20:17

A nejsi spíš jen hodne unavená? Chuť na sex nemáš ani během dne? Já jsem večer taky vždycky totálně unavená a do ničeho se mi uz nechce, přitom dopoledne bych i chtela, ale to jsem zase doma sama. Nemáš to stejně? :)

Pipet
Generální žvanilka 24072 příspěvků 17.01.17 20:23

Zkus vysadit tu antikoncepci. Stejně ji takhle bereš celkem zbytečně 8)
Jinak věk dítěte kolem toho roku a půl já osobně považuju za nejnáročnější období… a to prostě bylo znát na mé energii a náladě.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 17.01.17 21:25
@Lucc23 píše:
Je mi 22, mám 17 měsíčního chlapečka. S přítelem jsem 3 roky. Od porodu jsem úplně ztratila chuť k sexu, musím se do toho úplně nutit a přítel už si domyslí věci kolem. Antikoncepci beru stejnou jako předtím než jsem otěhotněla. Také mám pocit, že jsem přítele v posledních měsících přestala mít ráda :( ale.. když je v práci chybí mi doma jeho přítomnost. Všechno co udělá mi vadí, někdy si už říkám že jsem úplně padla na hlavu. Setkala jste se s tím nějaká? Změna hormonů? Já už nevím co mám dělat, stále mám depky a přemýšlím nad tím co bude :(

Máte hlídání? Co poprosit babičky, nebo někoho jiného, aby vám pohlídal malého, třeba každý pátek na tři hoďky? Že by jste si spolu vyšli někam za zábavou, do kina… Zažijete něco jiného než stereotyp a prospěje vám to.

Nikollett93
Kecalka 203 příspěvků 18.01.17 00:26

Ve vztahu prý dochází nejčastěji po třech letech ke krizi, tak třeba je to i tvůj případ a přeju ať to brzy přejde :) :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 06:22
na vse jsem sama

S pritelem mame skoro 3_leteho raraska od listopadu jsem zacala chodit do prace sileny kolotoc po praci vyzvednu maleho od dedy ten ho vyzvedava z ms bydlime na venkove zatopim v krbu dole ve sklepe pripravim veceri chvilinku se venuji malemu okoupeme se atd a jdem spat jeste neco udelam z domacich praci nekdy je doma driv pritel tak zatopi on nicmene tot vse vikendy zase vstavame brzo mezi patou a sestou nasnidame se s malym zatopim uvarim pritel vyspava protoze vecne navstevuje hospodu takze ma jiny rytmus co dodat radsi nic ja po obede hotova on my nepomuze ani s domacnosti ani se nevenuje malymu ze by s nim sel ven neexistuje max si s nim chvili pohraje a to skonci tak ze na nej krici a on se rozbreci a bezi za mnou takze si v klidu neudelam doma nic…uz jsem fakt na prasky ja jsem padla zacatkem ledna fakt na usta skolila me nejaka viroza syn je nemocny ted
Pred dvema roky jsme menily okna dodnes nema ty okna dodelana kouka z nich pena jsou jen posazeny tak jak to udelala firma o udrzbe domu ani nemluvim a o milenkach taky ne…to by bylo na dlouho…co dodat…
Kdybychom nemeli hypoteku kterou platim ja on je spoludluznik jdu pryc uz toho mam dost necitim v nem ani oporu ted mi umrel tata a ze by mi pomahal vic ne…akorat me buzeruje jak delam spatne tamto a ono…zensky proste jsem si vybrala spatne ale on je chronickej zaletnik toto je v nem maminka ho obskakovala jidlo az pod hubu…za nic odpovednost…treti dite a prvni kluk…
Dnesni chlapi nejsou chlapi!!!##

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama