Jsem v 19.tt a syn má horečky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PaFi
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 13.11.18 20:26
Jsem v 19.tt a syn má horečky

Holky, jsem v 19.tt a čtyřletý syn má od rána horečky až 39,3. Má začínající zánět močových cest, ale prý to skoro nic ještě není, ani nedostal atb, jen biseptol. Doktor říkal, že ty horečky nejsou od toho, ale má nějakou virozku. Malý byl celý den u mne a teď mám strašný strach, že to chytím taky a takto vysoké horečky by byly hodně špatné :( Sice celou dobu nekašlal, ale asi i tak to bude ve vzduchu ne? Máte někdo zkušenost s virozou s vysokými horečkami ve 2. trimestru? Jak to dopadlo? Jak velký mám mít strach, kdybych to opravdu nakonec lapila? Diiky..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19429 příspěvků 13.11.18 20:30

Tak zánět močáku snad nechytíš, ne? Jestli mu je něco jiného neovlivníš, zase nevyšiluj kvůli tomu, že má dítě nějakou nemoc a ty by jsi jí mohla chytit. Nežiješ v akvariu, chytit můžeš něco i venku.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2250 příspěvků 13.11.18 20:30

@PaFi pokud je to viróza u dítěte, ty můžeš dostat i jen třeba rýmu. Biseptol jsou přece antibiotika, ne?

mayecka
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 13.11.18 20:30

Ahoj já osobně měla virózu v každém těhotenství a vždy jsem to zvládla :hug: v prvním tehu jsem měla i zánět ledvin a ledvinovou koliku po které mi teplota stoupla na 40 tky. Byla jsem tehdy v 6 měsíci a vše s prckem bylo v pořádku.

vertunka
Závislačka 4714 příspěvků 13.11.18 20:33

Moje starší dcera marodila skoro celé moje druhé těhotenství. Měla nestovice, anginu, zánět podkoží. Byla jsem s ní i v nemocnici. A na těhotenství to nemělo žádný vliv.

ivašot.
Kelišová 6717 příspěvků 13.11.18 20:36
@PaFi píše:
Holky, jsem v 19.tt a čtyřletý syn má od rána horečky až 39,3. Má začínající zánět močových cest, ale prý to skoro nic ještě není, ani nedostal atb, jen biseptol. Doktor říkal, že ty horečky nejsou od toho, ale má nějakou virozku. Malý byl celý den u mne a teď mám strašný strach, že to chytím taky a takto vysoké horečky by byly hodně špatné :( Sice celou dobu nekašlal, ale asi i tak to bude ve vzduchu ne? Máte někdo zkušenost s virozou s vysokými horečkami ve 2. trimestru? Jak to dopadlo? Jak velký mám mít strach, kdybych to opravdu nakonec lapila? Diiky..

Jak určil doktor, že ten zánět močových cest skoro nic není? Dělal CRP? Jinak biseptol je chemoterapeutikum, které se používá k na zánět ledvin, tak bych to nebrala tak, že ani atb nedostal…

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2250 příspěvků 13.11.18 20:37

Tady jen k tomu Biseptolu.

PaFi
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 13.11.18 20:42

@ivašot. Crp nedělal, jen podle toho papírku, že tam skoro nic nebylo, jen bílkoviny 8. A za roky praxe to asi pozná, jak by na tom byl, kdyby to bylo rozjetější :nevim:

PaFi
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 13.11.18 20:43

@Aduš8 aha, já to právě hledala a narazila zrovna na to, že to není přímo atb.. Tak nic no, díky za info

PaFi
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 13.11.18 20:45

Holky díky moc za reakce… No klasika … Plašan po 2. zamlklych tehotenstvich

Příspěvek upraven 13.11.18 v 20:45

Uživatel je onlinemodravlocka
Kecalka 360 příspěvků 13.11.18 20:45

@PaFi Klid, děti mívají obecně při nemoci vyšší horečky než dospělí. I kdyby měl virozu a tys ji od něj chytla, pravděpodobně to u tebe skončí maximálně zvýšenou teplotou. Pokud ne, tak si holt dáš Paralen.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 1 inzerát 13.11.18 20:45

@ivašot. Mala mela taky infekci v mocovych cestach a crp zvyseno nebylo :nevim: jinak zakladatelko biseptol chtela doktorka male dat az ve chvili,kdy mela opakujici se nalezy bakterii v moci po dobu tri mesicu,takze bych rekla,ze to bude pekny driak a at je synkovi pomalu cokoliv,tak ten biseptol mu pomuze ;)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2250 příspěvků 13.11.18 20:48

@PaFi hlavně dodržuj, co všechno při Biseptolu nesmí, já po něm byla vždycky osypaná. Ale tu teplotu může mít k tomu zánětu, bývají k tomu vysoké horečky. Z množství bílkovin na papírku toho moc nepozná, zvlášť, pokud nebyla moč odebírána sterilně. Dodržuj hlavní hygienické návyky jak u sebe, tak u dítěte. Všechno bude ok a ani viróza dítěti neublíží. Já měla šílenou rýmu ve 25tt,jen pozor na kapky do nosu. Mně doporučili jen mořskou vodu.

PaFi
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 13.11.18 20:50

@Twixinka no on malý se už předchozí 2 týdny pořád v něčem plácal , celou dobu měl kašel s laryngitidou, sice bez teplot…ale týden ok, pak zase velké zhoršení, i když jsme 14 dní nebyli fakt nikde… Tak možná mu to nasadil i proto, kvůli celkovému stavu, že už je to dlouho pořád něco…

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 1 inzerát 13.11.18 21:12

@PaFi nejspis ;) mala mela fakt ty nalezy uz tri mesice a v tech trech mesicich mela dohromady asi ctyri tydny ruzna atb,ktera evidentne uplne nezabrala :( pak nas doktorka poslala i na nefrologii,ale to uz je zase jina kapitola ..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

K Jiřímu má vstup zakázán. Proč Andrea nesmí navštívit otce své dcerky?

Ještě před několika měsíci patřila k jeho nejbližším osobám, a když na konci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >