Jsem úzká - problémy v sexu (i po porodu)

Anonymní
18.7.13 10:33

jsem úzká - problémy v sexu

Ahoj všem,
jedná se o velmi intimní téma - proto anonymně.
Mám takový problém, který mě trápí už řadu let, jsem prostě uvnitř hodně úzká.. Měla jsem před lety přítele, který byl více vyvinutý a sex prostě nebyl možný, jednoduše se do mě nedostal, měla jsem velké bolesti a zkrátka to nešlo. Po návštěvě gynekologa, kdy jsem si myslela, že mám prostě jen silnou panenskou blánu mi sdělil, že panna už nejsem, ale zkrátka jsem hodně úzká a musím „trénovat“ :lol: Dokonce mi i doporučil se opít a podobné blbosti, no… :roll: Nyní mám už několik let manžela, o něco méně vyvinutého, ale problémy jsou pořád, můžeme mít sex prakticky jen v jedné poloze (misionář, kdy mám pod zadkem polštář) a to ještě s velmi citlivým začátkem, v jiných polohách je to prostě hrůza, používali jsme nějakou dobu i lubrikant, ale o moc lepší to nebylo a ještě jsem z toho měla neustálé svědění.. :( Hodně mě to štve, přála bych si vyzkoušet i jiné polohy a hlavně jiná místa, pro mě je naprosto nepředstavitelné mít sex např. ve stoje, na stole, někde v sedě.. :lol: Ne, že bych se s manželem nudila, ale znáte to, má to svoje kouzlo.. :) Rodila jsem císařem, takže s dítětem bohužel také žádná změna.. :( Měl jste někdo podobné problémy?? Pomohlo něco??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18.7.13 10:38

Ahoj já jsem to měla také tak, ale po používání NEPARFEMOVANÉHO lubrikantu to bylo naprosto v pohodě (kupovala jsem ho v lékárně). Teď už ho nemáme, stačí „navlhčit“ přítele, zvednout zadek a jde to :D Teď už je to ok. Dokonce po tom proniknutí můžeme i měnit polohu. Stačí jenom trochu prošťouchnout :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18226

Tak klasika- předehra je dostatečná? Dlouhá? Prstí tě? Zkusila bych před samotným sexem ještě vibrátor o trochu úzčí, než je manžel. Pokud tě lubrikant svědil, zkus jinou značku. Dobré jsou silikonové :think: Případně pak třeba oplach rosalginem :think: Sklenička vína je náhodou od gyndaře dobrá rada. Ty už čekáš jak to nepujde a třeba se pořádně neuvolníš, ani si to neuvědomíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Mám podobné problémy.
Mám partnera s menším a úzkým penisem. I tak stejně musím mít na sex opravdu chuť, Takže četnost v našem sexuálním životě je na mě.

• Nahlásit
  • Citovat
2176
18.7.13 10:40

A netrpis vaginismem??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.13 10:40

Ahojky, jsem na tom asi stejně jak Ty.Sex mi už skoro nic neříká bo mě nebaví a dělám ho jen kvůli příteli. Taky jsem před 2měsíci rodila císařem, takže taky žádná změna. Problém je v tom, že se neumíme pořádně uvolnit, bavila jsem se o tom s gynekologem.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.7.13 10:48

@Tučňačka20
to by možná stálo za to zkusit ještě jiný lubrikant, my teď používáme kondomy, beru extra lubrikované, ale chtělo by to ještě víc, rychle to schne :lol:
@Nainuva
předehra je dostatečná, jdeme na věc opravdu až když já jsem plně v chuti :)
@Luciet2
co to je vaginismus? :think:

Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
6955
18.7.13 10:51
@Anonymní píše:
@Tučňačka20
to by možná stálo za to zkusit ještě jiný lubrikant, my teď používáme kondomy, beru extra lubrikované, ale chtělo by to ještě víc, rychle to schne :lol:
@Nainuva
@Luciet2
co to je vaginismus? :think:
http://www.prozeny.cz/…te-lze-lecit, tady na netu je více článků :DZakladatelka
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
18.7.13 10:54
@Anonymní píše:
@Tučňačka20
@Nainuva
@Luciet2
co to je vaginismus? :think:Zakladatelka

http://www.prozeny.cz/…te-lze-lecit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.13 10:55

Zkus ten jiný, já jsem měla taky parfemovaný, ale ten po prvním použití letěl do koše. To se fakt nedalo… Hlavně ten gel se dá přidávat v průběhu celého sexu takže i to je výhoda :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.13 11:03

@Tučňačka20
A můžu se zeptat jaké polohy ti ještě nejvíce vyhovují?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.7.13 11:05

@tumpach Četla jsem a je pravda, že něco z toho sedí.. Své pohlaví ale beru naprosto normálně. :)

• Nahlásit
  • Citovat
2078
18.7.13 11:09

Zkus lubrikant z lékárny, silikonový, neparfémovaný, používáme tento

http://www.24-lekarna.cz/…brikacni-gel

Příspěvek upraven 18.07.13 v 11:13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.13 11:09

Jistě, tak určitě je to z boku (jak se to jmenuje, ale prostě když jsme oba dva na boku), pak zezadu, ale já musím ležet a i můžu být nahoře, ale to jde jenom s určitýma pohybama. Musíš si zjistit jak na to ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.13 11:27

@Aishenka
děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu