Jsem v 12 tt a bojím se mít sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 13:35
Jsem v 12 tt a bojím se mít sex

Ahoj holky /kluci
Prosím o respektování anonymu.
Jsem ve 12 tt je mi fajn. Chodím do práce, normálně funguju, mám dle dr nízko placentu ale prý to nemám řešit, že je to dost časté a občas můžu špinit, ale bát se ničeho nemám, že růstem dělohy se vytáhne nahoru. Ptala jsem se jí zda mám mít nějaký speciální režim, prý ne, normální těhotenství.
Manžel na mě nijak nenaléhá. Je to velmi empatick a milující manžel, ovšem já cca poslední týden v noci nesním o ničem jiném než že se milujeme, spali jsme spolu jednou za tu dobu a to bylo cca týden po pozitivním testu, od té doby ne, bojím se, co když začnu krvácet, co když se něco stane, mám na to strašnou chuť, přála bych si se zas pomilovat ale pak najednou se začnu bát. Samozřejmě se nechci přemáhat, spíš asi uklidnit, že sex v těhotenství je normální, načetla jsem hromadu článků ale radši doopravdické zkušenosti.
Díky.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 13:41

Tak to my se s přítelem “muchlovali” :lol: až do 25 tt. A mám ten samý problém, plus dvojčata. Teď už máme nějakou ti dobu pauzu, jelikož to už mám za pár. Ale jen si užívejte :lol:

Tableta
Kelišová 5435 příspěvků 17.07.19 13:42

Mnohem větší riziko je hysterie.

biancaa
Stálice 93 příspěvků 17.07.19 13:43

Ono hodne zalezi na tom, jak nizko tu placentu mas. a pokud ti doktor rekl, ze nemas mit nejaky zvlastni rezim, tak bych se podle toho ridila.
ja mam zkusenost takovou, ze jsem mela take nizko placentu, a dr mi dokonce i rikala, at si sedam opatrne i do auta. mela jsem pak i vetsi hematom atd., takze u nas nejaka erotika neprichazela dlouho v uvahu :D ale ve tretim trimestru se vse spravilo, takze jsem pak uz byla bez omezeni :D

warita
Extra třída :D 11805 příspěvků 17.07.19 13:50
@Anonymní píše:
Tak to my se s přítelem “muchlovali” :lol: až do 25 tt. A mám ten samý problém, plus dvojčata. Teď už máme nějakou ti dobu pauzu, jelikož to už mám za pár. Ale jen si užívejte :lol:

ja se s manzelem muchlovala den pred porodem. :D

Aduš8
Kelišová 5352 příspěvků 17.07.19 13:51

Mně u obou těhotenství doporučil doktor zdržet se sexu do 12.tt a pak znovu asi od 24.tt do 32.tt. Pro jistotu, ne, že by se mohlo něco stát, ale kdyby se stalo, jak se budeš cítit? Teď v druhém jsme neměla ani chuť, manžel to akceptoval. V 32.tt jsme se pomilovali, druhý den mi začala tvrdnout děloha a do porodu jsme brala hormony, hořčík a měla klidový režim. Občas jsem ho potěšila jinak :) a přežili jsme to. Já tě chápu, taky jsem měla strach.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 13:52

Mě asi přeplo v době cca 10 tt kdy jsem na utz viděla pidi mimino s nohama a rukama a zrovna se tam hýbal, tak mám takový větší pocit asi zodpovědnosti nebo nevím jak to popsat :lol:
Uvidím největší chuť mám stejně ráno a to není čas :mrgreen: přes den mě to přejde a večer jsem úplně KO a padám na hubu. No a o víkendu se zas bojím protože kdyby něco, nechci ležet v nemocnici…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 13:58

@Aduš8 a to ti řekl doktor sám od sebe nebo ses ptala? Mě právě dr říkala že mám pěkné těhotenství, není mi zle, vše je ok. Srdíčko super, plod tabulkovej a ať si užívám pohodové těhotenství že každá takové štěstí nemá :nevim:
Samozřejmě to není tak že bych se tím nějak stresovala. Ale nad tím sexem přemýšlím a prostě váhám.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1479 příspěvků 17.07.19 14:08
@Anonymní píše:
@Aduš8 a to ti řekl doktor sám od sebe nebo ses ptala? Mě právě dr říkala že mám pěkné těhotenství, není mi zle, vše je ok. Srdíčko super, plod tabulkovej a ať si užívám pohodové těhotenství že každá takové štěstí nemá :nevim:
Samozřejmě to není tak že bych se tím nějak stresovala. Ale nad tím sexem přemýšlím a prostě váhám.

Pokud by tam něco bylo tvůj doktor by ti jistě naordinoval zvláštní režim. Takže zahod starosti a směle do toho. Nejlépe pomůžeš svému dítěti tak, že budeš klidná a uvolněná, s čímž ti manžel určitě jak se patří pomůže :lol: my měli sex až cca měsíc před porodem, pak už jsem to nechtěla já, byla jsem nemotorna, všechno mě bolelo a měla jsem i od malé prisednuty nerv, takže jsem se i dost bolestivě hybala. A v té chvíli už jsem na to neměla ani pomyšlení.

vedma007
Kecalka 271 příspěvků 17.07.19 14:22

Dítě je v děloze. Manžel ho strká do vaginy. Mezi nimi je děložní čípek, takže miminku to opravdu nijak neublíží, když není těhotenství rizikové :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 14:33

Ještě jednu mám otázku. Jak to bylo s orgasmem vašeho muže? Mohl dovnitř nebo radši ven? Sperma obsahuje jakýsi hormon co způsobuje stahy…

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 17.07.19 14:33

Normálně se domluv s mužem na ranní sex a nepanikař. Nechceš začít podřizovat svůj život úzkosti. Čím víc to budeš dělat, tím víc ti ho ukradně.

Jestli chceš mít jistotu, tak zvol pozici kdy jsi nahoře a určuješ rychlost a intenzitu.

Ale fakt můžeš mít sex a ne, plodu to nevadí.

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 17.07.19 14:36
@Anonymní píše:
Ještě jednu mám otázku. Jak to bylo s orgasmem vašeho muže? Mohl dovnitř nebo radši ven? Sperma obsahuje jakýsi hormon co způsobuje stahy…

Prostoglandin ve spermatu působí až na úplném závěru těhotenství, v počátcich nikoliv. Normálně ho máš přítomný ve vlastní krvi, v placentě, je nedílnou součástí i tvého dítěte.

Evidentně potřebuješ tuhle knihu a začít se dost aktivně učit zvládat vlastní úzkost a nepodléhat ji.

https://www.grada.cz/…enstvi-8576/

pikola
Generální žvanilka 21688 příspěvků 17.07.19 14:40

Normálně máme sex, horší je, že první měsíce mi bylo blbě, teď většinou usnu jak lehnu a chuť taky moc není. Navíc mě ten pupek omezuje :mrgreen: a Orgasmus mi stáhne břicho že to není moc příjemný…
Sex mít normálně můžeš, i s vyvrcholením dovnitř.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 14:40

Také jsem měla nízko placentu, z té s mi udělal placentární polyp, který vedl skrz čípek až do vagíny, doktorka to nepoznala, hrabala se ve mě a přitom se při tomto problému nesmí dělat ani vnitřní ultrazvuk. Málem jsem kvůli ní potratila. Udělaly se mi hematomy, nejdříve jsem krvácela, později špinila, z postele jsem mohla jen na wc, později se placenta opravdu vytáhla, v tu dobu přestalo špinění, mohla jsem začít normálně fungovat, ale sex mi doktor nedoporučil až do konce těhotenství. Nakonec i přes klidový režim jsem zjevně kvůli polypu dostala infekci, ve 23tt mi praskla voda ve 26tt jsem porodila. Ty nervy nepřeji nikomu. Jestli se ještě někdy odhodlám k dalšímu těhotenství, tak sex jedině až kolem 35tt. Radši si milování odepřu, než si pak něco vyčítat. Ono tam může být nějaký skrytý problém, který doktor neodhalí a já bych si to znovu už neriskla. A to jsme měli sex jen jednou v cca 7tt, stejně jsem pak přemýšlela, jestli jsme to tím sexem „nevyprovokovali“.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama